reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Matik - nie dziękuję, żeby nie zapeszyć ;-)

aljul - widze, że Annette już podratowała stronką, ja korzystałam z takiej Kalendarz księżycowy 2014

Annette - wizytę mam dopiero 30 kwietnia, strasznie mnie kusi by umówić się na samo usg wcześniej

vivienko - i jak tam na placu boju ? mam nadzieje, że córcia ładnie zasnęła. Nie martw się kochana u moich dzieci też bywały cięższe dni, to jest całkowicie normalne. Nie znam takiego dziecka, które zawsze każdego dnia wg planu zasypia. Może być nawet kilka takich dni pod rząd, że coś się dziecku przestawia ze spaniem (choć oczywiście Ci tego nie życzę) a potem wszystko wraca do normy. Będzie dobrze :tak:
 
reklama
Aljul, tak. Mam syna i córkę. I dumam nad trzecią sztuką, ale dzisiaj mi tak mój syn ciśnienie podniósł, że cieszę się, że mam ich tylko dwoje. ;-)
Ana87, tak - bliżej pełni, najlepiej w okolicy sprzyja zajściu w ciążę z synkiem. Chodzi o jony. Ja myślę, że coś w tym jest. Sprawdziłam własnie i córkę spłodziliśmy dokładnie w dniu, kiedy księżyc był w nowiu, a syna dwa dni przed pełnią. ;-)
Mamuśkamimi, ja się wcale nie dziwię, że nie możesz wytrzymać do usg. Też bym się umówiła. :-D
 
macy a co teraz masz w planach - synka czy córcię? Oj tak zgodzę się że dzieci potrafią dać czasami do wiwatu ale szybko się im to wybacza i zapomina Ja też się zastanawiam jak to będzie jak 3 sztuka nam przybędzie:-) i czy domu nam nie rozniosą - mój starszy synek to czyścioszek i jak był mały nic ale to nic nie popsuł a 2 to takie ma sprytne rączki do zmajstrowania czegoś że jeszcze trochę i chyba wszystko w domu będziemy musieli wymienić:-) - psotnik mały:-)
 
Ostatnia edycja:
aljul - u mnie jest dokładnie tak samo, starsza nigdy nic nie psuła i do tej pory tak jest, bluzek nie plami, a młodsza to mały psujak, jej zabawki wszystkie mają jakieś defekty, wciąż wszystko jej przypadkowo spada, rozlewa, pęka - taki mały figlarz pędziwiatr :-D i plami się na potęgę. Dobrze, że tak jest a nie odwrotnie bo przynajmniej młodsza śmiało może nosić ciuchy po starszej, ale już dalej się nie da po małej plamiarce ;-) Starsza nie lubi ryzyka, jest dokładna a młodsza kocha ryzyko i jest znacznie odważniejsza. Ale myślę, że tak przeważnie jest, ze młodsze od starszego dużo łapie, papuguje i próbuje dorównać - stąd taka inna energia u tych młodszych dzieci. Choć tak jak wszędzie bywają pewnie wyjątki :tak:
 
Ostatnia edycja:
Witam i ja
Ilaczek znow w tym samym czasie na sie cykl zaczal i ja jutro jade robic LH FSH i estriadol bo tego w Pl nie zrobie no a reszta badan w Pl w maju... od dzis zaczelismy suplementy... maz stfierdzil, ze po co czekac, lepiej dluzej pobrac... w szoku jestem bo dzis lyknal wszystko rano z usmiechem na ustach a te tabsy wcale nie male a nie raz przy chorobie na 1 szt mniejszych narzekal, ze nie przelknie ;) Twoj maz wszystkie supls bierze na raz czy ma podzielone? Moj chce wszystko na raz lykac bo mowi, ze pozniej to zapomni... chyba to nie szkodzi, ze wszystkie rano na raz lyknie co?
 
mamuśkamimi mój starszy synek też dokładny i niezbyt ryzykowny a młodszy za niego nadrabia. Wiesz to może to jakiś znak z tymi ubrankami - że teraz przydałyby się niebieskie dla odmiany skoro różowe się zużyły:tak:. Ja po pierwszym synku wszystkie ubranka trzymałam jakbym coś czuła że drugi będzie synek a teraz większość rzeczy oddaje a jak się nie nadają to wyrzucam...może też ściągnę kolor różowy dla siebie:-)
 
Ja wszystkie ciuszki po dziewczynkach, ktore byly jeszcze w bardzo dobrym stanie oddalam, nie mam nic ;) licze teraz na niebieski wiec nie chce trzymac zadnego malego rozu ubrankowego w domu ;) a po Ali wszystko zachowalam, jakbym podswiadomie czula,ze druga bedzie dziewczynka ;)
 
reklama
Do góry