reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

male liski dziękuje, chłopcy zdrowi, codziennie chodzą do przedszkola,
kiermasz od dzisiaj ruszył, później dodam zdjęcia, kilka zrobiłam, ale cały czas coś jeszcze rodzice donoszą,
ciuszki sliczne
macy mam nadzieje,ze szybko słuch wróci, może płukanie ucha wystarczy?
aljul dziękuje, moi na szczeście zdrowi,u was musiał jakiś wirus być,
ja jutro znowu musze do przedszkola iść, gofry robimy ,
oststanio sprawy przedszkola dosyć dużo czasu mi zabierają, ale jak kiermasz i sylwester przejdzie( robimy dosyc duzego w szkole)
to będe mieć więcej czasu,
 
reklama
macy ale w smaku jest naprawdę super - ja swego czasu byłam anty-sernikowa bo mnie wszystkie serniki zapychały i od razu po nich czkawkę mnie męczyła i wrażenie jakby coś utkwiło mi w gardle:tak: - ale od jakiegoś czasu polubiłam bardzo twaróg i serniki
Ja też nie jestem zwolennikiem antybiotyków - moja laryngolog też nie lubi ich przepisywać:tak:. U mnie te uszy to jestem wręcz pewna że to czyszczenia patyczkami do uszu - tak mam że zawsze muszę po umyciu włosów je wyczyścić do 0 bo inaczej jakaś głupota mnie dopada.
 
aljul Którym kolorkiem z syossa farbujesz? Ja miałam ochote na miodowy blond, ale po tym co Matik sugeruje to chyba nie tędy droga- chyba nie mój kolor :)


Macy A może wypróbuj sernik bez sera ? Np. ten SERNIK BEZ SERA - przyslijprzepis.pl . Jadłam już taki jeden i nawet mi smakuje .
A na ból ucha próbowałaś naparu z rumianku? Jesli to nie ostry stan zapalny to rumianek często pomaga- ja parzyłam zwykły napar i na watke go i do ucha. Tu masz jeszcze taki artykuł o rumianku przy zapaleniu ucha Medycyna antropozoficzna : Medycyna niekonwencjonalna / Zdrowie / Dieta

Piranhu Co sadzisz o tych witaminkach ? Elevit Skład bardzo dziewczynkowy, nie ma potasu, nie ma jodu ( co mnie cieszy ), wit z grupy B, żelazo, cynk i fosfor ( to chyba chlopczykowe? ) i wit D 3, no i kwas foliowy ,magnez, wapn
 
Ostatnia edycja:
airfix ja ten elevit brałam w 2 ciąży, strasznie miałąm mdłości,
chyba też troche po nim, tak mysle, pamiętam ze dosyć drogi wtedy był
 
kate... Teraz tez tani nie jest bo 30tabl 30-40zł, a 100 tabl 86-100zł, niby tam pisze ze ma zapobiegac zawrotom głowy, mdłościom, a u Ciebie sie nie sprawdziło...ale skład fajny i szukałam czegoś z biotyną - bo mi tak włosy lecą że tragedia .
 
Jejuuuuuuuuuu ale pędzicie ... nie ma szans Was nadrobić ... nie ma opcji !!!

Małe liski ... aaaaaaaaaaaaaaaaaale się cieszę !!! Super kochana !!! Sukienusia i bluzeczka śliczne !!!

Matik gonisz mnie tygodniami trwania ciązy ... pogłaskaj proszę brzuś - śliczną małą piłeczkę !!!

Macy jak kochanieńka samopoczucie ??? Ślę buziaki dla dzieciaczków !!!

Maggie halllo ... kochana cały czas moje &&& zaciśnięte !!!

Kate ucałuj proszę chłopców i powodzenia na kiermaszu - niech się sprzedadzą wszystkie cudności !

Oczy niebieskie ...dziękuje i ślę buziaki dla małego przystojniaka i królewny !

Nuuśka Ty wiesz ...prawda ???


Piranha
images



Dla wszystkich potrzebujących
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


Za każdą z Was mocno zaciskam kciuki ... nie jestem w stanie śledzić Was na bieżąco ale pamiętajcie ... mentalnie jestem nadal cały czas na forum ... z Wami ... z Wami wszystkimi !!!

U mnie ...leci ... kilogram goni kilogram ... ale drugi raz w życiu nie przeklinam tych kilogramków ... niech rosną ( zrzucę później ) Mały ( płeć potwierdzona na stówę - z resztą zawsze świeci jajuchami ) waży 1600 gram , ma dużo miejsca więc często urządza imprezki ( z jelitami tańczy kankana chyba ) Pomału kompletuję wyprawkę i staram się dużo odpoczywać bo niestety wszelkie podbolewania i boleści mnie nawiedzają ! Imię - wciąż świeży temat ... najprawdopodobniej Alan ... ale wszystko jeszcze może się zmienić !

Pozdrawiam Was wszystkie .... BUZIAKI wieeeeeeeeeeeeeelkie ślę !!!
 
dziewczyny mnie rozłożyło przeziębienie. dziś byłam u lekarza i to jeszcze nie angina ale ciekawie nie jest. póki co mam zalecenie płukać gardło i wit a+e, ale jak do piątku nie będzie lepiej to niestety antybiotyk. i tak sobie myślę że w tej sytuacji chyba lepiej będzie jak teraz się nie uda :(
 
Dorcia czuję się wywołana więc piszę, troszkę mnie tu ostatnio mniej ale cały czas Was podczytuję, nie udzielam się bo staram się nie nakręcać... U mnie cóż kolejny cykl starań rozpoczęty, @ nawiedziła mnie 3 dni temu, przyjęłam to na klatę, wychodzę z założenia że kiedyś się chyba w końcu uda, choć smutno trochę
A u Ciebie kochana pędzi suwaczek szok. Kilogramami nie ma się co przejmować, ważne by synuś zdrowo rósł
Małe liski gratuluję potwierdzonej córeczki :-) śliczne ubranka
Nuusia co u Ciebie ?
Za wszystkie trzymam kciuki i ślę buziaki
 
reklama
Maggie jeszcze będziesz nam tu narzekać na mdłości i różne inne ciążowe przyjemności !!! Na każdą przyjdzie pora ... popatrz na mnie ...tyle czasu - tyle kłód pod nogi a w końcu całkiem niespodziewanie zobaczyłam upragnione , wyśnione dwie krechy !!! Życzę Ci kochana z całego serca tego małego cudu i mocno wierzę że już niedługo i dla Ciebie pojawią się dwie krechy na teście ciążowym !!! Wielki buziak dla synusia !!!
 
Do góry