reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Panna myszka u nas naswietlania malo co daly, bilurbina byla hm od mojego mleka podobno nie gro zna dla malego organizmu utrzymywala sie chyba do 4 miesiace
Glowa do gory wszystko bedzie dobrze ;-) sliczny kawaler
 
reklama
Mój syn też miał tzw zoltaczke pokarmowa. W szpitalu miał poziom 19 spadło do 13 po naswietlaniu. Z tym poziomem zostaliśmy wypisani. Po tygodniu znów wzrosło do 19. Więc naswietlalismy się w domu przez kilka dni aby spadlo do poziomu bezpiecznego. Potrm stopniowo spadalo... i tak gdzieś do 3-4 msc.
 
Heyka dziewczyny

Panna Myszka dlatego muszę się jakoś spiąć z tym wszystkim. Co do żółtaczki to tak jak dziewczyny piszą nie przejmuj się małemu stopniowo będzie spadać, a jak tam starszy braciszek zareagował na maluszka? jak sobie radzisz?

Elisse ja kupiłam kocyki do fotelika bo mam fotelik z funkcją gondolki, kołyski dlatego dość często będę fotelik wpinać w stelaż wózka:biggrin2: ponadto są to kocyki uniwersalne, dwustronne możesz je wykorzystywać też jako zwykłe z pierwszym synkiem nie miałam ich i mi tego brakowało:biggrin2:
 
Magic to wyślij mi link, bo jestem ciekawa :) ja wszystkie kosmetyczne rzeczy mam. Ubranka poprane i wyprasowane. Jeszcze tylko fotelik i huśtawka zostały. W tym tygodniu zamówię łóżeczko i będę spokojniejsza.

Panna Myszka żółtaczka na pewno będzie ustępować i będzie dobrze :) jak reakcja rodzinki? Pewnie miłość od pierwszego wejrzenia :)
 
Magic to wyślij mi link, bo jestem ciekawa :) ja wszystkie kosmetyczne rzeczy mam. Ubranka poprane i wyprasowane. Jeszcze tylko fotelik i huśtawka zostały. W tym tygodniu zamówię łóżeczko i będę spokojniejsza.

Panna Myszka żółtaczka na pewno będzie ustępować i będzie dobrze :) jak reakcja rodzinki? Pewnie miłość od pierwszego wejrzenia :)
Elisse to link do jednego z kocyków, ten kocyk jest typowo letni, delikatna bawełna idealny na lato akurat jest w promocji Link do: Kocyk dwustronny do fotelika samochodowego dla niemowlaka | dla | Endo
Drugi szyłam na zamówienie także jak przyjdzie to Ci podeślę fotki:biggrin2:
Ja wczoraj spięłam się i wyciągnęłam ciuszki po starszym synku i co się okazało po przebraniu typowo zimowych ciuszków okazało się że nie mam tego aż tak wiele więc będę musiała dokupić trochę letnich ciuszków
 
Magic i ten kocyk zapobiega poceniu się? Bo na lato się nie przykrywa. W końcu i tak ciepło. Kocyki fajne :) duże są. Pokaż potem jakie cudo zamówiłaś.

Fajny artykuł. Ja zaś miałam sytuacje w stylu "jak dobrze, że się udało". Korciło mnie, by powiedzieć: dwie dziewczynki ;)
 
To ja podsyłam do poczytania bloga flowmummy.pl mamy trójki chłopców. Wejdźcie tez na boginieprzymaszynie.pl. Dwie mamy prowadzące własny biznes. Jedna 2 chłopców i dziewczynka, druga 5 chłopców. Młode, piękne i z pasją. Moja inspiracja :)
 
Heyka dziewczyny wpis tej dziewczyny jest trafny w 100% też mam koleżankę która otwarcie mówiła że chce 2 synka i nikt jej nie wierzył jak urodziła drugiego to każdy pod nosem mówi tak bo jej się nie udało, widzę to też w minach osób jak mówię że będzie drugi synek i że to w sumie dobrze bo starszy będzie miał kompana do towarzystwa - każdy drwiąco przytakuje tak, jasne... no kurka bez komentarza.

Elisse kocyk wykonany jest z dobrej jakości bawełny maleństwo nie powinno się pocić, ponadto to jest kocyk do fotelika a wkładki w fotelikach niby są bawełniane ale jednak dziecko może się pocić, dlatego taki kocyk jak znalazł a nasze polskie lato jest zdradliwe czasami tylko 2-3 tyg upałów a reszta to wiesz jak to jest. Jak dużo będziesz używać fotelika to się to sprawdza a jak sporadycznie to warto się zastanowić, ja fotelika przez to że jest z funkcją gondolki bardzo często będę używać chociażby wyjazdy do moich rodziców, zakupy itp. :biggrin2: Jak przyjdzie w końcu paczka z kolejnymi rzeczami to zrobię fotkę i Ci prześlę;-) ;)
 
reklama
Ja mam dwie córki i naprawdę bardzo je chciałam. Teraz zdecydowaliśmy się na 3 bo pragnelismy syna i wierzyliśmy że się udało, mieliśmy imię już, nawet córeczki chciały brata. Jestem w 5 miesiącu i już 2 razy lekarka potwierdziła córkę. Ciężko było pogodzić się nam z tym faktem a szczególnie mężowi. Do teraz jak usłyszę że ktoś ma 2 córki i spodziewa się 3 syna to strasznie mi się przykro robi. Uważam że decydując się na dziecko decydujmy się właśnie na NIE a nie konkretną płeć. Wszystko jest zbiegiem okoliczności nawet jak planujemy konkretnie płeć spełniając wszystkie warunki.
 
Do góry