reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

dzien dobry wszystkim :)

male liski gratuluje :)
nullka witaj dawno cie nie bylo zreszta ja tez rzadko bywam brak czasu :)

chcialam wam napisac bo pytalam was ostatnio o wozek i pojechlam kupic niby ten maxi cosi i jak go zobaczylam odrazu odpadl wozek okropny jak by mial sie zaraz rozleciec masakra;/ i wybor od razu padl na mutsy exo Mutsy | Mutsy Exo Silver Black niestety musialama caly zestaw jak tutaj poniewaz nie mozna oddzielnie gondole sprzedam ( maz sie smial ze zrobi od razu czwarte :-D) wozek sie prowadzi jak marzenie jest lekki a siedzisko ogromne natan jak siadl to byl jak w niebie jedyny minus ( nie dla wszystkich) nie ma przekladnego siedziska , ale nawet bardzo duze dziecko ma tam pelno miejsca , a jak sie sklada to moj poprzedni mutsy evo to byl kolos do tego :) i w gratisie torba i śpiwór :)
 
reklama
Kate podobnie i u mnie było, ja byłam mega pozytywnie nastawiona kiedy zaczynałam dietę, suplementy, przyszedł czerwiec zaczął się nasz pierwszy cykl starań i ups już mały stres się u mnie włączył. Z chłopcami był pełny luz - dlatego też pewnie udawało się za pierwszym razem. Będzie dobrze u ciebie, spróbuj może skupić się na czymś, ja w tym miesiącu zaczęłam biegać i trochę mi to pomagało odciągnąć myśli od starań, odstresowywałam się, zresztą humor jest zawsze lepszy po bieganiu - dobrze działają wtedy endorfiny :) Kciuki zaciśnięte za wasze starania!...cały czas nie dowierzam, wczoraj delikatnie poplamiłam, jeśli temp. nie spadnie jutro, zatestuję z rana, test tej samej firmy czeka już przygotowany w szufladzie :)... Jeśli beta rośnie to chyba jutro powinien pojawić się bardziej wyraźny cień na 25tce prawda?

Daria super wózek, piękny, mogłabym mieć dokładnie taki sam. A jakie opinie ma mutsy?
 
Witam ojj jak ja znam ten stres starankowy o którym piszecie . Jak sobie przypomnę....
Kate super że się zdecydowałaś :-D w takim razie trzymam kciuki za powodzenie.

Małeliski ja też myślę że to jest to. Myślę że jutro będą dwie wyraźne kreski. U mnie w tym szczęśliwym cyklu też temp. po owu jakoś nie skoczyła od razu bardzo w górę i też na początku miałam dwa dni bladziocha na teście a potem mega grube. Trzymam kciuki :-)

U nas dziś pogoda do bani nie chce mi się z łóżka wstać ale chyba już muszę. Miłego dnia dziewczyny :-D
 
Nullka Kate bardzo bym chciała zobaczyć jutro dwie kreski. Mdłości rozkręciły się, dwa razy bardziej czuję każdy zapach w domu, popołudniami temp skacze nawet do 37,8, chyba progesteron dobrze pracuje :) u nas też kiepska pogoda, mieliśmy jechać do zoo, musimy wymyślić coś zastępczego...zmykam, miłej niedzieli
 
nulka witaj. kojarzę Cie bo przewertowałam dużą część tego wątku.

dziewczyny czy Wam rzeczywiście sprawdza sie ten Jonas? bo jak czytam że sprawdzalność ponad 90% to się zastanawiam, bo w obecnym cyklu jonas dokładnie pokrył mi się co do dnia z owulacją i na dziewczynkę, no ale się nie udało. W tym cyklu który się zacznie dziś lub jutro w jonasie wychodzi chłopak i też prawdopodobnie mi się pokryje. dopiero w październiku mi się rozminie. Z synem mi sie Jonas w ogóle nie pokrywał z rzeczywista owulacją, dlatego nie wiem czy się sprawdza. Pamiętam że Piranha pisała że jej też w Kajowym cyklu jonas się nie pokrywał (wychodził dokładnie na połowie miedzy cyklem na chłopca a dziewczynkę). A czy którejś z Was się pokrył? Nie chodzi tu o księżyc w znaku męskim czy żeńskim. Tutaj jest opisane Płodnością i płcią rządzi Księżyc ściąga się aplikacje i ona wylicza. tylko trzeba znać dokładną godzinę swoich narodzin. kurcze trochę mi szkoda tego cyklu bo teraz będzie owulka z mojego zdrowego jajnika. w sierpniowym miałam z lewego i to właśnie z tego jajnika miałam usuwana laparoskopowa torbiel i niestety kawałek jajnika też musieli usunąć, więc domyślam się z lewego raczej mi się nie uda zajść. We wrześniu będzie z prawego ale ten nieszczęsny Jonas jeszcze mi się prawdopodobnie pokryje na chłopca, a w październiku znowu z lewego, wieć dopiero w listopadzie może by coś wyszło :no:
 
Nulkaaaa
ale fajnie ze jestes :-), Twoje posty tez czyli i coebie tez znam, bo watek czytalam prawie caly :-)

milej niedzielki lasencje...
 
reklama
Nullka super że jesteś, ja Cię pamiętam jak czytałam całe forum i dopiero zaczynałam planować :tak: zostań z nami :-)
Male liski jutro kreska na pewno będzie już dobrze widoczna, nie mogę się doczekać i jeszcze raz gratuluję :tak:
Iweet a czy mogłabyś mi wyliczyć jonasa? wyślę Ci na priva moje dane
 
Do góry