reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Hejka!

Vivienka
- ładne imię wybraliście dla syneczka :tak: Na pewno mały jeszcze się obróci odpowiednio - będzie dobrze :happy:

Małe liski - jak tam po przedstawieniu w przedszkolu? Na pewno Twoi synkowi świetnie wypadli :tak:

Airfix
- i co byłaś na tych badaniach? mam nadzieję, że wszystko jest dobrze :happy:

Vviedźma - cieszę się, że wszystko z Maleństwem jest ok :tak: to teraz odpoczywaj spokojnie :happy: udanego "wyszukiwania" nowego mieszkania :-D

Matik - ale akcja z tą Twoją teściową :szok: Ty się Kochana nie denerwuj, bo Oliwka potrzebuje spokoju :tak: a teściowa wróci prędzej czy później ;-)


Udanego weekendu dziewczynki!!!
 
reklama
Przyszła ale sie nie odzywa
Wiecie ze od kiedy wysiadła z samolotu ani razu nie zapytała jak sie czyje ? Nie mówiąc o tym jak wyglądam ale to już nie jest ważne
 
magda1609 Drożdze to na chłopca raczej, z tego co pamiętam...cosik mają związek chyba z podnoszeniem testosteronu ;)


ania_g_21 Kochana mam wiadomość od Ciebie....musiałam się pozbierać, odpiszę znów na chwilce wolnego czasu :)


Matik2012 Kochana, Ty nie mozesz sie denerwować....wiem jakie sa teściowe, ale czy Ona nie widzi tego że jestes w ciąży , że tyle walczyłaś o tą ciąże i jeszcze Cię do takich stanów doprowadza..brak słów. Powiedz męzowi żeby sie zajął nią, że Ty nie bedziesz się wiecej denerwować. A jak poszla to przyjdzie ;)) Focha musi odreagować ;) Kochana trzymaj się i nie dawaj


Zakrecona, Katriina Pojechałam wczoraj na badania, wyniki będą 26-ego na wizycie :) Oby było wszystko dobrze, choć nie czuję sie najlepiej...wczoraj znów mnie głowa bolała, znów ciśnienie rozkurczowe pod 100, puls to samo, głowe mi chce rozerwać i tak co pare dni. Od 3 tyg, moze przez 5 dni mnie glowa nie bolała i ciśnienie było dobre, musze tsh zbadać bo mam nadzieje ze to od tego


Anufifi Najgorsze to czekanie.... Oby się udało tylko &&&&


vwiedzma Ja bym powiedziała z głowki dziewczynka, z budowy i nuba chlopiec :) Najważniejsze że zdrowy maluszek :)


Ilaczek To juz nie długo i będziesz znów podglądać maluszka &&&&&


Powiem Wam że dość ze z ta budowa problemy to ten sasiad co nam zyc tam nie daje, dalej nie odpuszcza- przed wczoraj jak bylismy to sie okazało ze porozrzucał na naszej działce trutke na szczury/myszy, był w domu jak tam bylismy i nawet słowem nie powiedział! a moje dziecko to znalazło, wzieło do ręki i zadowolony przychodzi- co to jest?? Uczulaliśmy go żeby teraz czasem rąk do buzi nie wziął, ale jak upilnuje czy faktycznie ich nie wział jak on biegał po całej budowie...a wieczorem temperatura, wczoraj znow temperatura, wymioty, biegunka...dzis tylko ma 37,5 i nic go nie boli na szczescie. Mogłabym isc do tego barana, ale jak sie ktos głupim urodził to i głupim zdechnie, wiec nic mi to nie da.


Czy któraś z was zamawiała cytrynian magnezu farmaceutyczny ?? coś takiego CYTRYNIAN MAGNEZU FARMACEUTYCZNY 100g MlynOliwski (4978484090) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Wychodzi taniej niż te w tabletkach, proszku.... On tez jest w proszku, z tym że jesli na dziewczynkę mamy przyjmować 600mg magnezu to ćwierć łyżeczki by to było dziennie- a koszt dużo mniejszy.
 
