reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Piranhu, koty masz cudne. :tak: Rosną jak na drożdżach. Co do suwaczka- bardzo mi ta ciąża leci. Niedawno się przeprowadzalismy , a teraz trzeci miesiąc leci! Dużo się dzieje. Na nudę narzekac nie mogę, może dlatego.
Elle, mocno trzymam kciuki za dzisiejszą tempke i testowanie.
Male liski, możesz teraz spać spokojnie. Jak szefowa mówi, że dziewczynka, to dziewczynka. Szefowa nie sciemnia nigdy. :tak: Naprawdę się cieszę. Brzuszek rośnie? Agniesia fika? Mój mały cos się przez weekend rozbrykal. Może za łódką tęsknił. :-D
 
Hello!

macy
, to prawda, że gdy dużo się dzieje to czas zasuwa jak szalony ...a ja uwielbiam gdy dużo się dzieje a u mnie od jakiegoś czasu niestety każdy dzień jest identyczny jak poprzedni ;-)

Elle, tak czułam, że to znów ciąża biochemiczna skoro pisałaś, że kreski nie ciemnieją ale bledną, u mnie jednak przyrost w natężeniu barwnika był widoczny :-(, nie chciałam jednak tego pisać bo przecież nadzieje umiera ostatnia :-( A może postaw jednak na suplementy zwiększające jakość komórki jajowej? Mogę dać Ci tez listę badań na różne przeciwciała ale to dość kosztowne :-( Ściskam z całych sił!
 
Elle ja co prawda nie widze twojego posta ale wnioskuje po wpisach dziewczyn ze nie jest dobrze .
Ja przeszłam 6 ciąż biochemicznych wiec wiem co czujesz ..u mnie problem polegał na tym ze miesniak był blisko jajwodu u nie pozwalał sie zagnieździc ...a czy ty podejrzewasz przyczynę ???

Ja juz po pobraniu krwi ...wyniki czesc dzisiaj , czesc jutro ...mrtwie sie o prolaktyne ...mam przeczucie ze bedzie za wysoka:(
 
Ostatnia edycja:
Witam Was dziewczyny
Jak juz wiecie po wykresie fasolka postanowila mnie opuscic... bardzo mi z tym ciezko :-( taka mialam nadzieje ze tym razem sie uda ale niestety :-(

Piraniu tez juz wczoraj mialam przeczucie ze to koniec bo kreseczka byla bledsza niz wczesniej. Jestem juz tym wszystkim zmeczona i robimy sobie z 3 miesiace przerwy... 3 ciaze biochemiczne na 7 cykli to troche jest :-( Piraniu napisz mi co moge zrobic w takiej sytuacji bo nie chce pozniej co miesiac tego przechodzic :-( p.s piekne kociaki futrzaki :-)
Anufifi wlasnie nie wiem co moze byc przyczyna tych ciaz... bylam pare razy u ginka i podobno wszystko dobrze... pecherzyki rosna i pekaja, endo ladne, progesteron tez ladny... ogolnie wyniki sa ok. umowie sie na dniach do ginka ale pewnie nic nowego nie uslysze... chyba corcia nie jest mi pisana
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry