reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Witam niedzielnie :)

Nulka mowilam ci ze dziewczyny szybko ci tu pomogą ;)
I chyba zdziwiona jestes ze tyle dziewczyn cie zna i pamięta ;p

Mnie tylko Jones pokazywal chlopaka wszystko inne wychidzilo na dziewczynke.
Ale ja bym na to tak niepatrzala inne czynniki maja wiekszy wplyw i my na to mamy przez diete suplementy i oczywiście ph.
A to tylko kalendarz :)
Powodzenia :)

Male listki nie zapraszam ale ja wierze ze to jest to ;) &&&&&&&&&&&&

Dla pozostalych staraczek również fluidki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Milej niedzieli życzę :)
 
reklama
Hej dziewczyny
Bez kawy sie witam :(
Wysiadł bam expres i teraz mąż robi takie włoskie espresso z takiego czajnika
On bo mi to jakiś nie wychodzi ;)
No a teraz jeszcze śpi wiec ja musze sobie poczekać eh...:(

Daria bardo ładny wózek , koła delikatne, piękne rączki i kolor oraz proporcje gondoli do reszty
super!!
A powiedz mi, sa też takie ale z tradycyjnym stelażem?
Tzn na 4 kółkach gdzie opiera sie stelaż ?

Małe liski miałam nadzieje ze dziś bedzie test :(

Nulka ja tez Ciebie pamiętam :)

Sama pamietam jak 3 miesiące trwały przygotowania dieta, lekarstwa i pierwsza próba szok myślałam ze zawału dostanę nagła wszystko zapomniałam :) ale Wy tu ciagle na szczęście jesteście :)
Dzieki

Pozdrawiam i narka miłego dnia ;)
 
Ostatnia edycja:
Fajnie że mnie pamiętacie a przynajmniej kojarzycie z postów ;-)

Ja pamiętam że kate mi sprawdzała Jonasa ale ja na to nie patrzyłam. Mi się nie pokrywał z owu więc potem nie sprawdzałam już. Za to u mnie sprawdziło się to w którym miesiącu chłopak a w którym dziewczynka, ale nie wiem czy to miało znaczenie czy raczej to jak się przyłożyłam z tą całą resztą.

My dziś mieliśmy jechać na farmę iluzji pod Garwolinem ale pogoda nie pozwala - pada cały czas u nas. Może kino? Zobaczymy
 
Nulka Ty jestes tu u siebie w domu, wiec spokok kazda Cie zna :rofl2:

matikus
a jaki masz express, bo ja sie na jakis szykuje ale nie moge sie zdecydowac.... Myslalam o delonghi.... Ja pije tylko latte macchiatto.. Moze cus poradzisz?
robisz jeszcze staranka pod katem dziewczynkowym, czy po prostu staracie sie?
 
reklama
Ja miałam simensa Siemens TK53009 super rewelacja !!!
Najlepszy ni i tyle lat z nami a pokilka kaw dziennie robił
robił długie i krótkie mocnejsze kawy a ja do tego dolewalam resztę mleka ciepłego czyli typowe cafe latte czego ty w hiszpani na tej małej wyspie nigdzie nie mogę dostać bo piją cafe largo niby duża kawa i przynoszą mi w literatce eh fuj ja nie lubię takich mocnych krótkich ale moj mąż bardzo

Matik mi tez maszyna do kawy wysiadła wiec ci kawki niepostawie :)

No nie żartuj ha ha
Uwielbiałam mój ekspres, 8 lat działał , tak sie przyzwyczaiłam do takiej kawy ze teraz mam problem bo mi nigdzie nie smakuje :( i jak jestem na kursie to biorę sobie kakao gorące ;)

Eh chciałam sie tez Wam pochwalić ze już od tego tygodnia zaczęłam chodzić na dodatkowy kurs ze strzyżenia:) czyli wbpkniedziakek i w środę a we wtorek i czwartek mam koloryzacji No i piątek dopiero wolny :)
Wiecie jak mi to bardzo pomaga ? Odrywa od tych ciążowych problemów :) i normalnie wchodzę w to
W życiu bym nie pomyślała że mi sie fryzjerstwo spodoba szok ;)
Ale rewelacja jest :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry