reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Anufifi mysle ze nie ma sensu wklejac tych testow, szczegolnie dzisiejszego bo tak jak na tamtych dwoch z 10dpo i 12dpo jest cien to dzisiaj kreseczka praktycznie niewidoczna :-( ja mam te testy z tesco firmy pepino... plytkowy tez mam i jutro zrobie ale juz mam czarne mysli
Nuuska tak na pewno cos bylo tylko teraz pytanie czy zostanie ze mna bo kreseczki powinny ciemniec a nie blednac :-( ok nie zanudzam Was moim smeceniem. chyba do jutra jajo zniose z tym testem plytkowym
Patka mowisz ze te z allegro tez byly 10-tki i nie wychodzily Ci? Ale widze na Twoim wykresie ze juz 11 dpo mialas 2 piekne kreski... bolaly Cie wtedy (.)(.) i podbrzusze jak na @?
 
Ostatnia edycja:
reklama
dzien doberek dziewczynki, widze ze dobre wiesci:-)

gorgusia
sliczne skarby masz:tak:

elle
zaciskam kciuki i bierz dupka i luteine obowiazkowo kochana

u mnie niestety wiesci zle, ale coz.... nuska wpisz mnie prosze na

14 cykl starankowy-------12.12 na niechciana @ ... zaczynam cykl z gonalem, prosze o kciuki....

buzka dla nowych dziewczyn:tak:
 
Ostatnia edycja:
Elle
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
cały czas mocno zaciśnięte ... zaciskam ja , Kropek i wszyscy w koło !!!

Nuuśka j
estem kochana ...jestem !!! Zaczynamy pomału działać , robimy mały remoncik ( Młodej pokój przenosimy na antresolę ... będzie mieć typowo "młodzieżowy" pokoik )
Ja rosnę ( w zastraszającym tempie ) Kropek również - już 1200 g mojego szczęścia ! Nie powiem żeby ta ciąża przebiegała bez nerwów ale nie jest źle ! Często "stawia" mi się brzuś , toxoplazmoza też nie nie wyszła fajnie - będę robić kolejne badania ! Ale jestem dobrej myśli - cóż innego mi pozostaje ?
A co u Ciebie ...widzę że też słabo z Twoją frekwencją ! A i na FB nie mogę Cię złapać !!! Jak w pracy? Kiedy zabieg ? Jak córcia ? Jak się miewa "głowa rodziny" ???

Gorgusia Twoi chłopcy normalnie są cudni !!! Toś i Kac ... słodziaki dwa !!! A wirtualna matka chrzestna częściej poprosi zdjęcia Antosia ... przystojniaczka małego !!!

Kiraa kurcze no ... za słabego masz kopa !!! Trza tą @ walnąć raz a porządnie !!! Trzymam kciuki żeby ta @ poszła gdzieś gdzie jej oczekują na najbliższy rok !!!

Piranha czy u Ciebie zaczyna świecić słoneczko ??? Śniłaś mi się ostatnio ... tyle dobra od Ciebie mam ...nawet we śnie !!! Ślę BUZIAKI !!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Elle zaciskam mocno kciuki musi się udać :) &&&&&&&&&&&&&&, czy jutro będziesz testowała 25tką? Robiłam ost porządki i odnalazłam nie rozpakowane opakowanie luteiny, jeśli byś potrzebowała daj znać...Pięknie widoczna druga krecha :))!

Maran tempka super &&&&&&&&&& Kira i dla ciebie zaciśnięte mocno &&&&&&&&&&&

Dorcia rośnie twój Mały mężczyzna, już kilogram szczęścia

Piranha dziękuję ci bardzo za fotki :* ...powiedz mi czy na tych zdjęciach, pierwszych dwóch, widać te trzy kreski :)?...jak się macie? jak dzieci, zdrowe?

