reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
hej
zakreciu ja chłopcom od 4 miesiaca powoli wprowadzałam warzywa ,owoce, zupki, wszystko sama robiłam
nigdy nie kupowałam gotowych, karmiłam ich tylko piersią do prawie 8 miesiaca, dawałam na przemian
miałąm bardzo duzo pokarmu,

gorgusia u mnie sredniak jest tak grzeczny, od urodznia, zawsze mówie ze jak bym miała takie dzieci jak on
to moge mieć trojaczki od razu, teraz ma 4,5 roku i dalej taki grzeczny

anufifif kiedy będziesz testować?

male liski ja tez sie zruszam na przedstawianiach moich dzieci, my mamy 22 dzień babci i dziadka,
w tym roku obaj mówią wierszyki,

pozdrawiam wszystkie !!
 
:happy: witajcie dziewczyny,wczoraj nie miałam kiedy napisać.

Po wizycie wszystko ok,:tak:słodycze pomogły! Lekarz na podstawie usg nie widzi żadnych nieprawidłowości. Pytałam o test Pappa,ale tak jak i moja lekarka mówi że on nie jest wiarygodny,to tylko statystyki,i że jedyna pewna jest aminopunkcja. Dziś mam ostatni dzień na badanie jeśli się zdecyduje na Pappe,pomyśle jeszcze,bo u mnie ryzyko ZD jest dość wysokie.
:-) lekarz miał super sprzęt! ;-) mam na myśli sprzęt usg niestety:-D, i dostałam coś takiego: DSCF9782.jpg

I co obstawiacie?? ;-) to pytanie retoryczne 'ofkors' :-D
 

Załączniki

  • DSCF9782.jpg
    DSCF9782.jpg
    19,7 KB · Wyświetleń: 84
a sluchajcie mam jeszcze pytanie biore witaminy na wlosy vitapil sa tam drozdze czy na chlopca mozna je stosowac chyba nie raczej na dziewczynke drozdze ?:confused::oo:
 
Hej!

vviedźma, bardzo córciowy nub :tak: :-), na razie przeczytałam tylko ostatniego posta, resztę postaram się potem nadrobić bo dzieci wytchnienia nie dają ;-)
 
Cześc dziewczyny
Na wstepie chce pogratulowac Annie87-Gratuluje Kochana mo drugi syn tez jest z 4 stycznia. Ucałuj Błażejka ode mnie.
maggie gratuluje, piszesz ze nie planowałaś teraz płci-ciekawa jestem kto tam w brzuszku mieszka. Zycze zdrówka dla Was.
Wiedzma jak dla mnie nub płaski(dziewczynkowy) ale na końcy widze zakończenie jakby chłopiece( zakończenie kulką), ja przy córki miałam dwie kreski, u ciebie jest jedna i to inaczej zakonczona, chociaz równoległa do kregosłupa. A moze na in gender zamieścic pytanie.
małe liski, matik zdrówka zyczę i sliczny brzusio.widze ze ciąza Ci słuzy.
Tymrazemcórka rozumiem Cie ja tez miałam takie myśli, a jednak udało sie jakos normalnie.
Gender Selection Centers | The Fertility Institutes uses PGD for virtually 100% gender selection guarantee podobno jedynie w USA można cos zadziałac.
ilaczek mi tez sie wydaje ze jeszcze wszystko mize sie zmienić. to ze nie wiedziala jeszcze ptaszka to nie znaczy ze go nie ma, a czy lekarka widziała wargo sromowe? czy tpo prostu powiedzial ze nic nie wisi. Pamietasz elmo tez tak długo nie miala potwierdzenia i tez lekarz jej raz powiedział ze nic nie wiedzi i co niedługo Michaś bedzie miał roczek.
Elmo i reszte forumowych kumpel pozdrawiam sredecznie
 
:happy: dzięki babeczki za wypowiedzi. Ja mam 100% dziewczynke potwierdzoną.

ewelin :happy: na oryginalnym zdjęciu widać bardzo dokładnie długi równoległy nub zakończony dwoma kreseczkami,jakby widelczyk, :tak: czyli ksiażkowy babski nub.

:-) a u ilaczka też cały czas wierzę w siuraka,jakieś dobre przeczucie mam że będzie niespodzianka.

ania_g
:happy:dziękuje,czuje się dość dobrze. Jestem już na zwolnieniu,i mam nadmiar wolnego czasu:-D. I rozglądam się za kupnem większego mieszkania.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wyglada na dziewczynke :) idealnie prosto jak u mojej cipci ;)
Gratuluje

U mnie wszystko dobrze
Choć 2 tyg z teściowa nie sa łatwe a dzis wkońcu wybuchłam wiec było ostro
Miałam twardnienie brzucha co 2 min ale polknelam 2000tys mg magnezu i przeszło choć puls mi śwituje jescze
No i czekam na tel od dr czy mam jechać na kontrole czy poczekać już do poniedziałku
A teściowa sobie poszła i powiedziała ze nie wie kiedy wróci !! A tu hiszpańskiego nie zna a synek niechce do niej dzwonić
to sie akcja zrobiła :(
 
Do góry