reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
panna myszka kup sobie opaski na rękę przeciwwymiotne, powinny Ci pomóż,
mozna je w ciąży używać,w aptece są dostępne
 
Dziękuję Kobitki za tak ciepłe przywitanie.
Z tym testami nie mam dostępu do e-bay. Wolałabym kupić na naszym polskim allegro lub w aptece, tylko przy długofalowym działaniu testy z apteki ciut drogo wychodzą ( 5 sztuk po 25 zł)
Spróbuję od następnego m-ca mierzyć temp. czy wystarczy zwykły termometr elektroniczny. Ja rozumiem, że jak będzie nagły spadek temp. to oznacza że zbliża się owu. ?

Jak działać z tymi testami? czy jeśli mam cykl lub podejrzewam że będzie on 33 dniowy po taki był poprzedni to testuję zaraz po miesiączce czy też w połowie? Jak zaobserwować że jest tuż przed owulacją ( na dziewczynkę). Czy test to wykaże?
Przepraszam za takie pytania ale jestem początkująca :) 7 zasad przeczytałam - Dziękuję!

Ps- czy któraś z was może mi wstawić link może nawet na pw. tych testów z allegro które się sprawdziły gdyż te podane tutaj z allegro nie ukazują mi się.
Miłego wieczorku życzę wszystkim;-)
 
Dziewczyny a tak z ciekawości sprawdzają wam się wróżby z obrączki co do płci dziecka?? Pytam, bo znam osoby którym kiedyś wywróżono prawidłowo płeć i liczbę dzieci, nie wiem jakim cudem :p
 
Hej dziewczynki:-)
Ale dużo napisalyscie!!!
Witam nowa staraczke!! Życzę powodzenia w staraniach i trzymam kciuki ze upragnioną córkę.

PannaMyszka wspolczuje nudności i wymiotów. To jest objaw którego boje się najbardziej, bo i mama i siostra wymiotowaly od samego poczatku to samego końca kazdej ciąży. Rano podobno pomaga zjedzenie suchego chleba, ale czy działa nie wiem. To niestety wynik działania hormonów i trzeba to przejść.

Dziewczyny bardzo chciałabym wierzyć ze do zagnieżdżenia doszło później ale mam tak silne objawy miesiączkowe ze ciąża graniczy z cudem w tym cyklu.

Ja w tym cyklu uzywalam testów owulacyjnych z allegro. Kupilam takie z różową końcówka i moje pierwsze wrażenie jest takie ze są extra. Pozytyw wyszedł mi taki ze nie miałam wątpliwości żadnych. I pięknie było widać jak każdego dnia kreska ciemnieje. A równo 24 godziny po pozytywie zaczął bolec mnie lewy jajnik.

Suzi kolezanka ze studiów obrączką wywrozyla mi trzech synów czy się sprawdzi zobaczymy. Innej koleżance wywrozyla córkę i syna. Pierwsza maja córkę. Ja w te wróżby z obrączka i inne tego typu nie wierze:-/ ja zawsze muszę mieć jakieś naukowe wytłumaczenie.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny a tak z ciekawości sprawdzają wam się wróżby z obrączki co do płci dziecka?? Pytam, bo znam osoby którym kiedyś wywróżono prawidłowo płeć i liczbę dzieci, nie wiem jakim cudem :p

Mi pokazało że nie będę miała dzieci, więc średnio mi się sprawdziło ;)

Panno Myszko mi w pierwszej ciaży pomogły malutkie łyki 2- 3 pepsi. Wiem, wiem że kofeina ale mi nic innego nie pomagało.

Próbowałam, nie pomaga. Dziś to jakiś armagedon mdłości i wymiotów, teraz na wieczór zachciało mi się majonezu, więc zrobiłam sałatkę :szok::eek:
 
Hej dziewczynki:-)
Ale dużo napisalyscie!!!
Witam nowa staraczke!! Życzę powodzenia w staraniach i trzymam kciuki ze upragnioną córkę.

PannaMyszka wspolczuje nudności i wymiotów. To jest objaw którego boje się najbardziej, bo i mama i siostra wymiotowaly od samego poczatku to samego końca kazdej ciąży. Rano podobno pomaga zjedzenie suchego chleba, ale czy działa nie wiem. To niestety wynik działania hormonów i trzeba to przejść.

Dziewczyny bardzo chciałabym wierzyć ze do zagnieżdżenia doszło później ale mam tak silne objawy miesiączkowe ze ciąża graniczy z cudem w tym cyklu.

Ja w tym cyklu uzywalam testów owulacyjnych z allegro. Kupilam takie z różową końcówka i moje pierwsze wrażenie jest takie ze są extra. Pozytyw wyszedł mi taki ze nie miałam wątpliwości żadnych. I pięknie było widać jak każdego dnia kreska ciemnieje. A równo 24 godziny po pozytywie zaczął bolec mnie lewy jajnik.

Suzi kolezanka ze studiów obrączką wywrozyla mi trzech synów czy się sprawdzi zobaczymy. Innej koleżance wywrozyla córkę i syna. Pierwsza maja córkę. Ja w te wróżby z obrączka i inne tego typu nie wierze:-/ ja zawsze muszę mieć jakieś naukowe wytłumaczenie.




Witam również gorąco:)
Poprosze o nazwę sprzedawcy testów z all. :)

Mi kiedyś jeszcze w liceum przyjaciólka wróżyła z obrączki swojej mamy ilość dzieci i wyszło mi 24:) prywatnie mam 1 synka, społecznie z racji zawodu właśnie 24:)
 
reklama
Mamo michaszka trzeba przyznać ze wróżba wyszła świetnie naprawdę ha ha ha.

Jeśli chodzi o testy to sprawdzilam i mam te od Meditrade. Owulacyjne są z taką różową końcówką.
 
Do góry