Hej dziewczynki,
Ja mam wizytę w przyszłą środę, trzymajcie proszę kciuki za mnie, przydadzą się :-) Aniu pytałaś jak się czuję, czuję się po prostu fatalnie, wydaje mi się że dużo gorzej przechodzę tą ciążę. Mdłości mam aż do nocy także przetrwać te pare tygodni jakoś muszę oby było ok, na razie czekam na serduszko, oby przetrwac te pierwsze najgorsze tygodnie
Matik nie stresuj się teściową, a swoją drogą one takie są. Ale się nie przejmuj jesteś w ciąży i nie możesz się stresować . Mojej oczywiście powiedziałam, bo mam tak kiepskie samopoczucie ze trudno nie byłoby nie zauważyc i jakie były jej pierwsze słowa, ze jak się planuje to się najpierw zmienia mieszkanie a generalnie to ona uważa ze sobie nie poradzę, nic zero wsparcia i gratulacji ... takze cięzko jest
Wiedźma ja tam się nie znam ale wydaje mi się że dziewczynka to jest :-)
Anuffi trzymam kciuki.
Dla wszystkich ślę fluidki :-)
 
Ostatnia edycja:
Maggie bidulko, ale to oznacza ze hormony dzialaja i z dzidzia ok. A kiedy idziesz na podglądanko maluszka?
Airfix no czy tego goscia pogielo? My sasiadów nie mamy, najbliżsi to moi rodzice i ich sasiedzi i to ok 100 m.My pierwsze co zrobilismy to ogrodzenie i brame na kłodke zamykamy. Chociaz i to nie uchroniło nas od nieprzyjemności. W zeszłym roku pokradli nam tuje z działki,ktos przelazl przez plot i wykopal kilka sztuk. Od tamtej pory mamy atrapy kamer i na czasomiezr wlacza sie swiatlo w domu. Do tego zaplotem ma pole taki gosc i w lato bele siana nam zaraz za samym plotem poukladal, chyba zeby myszy sie legly. Na szczescie pozabieral.Ide oblukac ten cytrynian co wrzucilas.
Matik nie zazdroszcze sytuacji z tesciowa. A do kiedy zostaje?
 
Vviedzma cieszę się że badanie wyszło pomyślnie:tak:
Matik nie bez powodu jest tyle kabaretów i kawałów o teściowych... Niech M jakoś na nią wpłynie
Aifrfix - współczuję sąsiada szkoda że am się taki zgred trafił:no: i do tego bezczelny jak może wchodzić na czyjąś posesję ! a magnez hm.. interesujący i tani jest!

Piranha,Dziewczyny - to są wyniki mojego M rzućcie okiem co i jak..? czy prowadzać jakies suplementy poza minerałami..?

Sód 140,0 mmol/l 132,0 — 145,0
Potas 4,32 mmol/l 3,5 — 5,1
Wapn 9,97 mg/dl 8,60 — 10,20
Magnez 2,2 mg/dl 1,9 — 2,5

Testosteron 3,22 ng/ml (2,49 — 8,36)
Estradiol 8,51 pg/ml :)7,63-42,6)
 
Ula No widzisz to nie jest takie proste bo mój maż ma. Tym problem zeby jej sie sprzeciwić intuicyjny pies pogrzebany. Sama musze sobie radzić niby cos jej powiedział ale wzięła go na litość i dupa blada z tego
Brak słów

A moja dr mi nie oddzwonila i nie wiem czy lepiej jechać na izbę przyjęć niby twardnienie tylko ale takie częste ? I jak tylko zaczynam sie denerwować
 
Matik pocieszaj się że teściowa tylko z wizyta wpadła oby krótszą a nie dłuższą. A M pewnie nie chce się z nią na dzień dobry spinać co te mamuśki robią że synkowie przy nich miękną :wściekła/y:

ja w ciąży z synem w 20 tyg miałam twardnienie brzucha spowodowane moim przeforsowaniem (głupia jedna firanki chciałam poprawiać) pojawiło się drobne plamienie w te pędy poleciałam do gina i dał mi scopolan brałam go ze 2 tyg bo tyle też odczuwałam bolące twardnienie brzucha potem przeszło i jeszcze zdążyłam zatańczyć na weselu kuzyna:tak: ja bym nie bagatelizowała sprawdź to jak najszybciej mój gin mówił mi żeby w razie takich objawów z nim się kontaktować koniecznie!...
Będzie dobrze ale sprawdż to:tak:
 
reklama
Do góry