reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
ilaczek ja cały czas trzymam kciuki za jajeczka
zakrecona sama słodycz z igorka

lenka ja sie kompletnie nie znam. pisz co tam nosisz w brzuszku. nie trzymaj nas w niepewności :)

a ja odpuszczam. juz mam dość diety. tydzień temu 3 dni miałam gorączke w granicach 38-40 stopni a to oznacza że organizm mam strasznie osłabiony, muszę go wzmocnić i zaczynam powoli jeść noramlnie (unikam pomidorów, ziemniaków, bananów), starań nie odkładam. chcę żeby poprostu się udało. jeśli będzie córcia to będzie cudownie, jeśli drug synek to również będe się cieszyć

dziewczyny kochane życzę Wam spokojnych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia i spełnienia wszystkich marzeń, tych różowych i niebieskich.
 
Ostatnia edycja:
Kochane z okazji tych zbliżających sie Świąt chciałabym Wam życzyc spełnienia marzeń, ciepła, miłości i zdrowia. Dziekuje Wam że jesteście.

Iliaczek a ja nadal trzymam kciuki za chłopaczka.
Nusia gdzie jestes kochana kobietko.
Dorcia ale czas zasówa zaraz koncówka.
Matik sliczna masz anienke w brzuszku.

Jak ja sie nie moge dooczekac kiedy bede mogla nosic malenstwo w brzuszku.
 
u mnie 17/18 tydz.dzis bylam prywatnie i synek sie okazuje drugi ...a miałam nadzieję ,mężowi jeszczr nie mialam odwagi powiedzieć bo liczyl na córcie .na badaniu sie cieszylam na tą wiadomość przyjelam ok maluszek bawil sie raczkami poloczylysmy z dr paluszki ;)super ...ale w domu gdzies sie rozkleilam i teraz zasnac nie moge ale fajnie juz chyba wiedziec i dłużej sie nie nakręcac maz kiedyś mówił ze konczy na 2 dzieci ehh jakby byla pewnosc 100% to napewno by sie jeszcze zgodzil . dlaczego ????ale.nic nie zrobiłem aby zwiekszyc prawdopobienstwo jak niektóre z Was wiec nie mam pretensji.Byla jakas antenka widzialam ;)
 
Ilaczek, często nie o sprzęt chodzi a o interpretację. Spokoju Kochana!
Zakręcona, a ja mimo pogody zamienilabym się z Wami. Szczerze. Uwielbiam zapach i atmosferę świąt. Tu tego nie ma. :-(
Piranhu, piękny Mikołaj.

Dziewczynki - spokoju i radości.
 
Witajcie kochane.
Przede wszystkim chcialam wam życzyć Wesołych Świąt Wszystkiego najlepszego spełnienia najskrytszych marzeń nie tylko tych o dzidziusiu ale i pozostałych , miłości i ZDROWIA !.
U nas starania chyba nie wypala bo ja teraz 34 dc i czekam na @ ...a mąż 10 wylatuje. ..gdyby jeszcze teraz przyszła to może. ..ale robie co mogę żeby przyspieszyć i nic :( No trudno ...bede czekac do kwietnia. ..widać tak ma być.

Kochane jeszcze raz oby najbliższe dni były cudowne ;)
 
Hejka:-)

Po pierwsze GRATULACJE dla wszystkich mam, tych które noszą pod serduszkiem swoje pociechy i tych, które już je tulą i dla tych, które już biegają za swoimi szczęściami.
Po drugie wytrwałości dla Tych, które jeszcze walczą o spełnienie marzeń, ale przede wszystkim

4_boze narodzenie.jpg
Jeśli chodzi o mnie od 5 miesięcy mieszkam poza Polską, o dzidzię się już nie staram:-D. Jest ok. Obecna sytuacja nie pozwala mi starać się o dzidzię. No cóż nie było mi dane mieć 3 dzidziusia, ale nie jestem załamana. Teraz uczę się żyć w nowym miejscu... chodzę znowu do szkoły... i jest serio super:-D.

Trzymajcie się dziewczyny i nie traćcie nadziei.

Pa
 

Załączniki

  • 4_boze narodzenie.jpg
    4_boze narodzenie.jpg
    31,2 KB · Wyświetleń: 38
Zdrowych radosnych Świąt i spełnienia marzeń!

U mnie podly nastrój rycze od rana powiedziałam mężowi o synku wiem wiem ciesze,się bo starszy jest kochany synek mamusi ale dlaczego moje marzenie nie moglo sie spełnić ehh najgorsze święta .....przepraszam musialam czuję się taka niespelniona
 
Ja wczoraj popłakałam się widząc w galerii mamusie i ich synków w wózeczkach. Mąż wyczaił o co chodzi i do szczęśliwych nie należy a raczej do zawiedzionych :-(
Dziękuję Kochane za dobre słowa ja jednak nie wierzę że nub dziewczynkowy stanie się chłopczykowy. Zabrakło szczęścia. Któraś pytała o spełnione przeze mnie czynniki. Nie chce się w to zagłębiać teraz. Wszystkich czynników nie spełniłam. Nie badałam minerałów, nie chciałam się stresować. Jednak dieta była rygorystyczna i z przeliczaniem minerałów. Hormony badałam wiosna i w czerwcu. Normy okresu około owulacyjnego były chłopczykowe. Jednak ich nie powtórzyłam we wrześniu. Zabrakło 8 czynnika pt. CUD.
niestety.
Jestem strasznie zawiedziona i nie spełniona i nieszczęśliwa. Brałam ten fakt pod uwagę ale pozostawała ta kropla nadziei. W cuda nie wierzę. Na pewno będę kochać swoją córeczkę z całego serca ale na razie nie mogę się z tym pogodzić. Zawsze powtarzałam ze limit dziewczynkowy juz mam wyczerpany :-( ze juz teraz to z urzędu należy mi się chłopiec.
Po prostu muszę się nastawić na to co usłyszałam to już prawie 14 tydz wiec nie wierzę że może się coś zmienić.
 
reklama
Do góry