reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Kirusia bardzo sie ciesze kochana ze beta rosnie. Wole juz nie myslec o tym konowale. Ja to na twoim miejscu jak juz urodzisz poszlabym do tego palanta z malenswem na reku i powiedziala ze to jest jego ciaza pozamaciczna:angry::baffled: Sorki ale jak przypomne sobie to normalnie zlosc mnie bierze. A wg om ktory to tc?
 
reklama
Araki, serdecznie gratulacje!
Nusia, nie poddawaj się. Może faktycznie przerwa w suplementach to dobry pomysł. Najważniejsze to odblokować się psychicznie...
Czarna_perła, super, że przygotowania trwają pełną parą... u nas dopiero takie przymiarki. Doszliśmy do wniosku, że już po Świętach będziemy łykać suplementy i bardziej rygorystyczną dietę trzymać
Piraniu, nie mogę wyjść z podziwu, jaki Krzysiu jest dorosły. Wygląda na o wiele starszego :)
Kira, ja nadal trzymam kciuki za Was! Musi się udać
czy w diecie dziewczynkowej można jeść brokuły i kalafiora?
Znalazłam też gdzieś, ze cebula ma właściwości zakwaszające i nie bardzo rozumiem dlaczego nie jest polecana w diecie dziewczynkowej :confused:
Przepraszam, że się nie odzywałam, ale musiałam/próbowałam wszystko sobie poukładać w związku z historią moich ś.p. Sąsiadów.Strasznie mnie to dobiło, nawet nie sądziłam, że aż tak to na mnie wpłynie... Teraz modlimy sie tylko, żeby Chlopczyk przeżył :(
 
cześć dziewczyny

Nuśka
przykro mi, że się teraz nie udało ... też uważam,że powinnaś odłożyć suplementy w ogole po takim czasie odłożyłabym termometr, suplementy , diete i sprobowała poprzytulac się tak po prostu nie myśleć o dwóch kreseczkach czy to odpowiedni czas i w ogóle ehh i tak jestem pełna podziwu dla ciebie i innych dziewczyn za te kilkumiesięczne starania ,a może pomyślałabyś żeby z Ł, pojechac gdzieś na majówkę odsresować się odpocząć ? na pewno by wam się to przydało ....

Gdusia
to straszna tragedia z twoimi sąsiadami , oby tylko z ich syneczkiem bylo wszystko dobrze :(

Piraniu , ale z Krzysia przystojniak - duży już chłopczyk i fryzurę ma super :) mój Wojtuś niestety na irokeza niechce się zgodzić ku niezadowoleniu mamy :D bo mówi, że niechce mieć koguta ... a Ja uwielbiam maluszki z taką fryzurą :tak::tak:

Zakręcona super podejście dyrektora :) zazdraszam, a co do sąsiadów :szok: ciekawe jak oni funkcjonują w takim smrodzie :szok:
Ja też miałam takich śmierdzących sąsiadów , którzy nie dość, ze mieszkali na 2 piętrze to jeszcze zdązyli zawsze zapalić i zasmrodzić całą windę papierosem , ale że mnie to strasznie wku.... za każdym razem kiedy na mnie trafiło mówiłam to tej Pani i szłam na rękach z Wojtkiem na 6 piętro do domu,bo do tej komory gazowo-papierosowej nie weszłam:(:wściekła/y: na całe szczescie juz sie wyprowadzili :tak:


Kiruś &&&
odpoczywaj jak najwięcej

Araki
GRATULACJE

Małe liski
zdecydowanie nasza dieta jest dużo bardziej uboga od chłopczykowej :)
hehe z owoców możemy jeszcze maliny :)
Ja nie zaobserowałam zmian w @ po stosowaniu diety i suplementów hmm sama nie wiem czy to dobrze :blink:

Miłego dnia dziewczyny
 
Justi u nas to juz kilkunasto-miesieczne starania :zawstydzona/y: jesli chodzi o diete, to z diety juz dawno zrezygnowalismy, pozostajemy tylko na testach owu, i pomiarach. Co do majowki, jesli pogoda dopisze chcemy jechac na wies z Olusia i kotami :blink:

piranha nie bylo cienia, ani cienia cienia..nic nic zupelnie :zawstydzona/y: musze sie dobic na jutrzejsza wizyte do tego nowego gina, nie umialam wczoraj dodzwonic sie do poradni w ktorej przyjmuje a kazal przyjsc od razu po badaniach Ł. Poza tym on sam rowniez prosil o odstawienie lekow, gdyz chcial miec do histeroskopii jak najlepsze warunki jesli chodzi o badanie, mysle ze bedzie chcial ja zrobic w najblizszym czasie, dlatego tez z tego wzgledu chce dac sobie odpoczac przynajmniej jeden cykl od suplementow. Moze organizm wroci dzieki temu do normy bo wydaje mi sie mimo wszystko ze troche sie namieszalo w cyklach, choc marzenie o cyklach 28-dniowych pewnie pozostanie do nie osiagniecia :blink: Podlamalam sie troche bo jednak mialam nadzieje...taki ladny cykl i znowu to samo :-(eh.Ale pewnie jak zawsze szybko sie naprostuje.

macy dzieki kochana ze pytasz. A no smutam troche, ale powiem Ci, ze po tak dlugim czasie inaczej juz podchodze do kolejnych niepowodzen. Nie ma zalamania, placzu..tylko rozczarowanie, bo kiedy wydaje mi sie, ze jestem juz tak blisko, okazuje sie ze tylko mi sie wydawalo :dry: nie wiem jaki u mnie bedzie zloty srodek do powodzenia, ale wiem ze na pewno bede probowac do skutku :blink: bo kurcze czemu mnie ma sie nie udac..:confused:
 
Ostatnia edycja:
witam

paskudna pogoda u nas, leje, szaro, zimno,
najstarszy zawiózł mi średniaka do przedszkola bo nawet nosa za drzwi
nie chce mi się wystawiac

Pirhaniu ja też wczoraj byłam z Alanem u fryzjera, fajną mu fryzurke zrobiły,
sama też sobie kolor nałozyłam i pocieniowałam włosy
Kira super, ze beta rośnie, bedzie dobrze
jak tylko możesz to idź na L4
Zakręcona super szef zaregaował
Małe liski najbardziej co mnie przeraza w staraniach to ta dieta,
Gdusia straszne to co spotkało Waszych sąsiadów,
u mnie jakieś 8 lat temu moi sąsziedzi zgineli w wypadku samochodowym,
młodzi ludzie, pijany kierowca w nich wjechał, dzieci walczyły o życie,
udało się im przeżyć, ciocia ich adoptowała

biorę sie za porządki bo święta tuż tuż

miłego dnia dziewczyny,
 
reklama
Witam,

Piraniu ale przystojniak Ci rosnie :) i jaka ma fajna fryzurke.

Nusia 30 min uplynnienie nasienia to jest dobry wynik. Moj M ma caly czas 60min. :/
 
Do góry