Anuffifi ja również miałam mętlik w głowie :) bardzo dużo jest tych wszystkich informacji ale niedługo wszystko będzie dla ciebie jasne i będziesz ekspertką w tym temacie ;)

Macy jak u was, co słychać? jak się czujesz - nadal pojawiają się skurcze?

niedzielne pozdrowienia dla was :)
 
Małe liski, dziękuję. M. poleciał rano. Ma być wieczorem czasu lokalnego. Więc jeszcze kilka godzin przed nim. :tak: Kupiłaś już jakąś kieckę dla malutkiej? W zeszłym tygodniu przyszły nasze rzeczy a w nich rzeczy dla malucha. Szkoda, że większość różowych. I te sukienusie malutkie. Chyba sobie zaraz po małym strzelę dziewuszkę, bo żal mi tych rzeczy wyrzucać. :-D Skurcze nadal są, chociaż staram się nie przeginać. Ale cięzko nie chodzić czy nie stać. Dzisiaj stwierdziłam, że Bóg na pewno nie jest kobietą, bo jak można kazać w niedzielę odpoczywać. No przecież przy dzieciach się nie da. Ja przez trzy godziny prasowałam! :confused2:
Kiraa, &&& za pomyślność. Obyś miała prezent przedświąteczny,
Elle, &&&
Dorcia, co z tym toxo?
Piranhu, filmik może i głupi, ale też się uśmiałam do łez. Też dość często wyłapuję takie polskie zlepki.
Gorgusiu, ale fajne te Twoje urwiski. :tak:
 
Elle, u mnie kreski były bardzo długo blade ale można było zaobserwować przyrost w natężeniu barwnika, zdarzało się jednak, że kolejnego dnia były takie same jak poprzedniego a raz zdarzyło się, że kreska wydawała mi się bledsza - mocz mógł być wtedy mniej stężony. A może zrób rano betę by się nie zadręczać myślami?

Nuuuśka
, moje olewają wszystkie piłki, myszki i takie tam :-D, ganiają tylko za wędką i laserkiem, może pod choinkę sprawię im teleskopową wędkę BigCats :-)

Dorcia, ale jaki masz wynik toxo? Co do słoneczka u mnie - niestety zaświeci może częściowo za rok a całkowicie dopiero za kilka lat. W chwilach kryzysu psychicznego uświadamiam sobie jednak, że najważniejsze by było zdrówko bo wszystkie inne problemy da się jakoś pokonać. Kropek rośnie jak na drożdżach, spory jak na 26 tydzień :-) Buziaki dla Ciebie! :-*

małe liski, tak, to są te słynne 3 białe kreski :tak: :-) Na szczęście na razie wszyscy jesteśmy zdrowi, moja mama jednak się pochorowała i teraz czekam czy się pozarażamy.

macy, hehehe, no właśnie, przecież przy dzieciach ciężko odpocząć ;-), zawsze posty do was piszę na kilka rat bo moje dzieci to już w ogóle wytchnienia nie dają ;-) Jejku, to już 21 tydzień zaczynasz - nakręcacie te suwaczki czy co? :-)
 
Piranha masz rację .. ja sobie cały czas tak tłumaczę !!! Ale w tym moim śnie to byłaś taka uśmiechnięta , radosna i w ogóle ...wstałam z myślą że musze do Ciebie napisać !!! Zaciskam kciuki żeby jak najszybciej słoneczko się pojawiło !!!!!!!!!!!! Zasługujesz na nie !!!!!!!!!!!!!
Kropek większy jest od samego początku ... o tydzień, półtora , miałam nawet zleconą dodatkową krzywą cukrową czy nie mam cukrzycy ale wynik po 2 godzinach wyszło 108 więc jest ok !

A moje toxo ... wynik z początku ciąży to 0,06 a ostatni 0,71 i nie mam pojęcia dlaczego tak urósł !!! Zaraziłam się ??? Wynik nadal mieści się w "ujemnym" bo jest do 0.8 ale ja się martwię że urósł ... dlaczego ? Kolejny stres !!!
 
Elle tak te testy u mnie nie wychodziły nawet nie było cień cienia dopiero jak zrobiłam ten plytkowy to wyszła blada kreska. 11 dpo wyszła mi blaaaadziutka kreseczka naprawdę bardzo słaba dopiero teraz w czwartek to był chyba 14 dpo wyszła ładna druga kreska (na plytkowym tescie). (.)(.) Mnie W ogóle nie bolały dopiero lekko zaczynam je czuć. Brzuch tez mnie nie bolał tylko jajniki bardzo czułam i czuje do dziś.
Czekam na dobre wieści jutro i trzymam &&&&&
 
reklama
Dorcia, strasznie miłe to co napisałaś, bardzo Ci dziękuję
MKindzTqp.gif

Co do wyników, ale to jest IgM czy IgG i czy IgG masz też ujemne?
 
Do góry