reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Lilly jak sie czujesz co u Ciebie kochana:-)


Justi
ale mnie zasypalas super propozycjami:-) dzieki. Potem postaram sie zrobic wiecej zdjec moze Nuska tez powie co mysli nt wieku mojej kotki:happy2:

mysle ze bedzie w domu, ale w ciagu dnia jak nas nie ma to w ogrodzie.....:happy2: Ale sie ciesze z tego kotka.
powinnam szybko pojsc z nia do wet, prawda? :cool2: Tylko kiedy jak nie mam czasu...
 
reklama
Piranhu narazie jestem spokojna pewnie stres i nerwy przyjada z momencie godziny 0 :)

Macy w poniedzialek mialam 3 skurcze przepowiadajace wieczorem i przeszlo Samopoczucie dobre Jak bylam w pracy w odwiedzinach to powiedzieli ze niewygladam jak bym za tydzien miala rodzic :-) czekamy tylko na szafe do przedpokoju i pare malych pierdul do zrobienia zostalo W poniedzialek przyszla lawa ale musimy odeslac bo nie ten kolor:wściekła/y:naszczescie gosciu nie robil problemu

kira mi sie podoba Mila z propozycji Justi :) jak cos wymysle to dam znac Dobrze bybylo zebys jak najszybciej poszla do weterynarza

Justi sesja udana Na grupie wrzuce ktoregos dnia kilka zdjec a pozniej usune :) jutro mam wizyte :)
 
Vivienka czekamy na wiadomości :-)
Ilaczek cieszę się bardzo &&&&&&&&&&& :)
Maran KCIUKI &&&&&&&&&&& wykres super!
Aljul czy coś wiadomo w sprawie wyników?&&&&&&&&&&&&&
Zakrętko przy pierwszym synku, na kilka godzin przed pierwszymi skurczami porodowymi zupełnie nie wyglądałam na prawie rodzącą :) i nie czułam że cokolwiek się zbliża - już nie mogę się również doczekać kiedy przywitasz Igorka na świecie
Piranhiu robiłaś przeciwciała?...to nie jest możliwe, żeby czuć ruchy dziecka w 11 tc prawda :)? od wczoraj czuję takie małe charakterystyczne "bulgotki" łaskotki w środku...aż mam ochotę podrapać się po brzuchu :)

urodziła M. Kożuchowska - cieszę się że po tylu latach starań udało się im, i jak fajnie napisała na fb "o jednego Przystojniaka więcej do kochania" :) ...chociaż typowałam że będzie u niej córcia ;)
 
Ostatnia edycja:
Kiraa Ale Ci się skarbek przyplątał :) Lubię takie kolorki koteczków ;) Wyglada na ok pół roku, starsza nie jest :) Moja kotka to była Niunia, a potem synek przechrzcił ją na Nutke ;) Moja kotka opiekowała się moim małym jak się urodził, a jak sie okociła to małe kociaczki zaniosła synkowi pod kołdre do łóżeczka ;) I tez to Ona sobie wybrała nas ;) a potem dziwnie znikła. Ja cały czas uwazałam że w niej jest coś takiego dziwnego, że to taki jakiś nasz opiekun ;)


maggie Szkoda, a myślalam że się uda. To w takim razie za kolejny cykl &&& i powodzenia :)


macy Czy udało się znaleźć szpital ?? :) A jak nie to, może faktycznie poród domowy, a co się będziesz;) Kciuki trzymam żebyś znalazła miejsce w którym będzie tak jak sobie wymarzyłaś :)


Justi_ Będę zaglądać na pewno :) Tylko nie zawsze mam teraz czas odpisać, strasznie mam dużo na głowie w związku z wizytami u lekarzy i budową:)
Justi gratuluje decyzji o sprzedaży mieszkanka :) Ja się kilka razy chciałam wycofać jak umowe miałam podpisywac na sprzedaż ;)


Ilaczek Piękny plusik ;) Kciuki za kolejne miesiące &&&&


maran-atha Tez myślę że w tym cyklu sie Wam uda, czego Ci bardzo mocno życzę &&&&


ania_g_21 Wiesz co, ja nie wiem, ale od początku jak Ty odłożyłaś staranka ze względów zdrowotnych to miałam przeczucie że i tak się razem będziemy starać :)


male liski Kolejne staranka w maju na 100%, od lutego zacznę wszystko od nowa....muszę też podpytać endokrynologa o pare spraw, może poszukać innego ginekologa, nie wiem jeszcze....za dużo tych strat mam na wczesnym etapie, 2 lata temu 3, w tamtym roku - 3, teraz 1 w tym cyklu i obstawiam ze w poprzednim cyklu tez coś było tylko nie mialam tych testów 10ml, do ciazy dochodzi tylko ze nie przekracza to wszystko 5tyg ( według liczenia ginka od daty ostatniej @ ) . I wcale nie mam juz pomysłu co zbadać jeszcze... Jak się czujesz? Czy te mdłości opuściły Cie choć troszkę? Czy chłopcy wiedzą że beda mieli rodzenstwo??:)


