reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Ale tu sie przez ostatnie dwa dni dzialo :tak:Nuuuśka ja bym sie na twoim miejscu nie poddawala i nie tracila nadzieji... wkoncu na pewno nie jedna ciezarna miala bole okresowe we wczesnej ciazy;-)
ja tam dalej trzymam kciuki i wierzę ze to fasolka :tak:
 
Hej , dziewczyny z rana przy kawie

Niuśka kurcze no !!! robiłaś test? jest wyraźniejszy ?????:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:
jeżeli jest to biegiem po dupka !!! :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:


I teraz ja , jak wpisywałam tą tempkę to normalnie nie wierzę, że tak ładnie urosła, o 7 zasnęłam z termometrem na 6 min :) budzik mnie obudził i w tym czasie miałam koszmar, że temperatura był 36,44 i zaczęłam płakać uff w śnie ;) i jak popatrzyłam na termometr to nie wiedziałam czy dobrze widzę dobrze ze się nie wyłączył

mimo że wczoraj na wieczór wzięłam tylko 100mg progesteronu według wskazań guru Pirani nie 200m jak we wcześniejsze 2 dni
całe ciało mnie swędzi na nogach od drapania pewnie pojawiły się krostki
 
Nuśka jak mowi Dorcia moze zrob zapas dupka w razie czego. Ja nadal kciuków nie puszczam, a gdyby @ nie przyszla do popoludnia to mimo wszystko pobieglabym na bete... Trzymaj sie.

Zakręcona no jak tam, wylapalas juz pik??? Trzymasz w napieciu.

Matik &&&&

Miłego dnia!
 
reklama
Hello!

Nuuuśka, to ciąża na pewno ale istnieje ryzyko, że to ciąża biochemiczna czyli tracona na bardzo wczesnym etapie :-(, cienie na teście pojawiają się pod wpływem wzrostu hCG i do zapłodnienia doszło na 100%, może z zarodkiem było coś nie tak, może źle się zagnieździł ...może też tak być, że to zdrowy zarodeczek ale potrzebuje wsparcia. Mam nadzieję, że cosiekowi nie zaszkodził ten jeden dzień bez dupka a niestety taki scenariusz też jest możliwy jeśli ciałko żółte jest niewydolne :-( Ja myślę podobnie jak dziewczyny - wykup na wszelki wypadek dupka. Robiłaś dziś test? Może jednak sprawdź tą betę? Lepiej nastawić się na to, że to ciąża biochemiczna ale warto dać cień szansy bo nie takie spadki widziałam na ciążowych wykresach a może dzidzia potrzebuje wsparcia i trzeba jej pomóc. Najważniejsze, że coś drgnęło i wiemy, że trzeba popracować nad endo. Kusi mnie cykl z dużą dawką Estrofemu + Festimon (gonadotropina) tylko jak tu znaleźć odpowiedniego lekarza.

zakręcona, jak dzisiejszy test?


Matik, piękna tempka, super!!!
 
Do góry