reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Elle wyobrażam sobie że musi ci być ciężko
Anufifi trzymam kciuki za dziewczynkowe wyniki i daj nam znać jak je otrzymasz; nie denerwuj się :) w razie czego suplemetami i dietą podciągniesz minerały w krótkim czasie, progesteron też można podwyższyć sobie castagnusem. b-complex...wszystko jest do zrobienia :)
 
reklama
Marchew tak zaraz po owulacji bralam dupka 2x1 i luteine dopochwowo... tez liczylam ze mi pomoze :sorry2: moze po prostu musze dluzej poczekac na ta swoja ksiezniczke ;-)
Male liski mimo wszystko luteine chetnie odkupie
Anufifi nie stresuj sie wynikami bo na pewno beda dobre a zawsze w razie wu mozna je szybko polepszyc :tak:
 
Anufifi ..gdyby prolaktyna była za wysoka? szefowa :) ci wtedy podpowie co zrobić. Jest jakiś lek który zbija prolaktynę, słyszałam że niektóre dziewczyny zachodziły w ciąże nawet po miesiącu brania tego leku. Na razie niczym się nie martw - pozytywne myślenie :)

Macy tak, dzidzia wierci się już w moim brzuchu, na jednym z usg była tak ruchliwa, lekarz skomentował wtedy, że mamy bardzo aktywne dziecko :) brzuch też rośnie - w weekend zepsułam zamek w kurtce zimowej, nie mogłam jej dopiąć :) chłopcy szaleją, chodzą do przedszkola, nie mam żadnej taryfy ulgowej;) odprowadzam zaprowadzam do przedszkola, załatwiam wszystkie pilne sprawy...zastanawiam się, co ja robiłam w pierwszej ciąży :)? chyba leniłam się całymi dniami

Kate ..sprzedawałaś wózek twoich chłopców? jak dieta, starania? u mnie lekkie mdłości jeszczą są, ale na szczęście pożegnalam już wymiotowanie, ulga spora
 
elle ściskam mocno, bardzo mi przykro


małe liski, jak Twoje samopoczucie, jak się czujesz?


piraniu, jakie Twoje koty są przepiękne, jejku, w takiego futrzaka się wtulić :)


Dorciu, odpoczywaj dużo, nie przemęczaj się, a remont niech robi tata, Ty masz lezeć i pachnieć :)


Zakręciu, co tam u Was? jak Igorek?
 
elle przykro mi. kurcze myślałam że tym razem będzie ok, taki piękny miałaś wykres :/

kate ja też ciągle sie dowiaduję że ktoś ze znajomych albo z rodziny jest w ciąży. jakiś wysyp normalnie

anuffi kciuki za wyniki

małe liski gratuluję, skoro piranha mówi że na 100% dziewczynka to na pewno tak jest

piranha kociaki urocze

dziewczyny dziś 16dpo a @ póki co nie ma. tempka też nie spadła, ale ból brzucha jakby @ miała przyjść jutro albo pojutrze. dziś test negatywny. zaglądam co chwila do niego, ale raz wydaje mi się że jakiś cień jest a raz że nic nie ma (chyba po prostu chciałabym ten cień tam widzieć i dlatego). Czy to możliwe że owu była później niż ovufriend wyznaczył?
 
Ostatnia edycja:
Iweet mnie ovufriend źle zawsze wyznacza , ale u Ciebie moze ewentualnie być dzien przesunięcia ...mysle ze za 2 dni to się na bank wyjaśni ..na 28 dni sporo takich wykresów ze w 14-15 dpo negatyw a potem + ...póki tempka w górze i brak @ to jest nadzieja ...

Dzięki dziewczyny za wsparcie ...mam poprostu jakies dziwne przeczucie ...badź co bądź nie bezpodstawne ...2 cykle bez plusa ...w 2 fazie mam zawsze mega bół piersi ...zawsze sobie to tłumaczyłąm ich rozmiarem , ale ostatnio przy naciśnieciu coś z nich nawet wypływało ...stąd moje podejrzenia o prolaktyne ...wiecznie w stresie :/ ehhh chyba fiksuje
 
reklama
Do góry