Vivienka No co za pracodawca....brak słów.. Trzymaj się Kochana


elisse Dziekuje za kciuki. Teraz kolejne staranka w maju zacznę, bo musze tez zrobic przerwe w stymulacji


Piranhu Powiem tak- trudno, nie udało się, ciagle powtarzam ze moze jeszcze nie nadszedł dla nas czas :) Martwi mnie jednak rzecz tylko i rodzą się pytania w głowie- To nie jest pierwszy raz że dostaję @ po terminie, że wychodzi cień na tescie...to trwa od 2 lat. Nie mam pomysłu co zbadać, hormony jako tako są dobre, zaburzenia zwiazane z nadkrzepliwoscia i z tym zwiazane poronienia to tez mnie nie dotyczy bo u mnie raczej jest to w druga strone. I czy faktycznie ta stymulacja ma sens? skoro mam swoja owulację, a jeszcze te leki do stymulacji hormony mi podnosza ( testosteron np. ). Podpytam u endokynologa jeszcze co z tym zrobic, ale on powie-klinika..a ja tez kurcze nie bede czekała 1,5 roku na wizyte w Krakowie na nfz, a prywatnie mnie nie stać bo jak przegladam cenniki wizyt+badanie to co wizyte bym musiała miec w portfelu z 1000zł a jak nie to 2500zł- poszaleli w tym Krakowie. No ale skoro do ciazy dochodzi, to czy faktycznie tu tylko klinika niepłodnosci wchodzi w gre? ginek moj twierdzi ze to psychika ma najwiekszy wpływ, zebym jeszcze probowala bez kliniki, podczas badan i usg nie zauwaza jakichs nieprawidłowości w środku.
Ale bedziesz miała urwanie głowy za rok jak Ci dwójeczke na raz pójdzie do przedszkola ;)

aljul Widzisz endo podtrzymała lek czyli trzeba go brać :) i wcale zła nie była , prawda ;) Ja tez mam brac-ale doraźnie. Cos jest ogolnie w pogodzie bo ja od kilku tygodni czuje bole w klatce i bole serca, głownie wieczorem, moze uda mi sie dzis ekg zrobic, się okaże :) I to TSH nieszczesne pasowaloby mi powtórzyć. Zdrowiej szybciutko :)
 
Dziekuje za kciuki a wiec ja juz po wizycie.Niestety wizyta byla ekspresowa:/ ale czego sie spodziewać skoro normalnie przysługuja tylko 3 usg :/ i co mnie zdenerwowalo badal mnie od dolu...to przecież laik nawet wie ze juz na tym etapie ciazy duzi sie tak nie zobaczy :wściekła/y: no coz trudno.. serduszko bilo i strasznie sie bubus krecik i tak sie wykrecil ze lekarz sie zaśmiał i spytal cz chce znac płeć... a ja ze jak widzi to czemu nie:cool2: no i nakierowal usg na JAJECZKA :-D hihi schkoda ze fotki nie zrobil :-( ale widzialam sama na monitorze! Teraz wkleje na grupie moje starnka ;) Spelnilam wedlug mnie 5,5 czynnika ale ocenicie same ;) Mam nadzieje ze na polowkowym 06.11 tylko sie pozwierdzi i bede miala śliczna fotke jajeczek.Akurat w polowie listopada jest u mnie w mieście jarmarkt z uzywanymi ciuszkami sla dzieci.Swietne lowy mozna zrobic ;) Ale sie ciesze!Opalacalo sie przymeczyc z dietka i suplementami i mezowi troche pupy potruc :cool2:

ilaczku piekny plusik na tescie.Ja robilam dokladnie ten sam ;) a ten niebieski plusik moze oznaczac i dla ciebie tylko jedno~~~~~~~~~~
Co do witaminek biore femibion teraz przeszlam na II

Dorcia,Zakrecia pewnie wasze fluidki pomogły ;) dziekuje :*

Dla chetnych poslyam juz koloru niebieskiego ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

kirus slodki koteczek

macy kciuki za jutro!Aby szpital okazal sie wlasciwy ;)

lily sennosc minie po 12 tyg ;) bynajmniej u mnie tak bylo.A do Berlina tak na wypad weekendowy jedziecie?Jak na shopping to polecam primark.Można fajne i tanie ciuszki kupic.Ja zawsze corcie obkupuje i podkoszulki dla siebie ;) ach i pizamki maja super!

maran kciuki za testowanko!!!!!!!!!!!!!!!

