reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Zakręcona na pewno jeśli stwierdzą że już wszystko ok to Cię wypuszczą ! Wbrew pozorom wolą szybko wypisywać pacjentki bo żeby mieć wolne łóżko !

Nuuśka jak dziś tempka ???

Krystianmartin...dmucham,chucham i zaciskam &&&...ładny wykres !!!
 
hej hej :)))

zakrecia Ty sie juz tak nie wyrywaj do domku :rofl2: na pewno Cie wkrotce wypuszcza :)))

kiraa ogladalismy wczoraj Evidence - strasznie zryty film ale ogolnie moze byc :wściekła/y:widze dzis, ze podobny spadek do mojego dzis zaliczylas :blink:

Dorcia dzis tempka nadrobila wczorajszy spadek :happy2: choc i tak wykres pokrecony jak nie wiem co no ale...wazne ze jest :-)

krystian kciuki kochana za piekny wykres i konczace I I :tak:

Postaram sie jeszcze potem wejsc ale nie wiem o ktorej :| na 10.40 mamy z ola wizyte u laryngologa - trzymajcie kciuki zeby wyniki sie poprawily i kwietniowa operacja nie musiala dojsc do skutku !!
No a potem do pracy choc po sobocie kompletnie nie mam ochoty tam wracac i nie wiem jak to sie dzis wszystko zakonczy.
 
Ostatnia edycja:
Hejka!

Jestem już, niestety jeszcze nic a nic nie doczytałam, obejrzałam tylko wykresy i mignęło mi, że zakręcona jest w szpitalu.

zakręcona, na pewno wszystko jest w porządku, dobrze, że byłaś po opieką lekarzy bo zawsze lepiej dmuchać na zimne, ja w pierwszej ciąży miałam 2-3 krwawienia żywą krwią (w drugiej już nic z tych rzeczy) a z ciążą i Krzysiem było wszystko w porządku, lekarka mi wtedy tłumaczyła, że mogło pęknąć jakieś naczynko. Sprawdzono Ci poziom progesteronu i bety?

Nuuuśka, WOW, sama dobrze wiesz jak wygląda ten wykres - wygląda mega implantacyjnie (tym bardziej, że zarodki najczęściej zagnieżdżają się w 9 dpo a przed implantacją jest często wyraźny spadek z powodu wyrzutu estrogenu zainicjowanego wydzielanym przez zarodeczek białkiem EPF). I jak tu się nie nastawiać ...jednak spróbujmy z całych sił tego nie robić, ok? :-) Mega kciuki za Olusię!

Kiraa, szok jak te tempki wystrzeliły w górę (pewnie dziś wzrósł estrogen), może to dwa ciałka żółte produkują progesteron? :-)

anias, wykres wygląda bardzo ciążowo, robiłaś dziś test?

Przepraszam, że odnoszę się tylko do wykresów, niestety reszty nie nadrobiłam (muszę teraz dzieciom śniadania zrobić) a znając życie to nie będę mieć już kiedy :-(
 
Ostatnia edycja:
Piranhu pobrali mi wczoraj sporo krwi ale nie mowili nic o wynikach wieczorem Moze dzisiaj na obchodzie cos powiedza Pochwale sie bo nie wiem czy doczytalas wczoraj bylo juz widać serduszko :-)

Nuuska na pewno to byl spadek implantacyjny :-) kciuki za Ciebie i Olcie

Kiraa za Twoja fasolcie tez kciuki :-*

Aniasi co robiłas test dzisiaj? Kciuki

Dziękuje Wam dziewczyny za to że jesteści:-*
 
piranha nie wiem jak to wyglada i nie chce wiedziec chyba :rofl2: choc powiem Ci ze cos mnie wczoraj klulo, pikalo i ogolnie czulam sie inaczej niz zwykle no ale moze to moje wlasne wizualizacje daly czadu :wściekła/y:

zakrecia ciekawa jestem jaki masz progesteron :-) a spadek, slonce wole sie nie nastawiac bo takich spadkow to juz pare mialam, choc tak wyraznego chyba jeszcze ani razu :blink:
 
Zakręcona no to oby Cie dzis wypuscili oszczedzaj sie :*
Nuska &&&&
Kira &&&&
Krystianmartin &&&&
Anias &&&
Piranha jak bylo w gorach sowich, pogoda dopisala? Dzieci nacieszyly sie dziadkami?

Pozdrawiam wszystkich i jak zawsze lece Ale do szkkly zawiezc :)
 
reklama
Do góry