reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Szczypiorkowa-a z jakiego seksu masz dziewczynki tez codziennego ? zwykle testy owulacyjne z neta one step, zielone są spoko - ja polecam Ci na chłopca seks w owulacje i poprawić na 2 dzien - czyli dwa razy seks 2 dni pod rzad , metoda baby dust ;)

Robić testy 2 x dziennie jak zaczną ciemniec to co 4 godziny czyli że 4 testy w dniu, jak uzyskasz najciemniejszy test to seks po 24 h i później poprawić po następnych 24h czyli seks po 24 h i 48h po pozytywnym najciemniejszym "blazing" teście

No dziewczyny naprawdę nie chce wam na siłę wciskać tej metody [emoji23]ale widzę że na chłopca jest super sprawdzalnosc i mega łatwo ... także chce wam pomóc żebyście miały tego wymarzonego chłopca w swoich rodzinach- także wybaczcie jeśli tak marudzę ciągle na ten temat :) !!

Ja chce dziewczynkowe fluidy [emoji1][emoji1] !

Piękne brzuszki Wow [emoji7]

Ajlak-gratulacje jak zrobiłaś dziewczynkę [emoji23]? :)

Millo-moze kiedyś jeszcze się zdarzy to bys się zdziwiła hehe [emoji14]

Zonami- nie martw się wielkością , mój syn byl.zawszr aż 2 tyg do tyłu później nadrobił i był tydzień do tyłu a-z się gin że mną kłócił kiedy owulacje miałam haha a ja mierzyłam temp.i byłam pewna kiedy

Cudne wieści jak płaski!Bo to już 12 tydz. W sumie to 13 można powiedzieć niby ma jeszcze szansę się podnieść ale może jednak będzie leżał bo na tym etapie dobrze wróży - kciuki za córkę !! :)





Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Przez te wasze brzuchy już i mi się chce takiego!:) super!
Dziś na każdym kroku widziałam w wózkach chłopczyków, czasami mam wrażenie że tylko ja mam córkę i myślę sobie, że pewnie ogrom tych kobiet nawet nie planowało i nie myslało w trakcie co robią i co chcą a mają a ja mimo, że kombinuję, staram się to pewnie i tak sie nie uda ten synek....

@Imama, dziękuję za rady. Dokładnie jak piszesz nie chcę przez tą tarczycę przedobrzyć z suplementami więc ograniczam sie do prenatalnych.

@szczypiorkowa12345 , widzę, że u Ciebie w rodzinie tendencja na dziewczynkę dominuje. Identycznie jest u mnie dlatego samo myślenie o tym że mogłabym mieć syna sprawia wrażenie nieosiągalnego. Z reszta nawet ostatnio śniły się dwie kreski na teście i już w głębi duszy wiedziałam że to nie synek. A dlaczego zakładasz że to ostatni cykl starań? Ile masz lat? Plan chyba dobry, przynajmniej praktykantki to potwierdzają że co drugi dzień syn mimo, że teorie (stare) mówią inaczej.. dlatego tak trudno mi się zdecydować na metodę.

A co się dzieje z @Katirl ? Odezwij się!

@kitqa, jak dziewczynki? Starsza się uspokoiła? Malutka daje pospać?

@Zonami, czuje u Ciebie córkę. Czekam na wieści.

@Miciur-ka, jaki plan? Co z tarczycą się dzieje? Styczeń realny? czy przekładasz?;)

@ajlak, pewnie tak już zostanie że córka także korzystaj z wyprzedaży;)

Chciałabym odpisać każdej ale nie ogarniam czasem kto co pisał itd. Ale czytam i wspieram Was na odległość:)
 
Przez te wasze brzuchy już i mi się chce takiego!:) super!
Dziś na każdym kroku widziałam w wózkach chłopczyków, czasami mam wrażenie że tylko ja mam córkę i myślę sobie, że pewnie ogrom tych kobiet nawet nie planowało i nie myslało w trakcie co robią i co chcą a mają a ja mimo, że kombinuję, staram się to pewnie i tak sie nie uda ten synek....

@Imama, dziękuję za rady. Dokładnie jak piszesz nie chcę przez tą tarczycę przedobrzyć z suplementami więc ograniczam sie do prenatalnych.

