reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Buniczek oj współczuje bo takie urwane marzenia to jeszcze cięższe są. Ja wiem ze jak będzie synek to kochać go będę i po woli porostu się z tym pogodzę- nie ze mam trzech synów tylko z tym ze nie będę miała już córki bo na tym koniec prób. Są inne ważne rzeczy w życiu. Poprostu nie wiem co ale już w pierwszej ciąży sobie ta core wkręciłam i tak to zostało....
Mam nadzieje ze u Ciebie nagle tak się sytuacja obróci ze wrócisz tu z cudownymi nowinami [emoji8]

Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Leeleeth zobaczysz uda Ci się kochana! Jak nie Ty to kto ma mieć ta córkę [emoji6]
Ja właśnie się cieszę ze w sumie dobrze ze nie powiedział ze może córka i wtedy w druga str by się to obróciło. A tak mam czas na przemyślenia itd
Elvisa nie będzie bo już aż w nerwach chyba przeglądałam mężowi Haha wiec tyle mogę być spokojna bo to uparciuch wiec mam nadzieje ze mu się nie odmieni [emoji85]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Wiecie powiem wam że moje pragnienie córki było tak ogromne że mój młodszy synek wygląda jak dziewczynka ma taką delikatną urodę blond loczki że wszyscy na ulicy mówią jaka ładna dziewczynka choć ubrania mówią że to chłopiec...dlatego spróbowałam trzeci raz
 
Imama, rozumiem ze może być Ci ciężko i czekasz z niecierpliwością na kolejne usg. Z drugiej strony nastawiasz się na chłopca bo tak wskazuje usg. Dobrze ze sprobowalas i nie będziesz miała do siebie zak, naprawdę duuuzo zrobiłaś. Tez mnie zainspirowałas do działania. Tez czekam naTwoje usg, bo licze ze uCiebje będzie córka.
Ja coraz częściej myśle ze jeśli uda mi się zajść w ciaze to z synem, tak podpowiada mi intuicja.
Wczoraj po południu miałam pozytywa, wieczorem już blada krecha. Próbuje wyczuć dzisiaj owulacje, szyjka miękko niska wiec myśle ze dzisiaj będzie-14dc, wow po clo książkowe ;)
Wczoraj nie działaliśmy bo mąż niebyłe w firmie, chyba tez go ta cała sytuacja stresuje. Obiecał ze dzisiaj, nam nadzieje ze nie będzie za późno...
Monia, czekamy na jutrzejsze wieści [emoji110]
Przyszlamama, mam podobnie. Brakuje mi córki, jak u kogoś się rodzi dziewczynka to tak mi żal ze jej nie mam [emoji19]
BB_Anna, ja myśle ze bez tego swojego kombinowania typu j&d, tylko jedno podejście itp. szybko bym zaszła w ciaze. Tylko łudzę się ze te moje ruchy zwiększa szanse na upragniona córkę.



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Moj swego czasu też przypominał dziewczynkę, aż sie mąż wkurzał. Teraz to już 100% facet.
Tu miał 1 rok i 8m, a na drugim 3 lata i 8m

P 2015.jpg

P 2017.jpg
 

Załączniki

  • P 2015.jpg
    P 2015.jpg
    88,7 KB · Wyświetleń: 395
  • P 2017.jpg
    P 2017.jpg
    92,2 KB · Wyświetleń: 382
Imama ja myśle, że Ty będziesz mieć córke. Musisz jakoś wytrzymać te 3 tygodnie, dobrze, że się wypłakałaś ;(
Ja jestem nastawiona na drugiego syna choć w ciąży nie jestem

Leeleeth oj bardzo bym chciała, żebyś miała córke ;)

Przyszła mama jak się dowiesz o płci dziecka znajomej daj znać też naleze do grona zainteresowanych :D

A taka ciekawostka patrzycie na NA DOBRE I NA ZŁE? Widziałam w reklamie że Wiktoria bedzie testowac haha chyba z 10 testów zrobila ale nie widac czy pozytywy czynegatywy ;) pewnie pozytywy, oj chciałabym tyle pozytywów zrobic za miesiac :D
 
Imama jeszcze nic nie wiadomo wiec spokojnie.Wiem o czym mowisz bo sama mega die denerwowalam przed potwierdzeniem plci wiefzialam ze kochac bede i chlopca i dziewczynke ale tak bardzo pragnelam corki ze balam sie tego rozczarowania gdyby byl syn...bylo by mi wstyd i przed soba i przed niewinnym dzieciatkiem.

Mam nadzieje ze Ci sie udalo i to jednak cipeczka a jak nie? To tak jak mowisz sa rzeczy wazniejsze:-) znam mnostwo synow ktorzy maja lepszy kontakt z mama niz corki.


Ana super gratuluje:-)


Leleth a karmisz piersia? Mi @ wrocil po 3 miesiacach mimo karmienia ale teraz chyba znow go nie bedzie bo mala teraz duzo cyca...i w nocy tez.

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnio na usg prenatalnym jak byłam to mój gin powiedział że zawsze można próbować bo przede mną miał kobietę co miała 5 synów no i 6 w brzuchu dziewczynka więc tak mnie pocieszal gdyby u mnie okazał się 3 chłopak
 
reklama
Do góry