reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

małe liski teraz już tylko samo cieszenie się ciążą zostało, skoro mdłości jest mniej. Każda z nas chyba marzy, by jak najszybciej skończyć z dietą. Powodzenia na USG. Szkoda, że nie ma takiej książki dla starających się o chłopca.

maran-atha
wykres masz idealny. Trzymam kciuki, by za tydzień dwie kreseczki były.

macy też nie lubię jak coś na mnie czeka, czasami jednak trzeba. Odpoczniesz trochę, jak mama przyjedzie. Może akurat teraz nie będziesz tak wody nabierać.

Nuśka mi też było wcześniej ciężko nadrobić. Tak, to mój 3 cykl starań.

aljul wiosna będzie okresem intensywnych starań :).

magda1609 oby to nic poważnego nie było. Do stycznia już niedaleko.

anuffi to rzeczywiście bardzo długo. Co mówią teraz lekarze? Jest dużo większa szansa?
 
reklama
elisse ...mój lekarz na ostatnim badaniu i usg zachowywał sie jak troche nieteges ...był tak zachwycony ze padały tylko słowa super pieknie ...trochę sie dziwnie czułam jak po rozłozeniu nóg i zaglądniecieu no tam wiadomo gdzie on krzyczał no pieknie !!!!nic tylko sie starac ! po zabiegu ordynator powiedział ze miałam szczescie ..moge miec jeszcze dzieci tylko bedzie konieczna cesarka bo miałam duze krwawienie i macica pocerowana jak stare skarpety :):)wiec jestem dobrej mysli ...taka ze mnie niepoprawna optymistka
 
Anufifi, i dobrze! W życiu trzeba być optymistą.
Aljul, to jakby to powiedzieć - znasz mój ból d... :-D
Elisse, moja mama przyjedzie albo przed samym porodem, albo po nim. Więc o odpoczynku mowy nie ma. ;-)
 
magda1609 Tez pamietam robiłam toxoplazmoze wtedy i potem miałam przez kilka lat kontrole usg zalecone co pół roku , no i morfologia :) U mnie tez to raczej pozostałość po zapaleniach węzłów chłonnych i po szczepionce świnka, odra, różyczka ( 3w1) albo coś innego- nie pamietam na tą chwilę... mojemu synkowi po tej szczepionce również wywaliło kilkanaście na szyji i teraz takie ma, bo ciagle choruje i to się wchłonąć nie może. Córci kolezanki równiez po tej szczpionce wywaliło takie guzki na szyji tzn. te węzły i ma je już 3 lata
 
Macy ..oj tak:tak: - ja nawet ostatnio próbowałam się orientować żeby coś z tym zrobić ale mama mi mówiła że po zabiegu może być gorzej ....w sensie ze zwieraczami:-D - oj piękne to pamiątki po ciąży i porodzie

Airfix byłaś u endokrynologa? jak funkcjonujesz? U mnie już trochę lepiej - nawet udaje mi się czasami bez leku na serce funkcjonować:tak:

małe liski gdzie Ty się podziewasz? zlituj się - kciuki już bolą od trzymania i pisać mi jest ciężko:-)...jak po USG? Aniesia już na 10000% potwierdzona - coś czuję w kościach że tak:tak:
 
Hello!

anufifi, według mnie Twój plan jest bardzo dobry :tak:, zadziałaj w dniu tego prawie pozytywnego testu by mieć 2 dni odstępu, jeśli komuś zależy na odstępie i codziennym osłabianiu to może każdego wieczoru robić test LH i jeśli jest negatywny to działać. Brawa za tak dzielne trzymanie diety :-)

patka
, super, GRATULUJĘ! :-) Przesyłam też spóźnione ale bardzo szczere życzenia, dużo zdrówka i niech spełnią się wszystkie Twoje życzenia! W ciąży można wziąć paracetamol na ból głowy, lepiej jednak starać się unikać leków.

macy, jak samopoczucie, nadal brzuch twardnieje? Oszczędzaj się ile się da :-*

Elle, strasznie przepraszam, że dopiero teraz odpisuję, Castagnusa odstawiasz po pozytywnym teście, w ciąży i tak prolaktyna wzrasta. Jak tam, testowałaś? Wykres bardzo ładny, ciążowy :-)

Daria, jak najbardziej możliwy jest plus na jednym a minus na drugim oku ...niestety na oczach za bardzo się nie znam.

magda
, będę mocno trzymać kciuki za super wyniki! Tego rodzaju odżywki a także kreatyna są zazwyczaj boosterami testosteronu i powinny być Ci na rękę w planowaniu synka, takie suplementy jak wymieniłaś podnoszą jakość nasienia więc też będą Wam sprzyjać. Również ćwiczenia na masę mięśniową pomagają w podniesieniu poziomu testosteronu :tak:

małe liski,
czekamy na wieści z zaciśniętymi kciukami :-)
 
Ostatnia edycja:
Piranha dzieki :) ...sprawdziałam sobie własnie faze ksiezyca na moje staranka :) i ujemne hehehe:-D:-D:-D.
Moze mi sie uda ? boje sie tylko tej odleglosci przy taki śluzie ale spróbuje wtrzelic sie tuz przed pozytywnym i zaraz po owu znaczy 11-12 godzin :) zobaczymy jak to bedzie w praktyce bo jak dziewczyny pisałay zawsze jakis psikus sie pojawia :)
Małe liski ...no nie rób nam tego kochana :)
 
Już jestem. Chwalę się dziewczyny zdrowym dzidziusiem :) Nic więcej a propos płci nie wiemy. Szkoda bo dzidzia idealnie pokazywała się " z dołu". Ja nie znam się na ocenianiu i szukaniu 3 dziewczeńskich kresek, więc też nic nie widziałam. Raz wydawało mi się, że nic nie odstaje między nóżkami, a raz widziałam małego siusiaka. Mam filmik z usg, spróbuję cyknąć kilka fotek z filmu, z tych newralgicznych ujęć ;)

Anuffifi dziewczyny pomogły, super
 
reklama
Do góry