@szczypiorkowa12345 , widzę, że u Ciebie w rodzinie tendencja na dziewczynkę dominuje. Identycznie jest u mnie dlatego samo myślenie o tym że mogłabym mieć syna sprawia wrażenie nieosiągalnego. Z reszta nawet ostatnio śniły się dwie kreski na teście i już w głębi duszy wiedziałam że to nie synek. A dlaczego zakładasz że to ostatni cykl starań? Ile masz lat? Plan chyba dobry, przynajmniej praktykantki to potwierdzają że co drugi dzień syn mimo, że teorie (stare) mówią inaczej.. dlatego tak trudno mi się zdecydować na metodę.

A co się dzieje z @Katirl ? Odezwij się!

@kitqa, jak dziewczynki? Starsza się uspokoiła? Malutka daje pospać?

@Zonami, czuje u Ciebie córkę. Czekam na wieści.

@Miciur-ka, jaki plan? Co z tarczycą się dzieje? Styczeń realny? czy przekładasz?;)

@ajlak, pewnie tak już zostanie że córka także korzystaj z wyprzedaży;)

Chciałabym odpisać każdej ale nie ogarniam czasem kto co pisał itd. Ale czytam i wspieram Was na odległość:)

Ostatni cykl ponieważ wiele czynników składa się na taki stan rzeczy :) mam 32 lata, to byłoby nasze 2gie dziecko.

Ja już próbowałam wł na to w dzień owo i po i co? I dupa przeciąglam... Ehhh sama nie wiem :(
 
Miciurka a co przed tymi docelowymi strzałami na chłopca wg baby dust?
Dziewczyny ja niestety ale u mnie tak właśnie mega mega przewaga jest synów. Ze str mojego taty, braci i męża brata.
Zaś z mojej str są dosłownie parki bardz córeczki same. Mój dziadek miał tez trzy siostry. A niby to mężczyzna nie ma wpływu.
Teraz mój kuzyn wkoncu dowiedział się co będą mieli. I oczywiscie córka.
Kinga dosłownie wyobraź sobie ze ja takie coś do dziewczynek czuje...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziękuję dziewczyny za wsparcie, pol nocy nie spałam z nerwów. Sprawdziłam i synek miał w 13t1d 8.2cm a ta dzidzia 12t2d 5.4 cm, jest duża różnica i martwię się nic nie poradzę, już nawet o tej płci nie myślę byleby dziecko było zdrowe. Usg trwało chwilkę więc nie zdążył sprawdzić czy wszystko ok, czekam do następnego czwartku.
Dziewczyny macie piękne brzuszki, Imama bardzo zgrabny ale i spory jak na ten tydzień :-) trzymam kciuki za wasze dzieciaczki.
 
Dobra StepOne zielone 50szt zakupione :D jak tylko okres mi się skończy będę się badać... A oprócz tego jechać co drugi dzień?! Teraz ni cholery nie wiem kiedy będę mieć owu, do tej pory @ miałam co 30 dni, teraz było 21. A mój 'okres' jest mega dziwny :(
Nie bolało mnie NIC, a zawsze w pierwszy dzień zwijam się w pół, że mnie tak cieknie (?!), ani się nie leje ani nie krople - cieknie. Dodatkowo miałam takie ciągnięcie w dół jakby max grawitacji plus pierwszy raz w życiu czułam jajnik. Nigdy nie wiem kiedy mam owu, u mnie to przebiega totalnie bezboleśnie a tu masz...
 
Ostatnia edycja:
Miciurka a co przed tymi docelowymi strzałami na chłopca wg baby dust?
Dziewczyny ja niestety ale u mnie tak właśnie mega mega przewaga jest synów. Ze str mojego taty, braci i męża brata.
Zaś z mojej str są dosłownie parki bardz córeczki same. Mój dziadek miał tez trzy siostry. A niby to mężczyzna nie ma wpływu.
Teraz mój kuzyn wkoncu dowiedział się co będą mieli. I oczywiscie córka.
Kinga dosłownie wyobraź sobie ze ja takie coś do dziewczynek czuje...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Nie ma sprawiedliwości na tym świecie hahaha :D nie no żartuje oczywiście ;) choć wiadomo, że każda z nas chyba marzy o tym żeby była parka :)

Ps mąż stwierdził że u niego nadzieja uniera ostatnia i mam test zrobić po krwawieniu :D
 
Przez te wasze brzuchy już i mi się chce takiego!:) super!
Dziś na każdym kroku widziałam w wózkach chłopczyków, czasami mam wrażenie że tylko ja mam córkę i myślę sobie, że pewnie ogrom tych kobiet nawet nie planowało i nie myslało w trakcie co robią i co chcą a mają a ja mimo, że kombinuję, staram się to pewnie i tak sie nie uda ten synek....

