reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Małe liski cudny widoczek :tak:- ja tam widzę - nie znam się na nubach za bardzo ale ten nub u Twojej niuni jest zdecydowanie inny niż u moich chłopców, no i tam zdecydowanie nic nie sterczy:tak:

elle &&&&& cały czas zaciskam, mi 1 i 2 ciąża objawiała się mega bolącymi (.)(.), w ,1 ciąży bolało mnie podbrzusze, w 2 nie, a testy zawsze robiłam po spodziewanej @ i wynik zawsze był oczywisty:tak:

Gorgusia masz prześlicznych chłopców

Piranhiu u nas też tylko wędki i laserki:tak: działają na Chakiego

Dorciu duży chłopczyk Ci w brzuszku po prostu rośnie:tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny kochane jestescie :-) jakos dzieki Wam nie trace nadziei :tak: mnie tez (.)(.) Bolaly od 10dpo ale dzisiaj jakby przestaly. jutrzejsza tempka i test w koncu wszystko wyjasnia bo caly dzien o tym mysle. 7 cykli za nami i wychodzilaby 3 ciaza biochemiczna wiec cos chyba nie tak... chyba lepiej nie testowac przed terminem @.
Male liski kojarze ze u Ciebie tez chyba 10-tki wychodzily bladziochy ok 13dpo a na 25-tce byla widoczna kreseczka... zrobilam rano owulacyjny i sa dwie kreski ale testowa jasniejsza . Luteine kochana masz dopochwowa? Jesli tak to z checia odkupie
 
anufifi, najlepiej PRL zbadać między godziną 8 a 12, powinnaś być wyspana, niezmęczona (tak więc np. wchodzenie na wysokie schody tuż przed pobraniem krwi odpada ;-)) i na czczo, w dniu poprzedzającym analizę niedozwolony jest zbyt duży wysiłek (także ćwiczenia), nie wolno jeść obfitej kolacji ani współżyć.

Dorcia, ja bym jednak dla własnego spokoju powtórzyła badanie przeciwciał IgG i IgM po 3 tygodniach od tamtego pobrania krwi. Zapewne wszystko jest w porządku ale lepiej dmuchać na zimne i nie przegapić świeżej infekcji.

Elle, od rana z całych sił trzymam kciuki i czekam na same dobre wieści.
 
piranha wedka teleskopowa powiadasz ???? haha my swoim nowa kuwete zamykana kupujemy :-D:-D

kiruś a jednak ?? :( to teraz na gonalu bedziesz ? a jak w ogole wizytki, pechole itd. Jak w tym cyklu to wygladalo ? bo teraz stymulowalas sie caly czas femara dobrze pamietam ?

małe liski odnosnie Twojego zdjecia usg mialam pisac - ja sie nie znam prawie w ogole na nubach, ale pod Bogiem jak na to spojrzalam to pomyslalamod razu - widze dziwczynke :D :-)

dorcia a witaj nareszcie !!! :D jak slabo jak ja tu bywam codziennie ? :D to ciebie nie ma a nie mnie :p u Nas w miare leci. Ja zarobiona ( kolejna dziewczyna odeszla z pracy w poprzednim tygodniu takze co ja bede pisac...), Ola w szkole sajon jakis ma !!! Ja nie wiem Oliwka tez Ci odpierdziela takie akcje ze nie mowi o zadaniach jakie ma a jak jakiegos nie umie to wymazuje gumka ?? :wściekła/y::wściekła/y: Ja to ostatnio szalu pare razy dostawalam normalnie :eek: A czytanie lektur to w ogole jakis kosmos..:no:
Robicie remoncik ? Nas tez to czeka ale dopiero w przyszlym roku, jak uzbieramy fundusze bo chcemy przemalowac wszystkie sciany, polozyc pare struktur, wymienic kaloryfery, lampy i drzwi. Jak kropus rosnie to dobrze :D ciesze sie bardzo, Tobie ta fasolcia nalezala sie jak malo komu :tak: A o jaki zabieg pytasz ??? ja w grudniu to na artroskopie kolana ide :-( bo mi sie rozchwialo calkiem :zawstydzona/y: a od stycznia ruszamy dalej do boju :tak:
 
Nuuśka właśnie o tym kolanie mówię , u mnie słychać jak Nuuśka do pracy idzie - tak skrzypi ... gdyby kózka ... !!! :-D Ale ja zaciskam żeby zabieg się odwlókł ze względu na II właśnie !!!
Moja córka i szkoła ...temat rzeka ... cuda na kiju się dzieją !!! Ale musze przyznać że nie musze jej pilnować - zadania ma zawsze zrobione ( przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo ) Czytać bardzo lubi więc też nie muszę jej przypominać że ma przeczytać ... natomiast są inne problemy ... ehhh szkoda gadać ! Siły życzę na te wszystkie "problemy " szkolne !

Piranha tak mówisz ??? Sprawdzić i IgG i IgM ? Myślałam że wystarczy samo IgM ? Ale mam myślenice ..szkoda gadać ! Cały czas rozkminiam gdzie się mogłam zarazić ... kociasty odpada - choć wykluczyć tego nie mogę ... może marchewka , może jakieś inne jarzyny ? Mięso? Ehhhh
 
reklama
Nuuuśka, a jaka kuwetę kupujecie? :-) Ja mam ogromną bo Ferplast Maxi Bella, dwa ragdolle mogą w niej jednocześnie załatwiać swoje potrzeby ;-) Wstawiam Ci fotki moich szalikowców :-D:

Zobacz załącznik 654051Zobacz załącznik 654052Zobacz załącznik 654053Zobacz załącznik 654054Zobacz załącznik 654055Zobacz załącznik 654056Zobacz załącznik 654057

Dorcia, ja bym sprawdziła oba przeciwciała bo IgM (+) a IgG (-) to wynik niejednoznaczny, przy zakażeniu zacznie rosnąć jedno i drugie miano przeciwciał. Ja toxo przeszłam a kota wcześniej nigdy nie miałam, moja siostra za to od kilku lat ma w domu koty wychodzące i toxo nie miała, ja zapewne zaraziłam się po pracach ogródkowych gdyż surowego czy półsurowego mięsa nie jadam, nie piję też mleka prosto od krowy, ewentualnie mogłam niedokładnie umyć jakieś owoce czy warzywa zanieczyszczone ziemią. Buziaki!

Verita, tak, lampa solna (zwłaszcza gdy się świeci) emituje jony ujemne, ja miałam gigantyczną lampę solną na biurku :-)
 
Do góry