reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Tak to wygląda. Miałyście tak kiedyś 2 dni przed @
 

Załączniki

  • IMG_20171119_172313.jpg
    IMG_20171119_172313.jpg
    407,4 KB · Wyświetleń: 73
reklama
A dlaczego? Nawet nie mam zresztą chyba nie ma sensu bóle mam już fest okresowe. Teraz się naczytalam że to może świadczyć o złej gospodarce hormonalnej kurde a u mnie zawsze wszystko było jak w zegarku
 
Bo czasem test owulacyjny wychodzi pozytywny przed @ gdy jest się w ciąży. Ale nie zawsze, dlatego najlepiej sprawdzić testem ciazowym, chyba że aż o tyle przesunela ci się owulacja ale to mało prawdopodobne.
 
Żonami słyszałam ze testy owulacyjne wychodzą pozytywne w ciąży. Wiec zrób test ciążowy.
Dziewczyny podczytuje Was ale się nie udzielam. Ja bije się z myślami czy chce mieć trzecie dziecko czy nie. Z jednej strony niby dużo czasu a z drugiej nie chce robić dużej różnicy między dziećmi. Ahhh ciężko mi ostatnio.
 
Zonami mi w dwóch ciążach owulacyjne wykryły ciąże także kciuki bo naprawdę może to być ciąża!!
Marzycielka tak coq10 tez może kobieta. Ale skoro lekarz widział coś na usg to racja może pij ten inofolic. Bo myślałam ze nie masz pocs. Przy pocs tez dietę inna powinno się zrobić. Białe pieczywo zamienić na ciemne ziarniste. Bo białe złe będzie oddziaływać. Robisz jakaś dietę? Może za mało kcal i nabiału i jajek?
A męża faszeruj niech mu żołnierzyki się polepsza. Napewno się wam uda [emoji7]
Naomi No to ciężka decyzja. Ja sama nie wiedziałam tak do końca. Masz już parke wiec dla mnie spełnienie. Ale z drugiej str duża rodzina super i już chociaż płcią nie musisz się przejmować


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Kurcze nie czuje się ciążowo... Obiecałam sobie ze w tym cyklu zatestuje po spóźnieniu @ a teraz sama nie wiem. Chyba jutro kupie i zatestuje jak mi się brzuch jeszcze bardziej nie rozhula.
 
Taka mocna krecha to naprawdę może być ciąża Zonami. Mi takie grube wychodziły właśnie przed pozytywem. Wątpię żeby owu się przesunęła i akurat byś to wyłapała. Jedynie ze poprostu takie lipne testy.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Ojoj zaczęłam mieć nadzieje... Z jedynych objawów to czuję jakbym miała gorączkę i dreszcze. Tak od rana. No i popłakałam się dziś jak meżowi nie chciało sie ze mną jechać po nowe oprawki do okularów :-D dobra nie nakręcam się, jutro zrobię test.
 
Do góry