@Imama, dziękuję za rady. Dokładnie jak piszesz nie chcę przez tą tarczycę przedobrzyć z suplementami więc ograniczam sie do prenatalnych.

@szczypiorkowa12345 , widzę, że u Ciebie w rodzinie tendencja na dziewczynkę dominuje. Identycznie jest u mnie dlatego samo myślenie o tym że mogłabym mieć syna sprawia wrażenie nieosiągalnego. Z reszta nawet ostatnio śniły się dwie kreski na teście i już w głębi duszy wiedziałam że to nie synek. A dlaczego zakładasz że to ostatni cykl starań? Ile masz lat? Plan chyba dobry, przynajmniej praktykantki to potwierdzają że co drugi dzień syn mimo, że teorie (stare) mówią inaczej.. dlatego tak trudno mi się zdecydować na metodę.

A co się dzieje z @Katirl ? Odezwij się!

@kitqa, jak dziewczynki? Starsza się uspokoiła? Malutka daje pospać?

@Zonami, czuje u Ciebie córkę. Czekam na wieści.

@Miciur-ka, jaki plan? Co z tarczycą się dzieje? Styczeń realny? czy przekładasz?;)

@ajlak, pewnie tak już zostanie że córka także korzystaj z wyprzedaży;)

Chciałabym odpisać każdej ale nie ogarniam czasem kto co pisał itd. Ale czytam i wspieram Was na odległość:)
Witam Was Wszystkie. Nic się nie odzywam bo nie mam nic mądrego do powiedzenia ale podczytuje was i kibicuje wszystkim! Ja mam prawie 29 tc i mam wielowodzie ale nie duże dlatego mój brzuch jest wielki a i szyjka mi się skróciła...a co do płci mojego dziecka to nie chce wiedzieć do porodu choć przeczucia mam że to będzie 3 chłopiec ale powiem szczerze że co noc śni mi się dziewczynka! Zwariowac idzie z tymi marzeniami...pozdrawiam i trzymam kciuki!!!
 
reklama
@Imama piękna świnka :D [emoji201]
No i brzuszek też śliczny oczywiście :) jak dałaś radę na tym kuligu? Niu Niu Miałaś odpoczywac.
@Kinga_1 ja wszędzie widzę dziewczynki haha chłopców to tylko u obcych "na ulicy"
Ja też nie wiem jak to jest
Dziękuję że pytasz :* u mnie moja Zbuntowany 2,5 latka uspokoiła się (odpukać) już tak się nie drze. Choć myślę niestety ze tak źle to zachowuje się przy mężu... Masakra. Przy mnie jest grzeczna. Mąż wraca dziś po dłuższej nieobecności i zobaczymy jak zareaguje na niego. Choć wczoraj na wieczór dała mi popalić więc różnie.
Malutka moja jest nadal grzeczna (odpukać) robi się coraz bardziej aktywna. I niestety pora aktywności wypada od 20 do 21:30 hehe w nocy super. Spie z z nią, choć raczej ona ze mną dla mojej wygody. Zmieniam tylko cycka i śpimy dalej :)
Zonami nic się nie martw. Będzie dobrze [emoji106]
To. Mówicie geny od str mamy przeważają w płci? Mama mamy miała na "zmianę" dzieci. Jak sama wyraziła się moja babcia: raz dziewczynka raz chłopczek :) a miala ich czworo. A mama mojej babci miala uwaga! 9cioro dzieci. I też różne płcie. Ale to czasy wojenne cześć zmarła po porodzie.
Jestem ciekawa co ustrzeli moja siostra jak wkońcu zaciazy hyhy [emoji57]
Miłego dnia [emoji41]


Napisane na WAS-LX1A w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry