reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Vivienka ja również gratuluję. Cudowna chwila jak sie okazuje ze sie udało i będzie upragniony synek.
maleliski mnie równiez ciagnelo do owocow, a wypryski takie małe krosteczki tez miałam ale na czole także trzymam kciuki. Jak bys miala chwilę prześlij mi na pw swoje starania, jak to u ciebie wyglądało. Na kiedy masz wizyte?
U mnie Ok chłopcy : jeden przedszkole drugi szkoła, a mała cudowna. Cały dom szaleje na jej punkcie.
 
reklama
Tak się przedstawia dotychczasowa skuteczność planowania na BB:

3 czynniki 50% (4/8)
4 czynniki 83% (5/6)
5 czynników 100% (3/3)
6 czynników 100% (2/2)
 
Vivienko....wielkie gratulacje, bardzo się cieszę!!! ślij ślij mi tych niebieskich :-D
kupiłam sobie Femibion Natal 1.
senność mnie dzisiaj wzięła...
i pojechałam kupić lodyyy.....to było moje marzenie jak zajdę w ciążę,że zjem w końcu lody....kupiłam, ale mnie tak muli....że chyba odłożę je na lepszą chwilę:-D
 
Zakrętka tu jest prze[is na placki Placki z dyni. Jedna baza, dwa przepisy | Lawendowy Dom. Ja nie tarłam dyni, ponieważ mi została część z puree i też była ok. Dodałam trochę więcej mąki i wersja dla córki była łagodniejsza. Mam też zamiar z placki z dynią i cukinią zrobić :) też jakoś tak nie stresowałam się przed porodem :) dopiero zaczęłam jak mi wody odeszły ;)

Piranha odwodniony to on jest na pewno. Wymiotował ciągle, dlatego te badania. Teraz daję mu tylko mokrą karmę. Zamknęłam go w oddzielnym pokoju, by złapać mu mocz. Niestety jak na razie pusto tam. Dziś się dowiemy, co nas może czekać. Kastracja nie jest taka zła. Najgorsza jest pierwsza doba, bo kot jest lekko ogłupiały i taki bezbronny.

Airfix bardzo dużo za takie leczenie :/ ciekawe, dlaczego w takim razie te ciąże nie chcą się utrzymać.

Vivienka gratuluję synka!! O co chodzi z tym obliczaniem tych czynników sprzyjających?

Lily udanego wypadu do Berlina. Też lubię tam jeździć.

Trzymam kciuki za wszystkie staraczki. Więcej na razie nie napiszę, bo się moim kotkiem martwię.
 
Ewelin, miło Ciebie widzieć. A może jakieś foteczki dla ciotek?
Airfx, wizytę mam jutro. Jak będziecie słodko spać, więc żadna kciuków trzymać nie będzie. Chyba że sobie palce zaklei taśmą na noc. :-D
Vivienka, wspaniała wiadomość! Cieszę się bardzo. Tak miało być!!! Będzie synek. Dociera???
Dorcia, gdzie Ty się babo znowu podziewasz?
Zakręcona, ja zupę z dyni polecam z curry. Moja mama robiła też z mleczkiem kokosowym i mówiła, że pycha. Ja bardzo lubię. :tak: Ty zdaje się pracujesz z facetami głownie - prawda? Ciekawe, jakie oni mają wyobrażenie kobiety w 9 miesiącu. :-D
Ilaczek, no widzisz. I jak na złość nie ma zamówienia z dołu na lody. Co za złośliwe maleństwo Tobie rośnie. Na pewno facecik. :-D
Małe liski, 11 tydzień trochę wcześnie, ale ja z synkiem i córką czułam bulgotki od 12 tygodnia - za każdym razem wydawało mi się, że to moje zwidy, ale pytałam lekarza i powiedział, ze to nie jest niemożliwe, bo niektóre kobiety - zwłaszcza szczupłe mogą czuć wcześniej.

Coś jeszcze chciałam, ale jestem dzisiaj już taka zmęczona, że padam na ryjofon. A mam jeszcze tyle do zrobienia...
 
Vivip
Powiem a nie mowilam:-):happy2: dobrze okreslilam plec :happy2: hihi ciesze sie bardzo

a propo Berlina-pozdrawiam z Berlina :happy2:
wlasnie wyszlam z kliniki i mam recepty na Gonal:happy2:
i cala rozpiske jak i kiedy
od nastepnego lub zanastepnego cyklu dzialamy , tak jak przykazal Bog i Piranja z Gonalem:-):-):-)
 
Wywołana ... powracam !!!
Macy , Zakręcona BUZIOLE DLA WAS !!!

Macy będę zaciskać kciuki moooocno ... noc czy dzień ... zaciśnięte będą !!!

Vivienka no ja nie mogę ... jak ... czy Ty wątpiłaś w niebeskość moich fluidków , czy jak ???
Baaardzo się cieszę że pod serduszkiem rośnie synuś !!!

Ilaczek teraz Ciebie czaruję na niebiesko !!! ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Ja również jak Zakręcona brałam Femibion Natal 1 , teraz Femibion Natal 2 PLUS ... kupuję w internetowej aptece bo jest prawie połowę tańszy !

Piranha buziaki dla Was dobra kobieto !!!Co tam u Ciebie ??? Kastracja ...auuuuuuua !!! Ja przez ten zabieg całą noc nie spałam - mój mały nie mógł się wybudzić i jeszcze w domu koło grzejniczka dochodził do siebie !!! Wstał dopiero koło 3 w nocy - taki mały ćpunek !!! Ale później już z górki ! Trzymam kciuki za małego !!!

Za chwilkę dopiszę dalej ...sąsiadka mnie woła ! JESTEM !

Lilly udanego wyjazdu ... nigdy nie byłam w Berlinie !

Kiraa ale cudności kociaste !!! CUDO !!! Widać że strasznie miziasta kocia jest !!! Pogłaskaj proszę od Nas sierściuszkę !!!

Maggie
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za kolejny cykl !!!

Ewelin ja również dołączam do prośby o zdjęcie dzieciaczków !!!
 
Ostatnia edycja:
Kiraa bawcie się dobrze w Berlinie
Macy Piranhiu też mi się wydaje, że to zdecydowanie za wcześnie, zobaczymy czy za tydzień, dwa uczucie to będzie się "wzmacniało"
Ewelin wrzuć nam fotki dzieci w wolnej chwili, napiszę wiadomość o staraniach
 
reklama
Vivienka serdecznie gratuluje :) wiedziałam, ze sie uda :)
Ilaczek Twój tez na pewno chłop :)
Ewelin fajnie Ciebie przeczytac, super, że u Was wszystko dobrze :)
Macy ja ostatnio budze sie w nocy I spac nie moge, wiec potrzymam kciukasy za Ciebie :* powodzenia
Małe liski ja tez nie byłam senna w ciazy z dziewczynkami, w ogóle mi sie spac nie chcialo :)
Dorcia ja też chce niebieskie :zawstydzona/y:daj I dla mnie troszke...
 
Ostatnia edycja:
Do góry