reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Maran pamiętam, że miałaś polip. On się zrobił podczas diety? Ja nawet bez diety mam problem z plamieniami a z nią to już w ogóle. Koło owulacji już nie mam. Tylko skoro mam tak długo plamienia, to zastanawiam się czy potem komórka jajowa będzie miała możliwość zagnieżdżenia się. Czytałam, że w diecie na chłopca w drugiej fazie można brać b-complex 100.

Magic też słyszałam, że dzięki ciąży można pozbyć się np. torbieli. Nic tylko się starać :)

Misia to może jutro rano zrób test? Maran Ci napisała już odnośnie tych testów owulacyjnych. Nimi nie ma co się sugerować.
 
reklama
Elisse nie nie jestem na szczescie na nic powaznego chora :-*
Poprostu moj M oswiadczyl mi ze On nie chce juz kolejnego dziecka i zebym nie wracala wiecej do tego tematu bo on nie zmieni swojego zdania i kropka. Dlatego pisalam ze musi stac sie cud zeby zmienil swoje zdanie i sie zgodzil na kolejna dzidzie,bo moje prosby,błagania nic tu nie dadza.A ma on dosc trudny charakter,jak sobie cos postanowi to tak ma byc.:-(
 
Marzycielka... przykro mi, ze nie ma porozumienia miedzy Wami w tej sprawie... moze jeszcze kiedys mu sie odmieni...
Elisse wcześniej nie mialam nigdy plamien srodcyklicznych, wiec jak sie zaczely i byly juz ze 3 cykle to poszlam do gina zobaczyc co to sie dzieje no i sie okazalo, ze jest polip. Delikatna diete stosowalam w sumie od lutego, a suplementy i diete restrykcyjna od kwietnia, polipa gin zdiagnozowal mi w sierpniu, ale mogl byc juz w maju lub czerwcu tylko nie zdiagnozowany... w kazdym razie plamienia zaczely sie u mnie od cyklu czerwcowego i trwaly w sumie do czasu az w ciaze zaszlam, czyli do stycznia, we wrzesniu na 3 dni przed owulacja mialam silne krwawienie jak @ i wowczas oderwal sie kawalek tego polipa, ale nie caly bo w listopadzie mialam kolejne usg i polip dalej byl widoczny...
 
Hej! Zatestowałam i oczywiście jak zwykle 1 kreska chyba juz milion pierwszy raz no cóż nadzieje umiera ostatnia. Dzięki dziewczyny za wsparcie i rady Miłego Dnia :-)
 
Misia to dopiero 22 dzień Twojego cyklu i negatyw nie oznacza ze się nie udało!!! Zrób Bete albo powtórz test za kilka dni.
 
Dziewczyny mam pytanie. Zrobilam dziś test owulacyjny i chyba jest pozytywny. Kiedy teraz powinnam sie poprzytulac z mężem żeby zwiększyć szanse na chłopczyka? Kurde nie wiem czy bede w stanie wyczuć moment owulacji a może ona nastąpić w ciągu 24-48 godzin po wykonaniu tego testu. Chciałam wstawić zdjęcie ale nie umiem:-/
 
Dziewczyny test owu pozytywny czyli tak za kilkanascie godz powinnam miec owu. Jak myslicie wychwycic moment kiedy test bedzie neg i doliczyc 12h i zadzialac? Nie wiem czy akurat nie bede w pracy kurka chyba nic z tego nie wyjdzie
 
Marzycielka86 może jeszcze uda się przekonać? Teraz wakacje, kto wie :) Rozumiem, że Ci przykro. Może za jakiś czas spróbuj zapytać, pokazuj jak Ci zależy. Trzymam kciuki za cud.


Maran ja też dietę kilka miesięcy wcześniej stosowałam. Tylko ja jak przerwałam dietęna jakiś czas to miałam plamienia, tylko mniejsze. Jutro się okaże, co mi powie lekarz. O ile znowu mnie nie spławi. Teraz idę do innego, więc jest szansa, że nie. Mam nadzieję, że nie mam polipa. Pewnie oderwanie tego kawałka polipa pomogło z zajściem w ciążę :)


Misia spokojnie, zobaczysz za kilka dni. Nie ma co się nakręcać ani w jedną ani w drugą stronę. A jak nie teraz, to kolejny cykl :)


92Tynka to zależy kiedy masz owulację po teście. Ja zazwyczaj mam po 36 godzinach, więc działam na drugi dzień.


Magic87 właśnie dlatego trudniej jest wyłapać to 0+12. Ja bym doliczyła 10 godzin po owulacji i wtedy próbowała.
 
reklama
Magic ale jesteśmy zgrane dokładnie w tym samym czasie mamy pozytywne testy owu:-) jak dobrze pójdzie to razem przejdziemy na wątek ciążowy ha ha. Ja działam jutro rano będzie po 24 godzinach od pozytywnego testu i zobaczymy.
Marzycielko mam nadzieję ze mąż w końcu zapragnie jeszcze jednego maluszka. Mój niedawno w ogóle nie chciał mieć dzieci a teraz sam się doczekać nie może. Jak rozmawialiśmy o ilości maluchow yo jesteśmy zgodni ze chcemy dwoje ale jak by się trzecie trafiło to byśmy się nie obrazili wcale.
 
Ostatnia edycja:
Do góry