reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Witam Was moje kochane babeczki :-)

Dotarłam do domu...hura Rano runda po ciucholandach, później poszlam do mamy na herbatę,zakupy i do siostrzenicy kochanej na troszke:-) wieczorem serial będziemy oglądać Piranhu wciagnal nas :-D
Gorgusia nie stresuj sie słońce Wszystko będzie dobrze Kciuki trzymam :-*

Nuuska z tak pokręconego cyklu MUSI wyjsc synek :-)

Kiraa dla Ciebie tez buziol Gdzie sie podziewasz?

Dorcia caly czas jesteśmy z Tobą kochana Trzymaj sie


Ostatnie braki do staranek kupione Swiece z wosku pszczelego i olejki: eukaliptuskowy, lawendowy i w drzewa sandalowego :-)

Ide jeść :-)
 
reklama
Kobietki mam pytanie od wczorajszego dnia godz ok 17 do teraz mam dziwny bol jakby jajnikow okolice jajnikow(?) po jednej jak i drugiej stronie. Jak sie nie ruszam to nic nie boli ale jak sie skule albo leze i wstaje i napinam tak jakby brzuch to czuje bol. Ja to odczuwAm jakbym zakwasy miala...(?) ale to nie to. Bo czuje ze to jajniki albo okolice. Wiecie moze co to moze byc? Dzisiaj mam19dc.

Zakrecona co kupilas fajnego??:)
 
zakrecona taaaaa musi musi albo i nie :wściekła/y:a w moim wypadku to chyba wszystko jest mozliwe :rofl2: no wlasnie, co kupilas fajnego dzis na zakupach ?? :)))

anias powiem Ci, ze niczego sie nie spodziewam, mam nadzieje, ze po dupku jesli juz bedzie mial to @ pojawi sie szybko bo i tak szykuje sie cykl 40 dni + ....boze w zyciu takiego nie mialam ...no ale zawsze musi byc pierwszy raz jak to mowia :sorry2:
A co do jajnikow, mnie bola caly cykl :| jak nie z jednej to z drugiej strony i tak w kolko, ale jesli juz jestes po owulacji to chyba tylko dobrze swiadczy :-)
 
Dorcia wszystkie sie mega cieszymy :-)

Anias,Nuuska dla siebie nic :-) Mojemu K koszulke i oczywiście dla,siostrzenicy troszkę ciuszkow :-) Muszę poczytać na necie o dobrych odzywkach i szamponie do kręconych klakow bo moje sie kończa i chciałan zmienić bo juz mi sue przyzwyczaily wlosy

Piranhu cudowna pozycja do spania:-)

Nuuska Musi byc i koniec :-)
anias juz po owulce to może wszystko w dobra stronę idzie :-)
 
Elmo co do owulacji to zaczelam odczuwac wlasnie po porodzie bole jajnikow i to mnie pokusilo do tego zeby zrobic tetsy owu bo tak bym nawet o tym nie pomyslala ale zobacze z czystej ciekawosci czy przez miesiac bedzie sie cos dzialo z temteratura.
Dziekuje za twoja otwartosc co do wieku,podobno im mlodsza kobieta tym latwiej jej zajsc ale pewnie to nie regola i zalezy od wielu czynnikow. Ja bede miala w tym roku 28 :-) Ja najbardziej czego sie boje to poronienia. Duphaston maa jeszcze z tej ciazy w szafce takze bede odrazu brala po pozytywnym tescie.. wole dmuchac na zimno.

Ilu kobitka z forum udalo sie wycelowac w plec? Pamietam ze w 2012 bylo was w tabeli chyba cos okolo 8 a teraz jak sie prezentuje lista?

Ach walsnie wole sie teraz podpytac ciebie Elmo bo pewnie za 4 tyg bedziesz poclonieta dzidziusiem i nie bedziesz juz tak czesto zagladac na forum a kazda porada mi cenna :tak: Na serio przed serduszkwaniem oblozylas "woreczki" meza kostkami lodu?:szok:


Kolejne pytanko jak dalas rade tak dokladnie wyliczyc czas owulacji?
Jak to sie ma sprawa z tymi testami owu?Ja mam takie zwykle paskowe i CLEARBLUE digitalne ktore pokazuja dwa najbardziej plodne dni.
Te testy pokazuja napewno przed owulacja pozytywny wynik ale na ile wczesniej?

NUUUSKA moge sie zapytac o jaka plec sie teraz starasz? Bo widze ze sliczna modelke juz masz :tak:
 
reklama
Piraniu jaka slodka niunia:)

Dorcia ciesze sie ze juz jestes!!:*

Nusiaa ale Ty tego dupka bedziesz odstawiala?? A jak sie okaze ze @ nie przyjdzie???

Dziewczyny ale te jaja nie bola mnie tak po prostu tylko tak dziwnie.. Jakbym miala zakwasy...
 
Ostatnia edycja:
Do góry