reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Gosica musisz mieć nawet miesięczny odstęp jak bierze pół roku. Ogólnie tego aż tak długo nie można brać. Lepiej uważać. Musiałabyś doczytać. Wiem ze robiłam przerwę dłuższa bo szkodliwe to.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Wiem, wiem ze trzeba mieć przerwę. Czytałam o tym ze po pół roku przyjmowania Lukrecji odstawić na jakiś czas. I tak mąż długo to bierze wiec za tydzień stopujemy!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja też dziś dostałam @ i czuję się trochę ble. Wracam chyba do persony, by sobie powyliczać te dni owulacyjne. U mnie okresy coś dziwne ostatnio. Chyba przez karmienie cycem, ale odstawiłam już młodego z 1,5 miesiąca temu i liczę, że wróci mi @ do normy i jakiejś regularności. Po tej trzeciej ciąży, to ten @ nie chce być regularny. Raz nawet miałam tak, że po dwóch dniach miałam dzień przerwy bez krwi i potem znowu @ przez tydzień. Ja to czuję, że póki tego nie ureguluję, to nie będę próbować.
Powiem Wam szczerze, że ja to się chyba boję eksperymentować z tymi wszystkimi "specjałami", które mają wpływ na jakość plemników. Chciałabym zwiększyć szansę na girl, ale kurczę, nie chcę zaburzać natury, a niestety takie clo, czy lukrecja zaburzają jakby nie patrzeć.
 
Gorligorligor z tego co czytałam to lukrecja osłabia plemniki-czyli mogą być wolniejsze, ale jakość plemnika nie ulega zmianie. Jego zadaniem to przede wszystkim obniżenie testosteronu. Oczywiście trzeba z tym uważać zwłaszcza kiedy facet ma nadciśnienie itp-wtedy nie można go brać!
Clo bardziej zwiększa jakość jajeczka [emoji12]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Kochane mam do sprzedania tabsy ktore mi zostaly:)Moze ktoras chetna?
20171019_140943.jpg


Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 20171019_140943.jpg
    20171019_140943.jpg
    44,9 KB · Wyświetleń: 780
Millo, witaminy solgara są bardzo dobre. Ja ze swojej strony dziękuje bo mam jeszcze niektóre z nich a przy clo większość suplementów odstawiłam.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ale tu się cicho zrobiło...
Marzycielka, jaka podjęłam decyzje co do clo w tym cyklu?
Imama, jak samopoczucie?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Gosica a u mnie różnie. Niby nudności coś ustąpiły ale jednak tez powracają. Najgorzej mam wieczorem bardzo dziwne.
Staraczki jakoś nam pouciekały. Już chyba nikt nie wierzy w te nasze teorie hehe ja sama jestem troszkę zawiedziona.
Najgorzej jak do mnie dociera ze tej corki nie będę już miała. Jedynie jakby mąż wygrał w tego lotto hehe bo idzie w zaparte ze wygra ale jak nawet córka nam nie wyszla przy szansach 50/50 to co dopiero wygrana w totka [emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Gosica a Ty jak się czujesz?

Kolejnosc wizyt: 25 pazdziernik- Kitqa i Aleksandra Kow? 13 listopad - Imama? Jeszcze któraś?

Imama moim pierwszym objawem ciążowym byla bezsennosc, niestety ale zostala mi do tej pory, haha teraz już nie wyczaje jakbym była :-D no a mdłości współczuje ;(
 
reklama
Do góry