reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Zaczarowana to stanowczo za wczesnie. Dzien dwa to moze. Teraz moze ci wyjsc lekko podwyzszone hcg i bedziesz sie schizowac. Teraz wynik bedzie nie miarodajny.
 
reklama
Hej dziewczyny!:) Czy ktoras z was jest oblatna w temacie metody Jonasa? Bo ja probuje ja rozgryzc od dobrego roku i nie wiem czy dobrze to wszystko rozumiem:/
 
Dziewczyny nie byłam na badaniu,pewnie pójde w poniedziałek albo poczekam już do środy bo w tedy mam dostać okres...aa jestem po owulacji 9 dzien wiec dlatego sie czaiłam ;/ aaa tak chcialam wiedziec bo mąż wyjeżdza za granice ....:(
 
Dziewczyny nie byłam na badaniu,pewnie pójde w poniedziałek albo poczekam już do środy bo w tedy mam dostać okres...aa jestem po owulacji 9 dzien wiec dlatego sie czaiłam ;/ aaa tak chcialam wiedziec bo mąż wyjeżdza za granice ....:(



Mi akurat 9dpo wyszedł test pozytywny, beta wynosiła 24...ale w ciąży z synkiem też szybciutko wyszło
 
Zaczarowana jesli bylo juz zagniezdzenie to beta wyjdzie a jesli nie to beta moze być falszywie ujemna u mnie zagniezdzenie w ciazy z Maja bylo w 9dpo a teraz w 10dpo wiec u mnie beta zrobiona w 9dpo by nie wyszla, wszystko zalezy kiedy dochodzi do zagniezdzenia :) niby przedzial czasowy to między 4 a 12 dniem po owulacji, statystycznie najczesciej w 9dpo wiec hak cos wstrzymaj sie do poniedzialku lub jesli jestes cierpliwa to do terminu @ kciuki trzymam za pomyslnosc &&&&
Migduch fajnie Cie zobaczyc znowu :) co Cie interesuje odnosnie Jonasa?
Jak tam u Was babeczki?
 
Nic juz nie zmienisz.
Moge ci tylko napisac ze ja zawsze od 7 dnfl robilam testy . W zwiazku z miesniakiem ktorego mialam przeszlam wiele ciaz biochemicznych ktore seo nie zagniezdzalu ale testy o bety wychodzily od 8 dnia beta a w 9 i 10 jiz cienie cieni. Wiec do poniedzialku jak chcesz mozesz robic testy ale w razie jednej nie zalamuj sie tylko czekaj spokojnie.
 
Maran kochana ty zawsze wszystko wiesz;))) Ostatnio metoda Jonasa pokrywa mi sie z dniami plodnymi i wszystko byloby super, gdyby tez owu sie pokrywaly...a wychodzi tak ze owu bio mam np 3-4 wrzesnia (tak bylo teraz, nie wiem kiedy dokladnie ale z wyliczen powinna byc 4 a 3 strasznie zwijalam sie z bolu przez prawy jajnik) a owu ksiezycowa miala byc o 8:43 rano 2 wrzesnia. Czyli...nie pokryly sie, bylo blisko ale jednak kazda sobie. No i co w takiej sytuacji mam myslec? W sensie co Jonas na to? Musi to sie dokladnie pokryc czy wystarczy ze ksiezycowa jest tez w dni plodne i to wystarcza? Juz zglupialam i nie wiem jak to ma dzialac:/
 
reklama
Migduch w tej jego metodzie byly zwykle 2 dni przed owu i jeden dzien po owu podawany jako plodne :) ja bym sie jakos specjalnie Jonasem nie sugerowala w moim przypadku meski znak nie skutkowal poczeciem sie chlopca ani z Maja ani w tej ciazy... ;) dla mnie to troche jak wrozba, kalendarz chinski itp. :) powodzenia i spelnienia marzen &&&&
 
Do góry