Lece obisdek robic ;-) widze te sezon dyniowy mozna uznać za otwarty :D u mnie dzis tez zupka z dyni ;)

mogę prosic o przepis na placuszki dyniowo marchewkowe????
 
Częśc dziewczyny ja tylko chciałam sie przywitać i dac o sobie znac bo choc nic nie pisze podczytuje was co jakis czas.
Ogromnie gratuluje zaciążonym macy niedawni ja czekałam na połówkowe USG a teraz ty juz prawie w połowie drogi. Powodzenia na wizycie, wpadne przeczytac jak było wiec konieczne napisz streszczenie z wizyty.I zdrwóka dla Ciebei i dzieciaków.
Małe liski czekam na twoje połówkowe. A w ogóle jak sie czujesz?masz jakieś zachcianki itd, zauważyłaś jakieś dziwne objawy , inne niż wcześniej?
ilaczek tobie równiez gratuluję i kciuki za synka.
matik kocha nawet nie wiesz jak mnie cieszy to że w końcu sie udało. Byłas taka dzielna i wytrwała że musiało sie udac. dzidzius cudowny, łezka w oku mi sie kręci. taka kruszynka.
pozdrowienia dla reszty staraczek, przepraszam ze wszystkim nie odpisze.
 
Ewelin co u was? jak dzieci? mam, mam:) masę nowych objawów, ale boję się nawet pomyśleć, że może zwiastują córcie :-D przede wszystkim z chłopcami tylko mnie muliło, a teraz prócz mdłości wymiotowałam od 6/7 tc dzień w dzień :), na twarzy na policzkach mam wysyp takich małych pryszczy, taka "kaszka", po raz pierwszy w tej ciąży czuję o co chodzi z zachciankami - mam ochotę dosłownie na wszystko :) z tych bardziej dziewczynkowych produktów to pochłaniam owoce, ciągnie mnie do ciast, pączków, drożdżówek, ale wcinam też i chłopczykowe rzeczy. I jeszcze taka różnica, ale może to kwestia że stara się robię :-pi inaczej na hormony reaguję - nie chce mi się w ogóle spać w ciągu dnia, z chłopcami przespałam cały I trymestr, a teraz nie mam ochoty na drzemkę, czasem zdarza się że budzę się w nocy po kilka razy, nie mogę zasnąć z powrotem. I mam dziwne bóle głowy (zaczęły się mniej więcej wtedy kiedy pojawiły się wymioty). Za dokładnie 2 tyg podglądamy nuba :))
 
Ja tylko tak na szybko i większości nie doczytałam :-(

Justi, dziękuję :-) Tak, to będzie ta sama klinika weterynaryjna tyle że Nono odebrałam już kastrowanego więc nie przeżywałam tak tego zabiegu. Blue też są cudne! Trzymam kciuki by mieszkanie fajnie się sprzedało za dobrą cenę.

Kiraa, jeśli koteczek ma pół roku to jest w wieku moich 2 półroczniaków :-) Nemo waży już prawie 5 kg! :szok:

małe liski, jeszcze nie robiłam, funduszy mi brakuje na to :-( Mi się wydaje, że 11 tc to jednak za wcześnie ale kto wie :-)

Airfix, jeśli miałaś więcej ciąż biochemicznych to warto jednak zrobić pewne badania, np. sprawdzić niektóre przeciwciała (które mogą odrzucać zarodek) i genotyp. Przyszykuję Ci listę badań, które warto zrobić. Ja bym zawalczyła o stymulację gonadotropinami - to bezpośrednie podniesienie poziomu FSH bez ingerencji w estradiol czy testosteron, podobno taka stymulacja może podnieść jakość komórki jajowej (czasem komórki jajowe mają zły materiał genetyczny albo np. za mało energii by połączyć się z plemnikiem bądź po połączeniu właściwie się dzielić tworząc zdrowy, zdolny do prawidłowego zagnieżdżenia zarodek). A tak mniej więcej co ile cykli zdarzała Ci się ciąża biochemiczna, raczej częściej czy rzadziej? Twój M robił badanie nasienia?

Vivienka, właśnie miałam pytać jak tam po wizycie a tu takie mega wiadomości, a nie mówiłam, że to synuś i babki z in-gender niekoniecznie dobrze sugerują? :-D Nub odstawał ewidentnie! :tak: GRATULUJĘ i cieszę się ogromnie! Juuuuupiii! Z wielką radością Ciebie wpiszę w nasze forumowe statystyki :-)
 
reklama
Do góry