reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

anififi ja juz dzisiaj zrobiłam rano test bo mąż chciał iii wyszła jedna kreska ale jak dla mnie to to za wczesnie na robienie testów aaa zwłaszcza przy długich cyklach
maran jak narazie mowie sobie ze do poniedziałku ale moze przeciagne to do środy (do dnia okresu) kurcze,czemu ja z tych niecierpliwych
 
reklama
Ja nigdy nie probowalam walczyc ze soba i nie robic. Poprostu tego potrzebowalam. Niezaleznie od wyniku bo jak bula jedna to wiedzialam ze za wczesnie ale chcialam wyłapać kiedy cis sie pojawi. Tak jak i teraz...ale podziwiam dziewczyny ktore wytrzymuja do terminu@. Ile ja bym zaoszczędzila na testach. W ciagu tych 6 lat staran zrobilam ich setki. ..:(
 
Maran czyli tobie pokrywala sie owu biologiczna z ksiezycowa? I wtedy zaszlas w ciaze? Juz pal licho plec, niech tylko bedzie ciaza haha;)))
 
Migduch mnie sie nie pokryly owulacje bo roznica byla kilku dni, u mnie zarowno z Maja jak i w tej ciazy owulacja wypadla gdy ksiezyc byl w meskim znaku zodiaku ;) ale nie ma to znaczenia, najwazniejsze zdrowe dzieciątko, bezproblemowa ciaza i porod :) zobaczysz szybko sie uda &&&&
Anufifi ja nie testowalam szybko, najwczesniej w 10/11 dniu po owulacji bo jak prowadzilam wykres to mniej wiecej wiedzialam czy moglo sie udac czy nie... w tej ciazy w 10dpo spadła mi temperatura wiec myslalam, ze nic z tego a pozniej w 11dpo znacznie wzrosla i w 12 tez byla wysoko a ze mual do nas na tydzien przyjechac kolega mojego meza to zrobilam test by miec 100%pewnosc, ze moge napic sie czerwonego wina gdy oni beda pić piwo lub inne trunki... no i test pozytywny, kreska normalnie widoczna, nie jakaś mega ciemna ale tez nie bladzioch widoczny pod światło ;)
 
Maran jangdzies czytalam, ze Jonas mowi dokladnie jaka jest plec pod warunkiem ze owu biologiczna i ksiezycowa wypadaja w tym samym dniu, jesli sie nie pokrywaja, to wtedy nie ma co patrzec na to w jakim znaku jest ksiezyc bo to bez sensu, to dziala tylko w owu ksiezycowa....rany co ja plote, sama juz. ie wiem czy w to wierze:))) ale jak juz napisalam gdzies wczesniej, wierzac w jonasa podwajam swoje szanse a to bardzo optymistyczne:p
 
Maran-atha ja zrobilam teraz tez m.in dlatego ze mislam postrzal w kręgosłupie i zadtanawialam sie czy moge cis zazyc...prawde mowiac widzac swoj wykres akurat w tym cyklu nie nastawialam sie do tego stopnia ze jak tylko siknelam na testa to sie poryczalam ze znow nic...ale siedze tak patrze i!!.po chwili oszalałam i zaczelam sie cala telepotac. Choc byl to cien cienia tylko pod swiatlo widoczny...ale fajnie mi sie to teraz wspomina
 
reklama
Do góry