reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Kiraa, niski estradiol sprzyja poczęciu córeczki :tak:, w przypadku starań o dziewczynkę ważny jest też wysoki poziom progesteronu a niski testosteronu. A jak długo łykasz B-100? Estradiol powstaje z androgenów tak więc podwyższenie estrogenu zmniejszy poziom testosteronu (zbyt niski estradiol to też niezbyt dobrze gdyż on wpływa m.in. na grubość endometrium).
 
reklama
piranha myslisz i piszesz do mnie, ale Kochana nicki pomylilas :-D
Mysle, ze pik mugl byc nad ranem, czytam ze po poludniu przytulanki, a ja wlasnie Ł. wykorzystalam :wściekła/y:ale to juz w sumie popoludnie nie ? :-D zostaly mi trzy testy, czy wykorzystac je do konca ? i przede wszystkim jak teraz sadzisz, poprawiac jeszcze wieczorem, ewentualnie jutro rano czy juz nie ?Bo moze warto jeszcze dzis badz jutro poprawic - tak mysle :) Estrofem wzielam jeszcze dzis na wszelki wypadek, przed przytulankami sprawdzilam pH - 7,5 -8, na godzine przed podbilam soda, pozycja taka jak miala byc :p Teraz zgodnie z tym co pisalas bede je utrzymywac caly czas wysokie do 24h po tak ? Prawy jajnik daje o sobie od rana znac, wiec to dobry znak :tak: Kurde dobrze,ze poczekalam jeszcze bo wczoraj wieczorem to juz mialam niecne mysli, a tu taka niespodzianka ! :-) serduszka na prawde pieknie obstawione,mysle, ze mamy polowe sukcesu za soba :-)

Ana i co i co, zrobilas test Kochana ???

Kiraa piekny wynik TSH ! az milo popatrzec. Trzymam mocno kciuki, czy zamierzasz testowac ?? Bo termin juz za 3 dni :)
 
Ostatnia edycja:
Nuska serduszka pieknie wcelowane ;) jak C zazdroszcze tego wielkiego O :-D zaciskam kciuki
ja testowac nie bede, wiem ze nic nie ma... Odstep byl za dlugi 4dni przed owu, a i prog z 7dpo tylko 13' wiec ciazy nietu no i zero jakichkolwiek objawow,... Ten cykl byl jak i poprzedni cwiczebny :baffled::laugh2:

Piranha te wyniki estrogenow i testosteronu to mojego eMa... Chyba wtedy Twoja odpowiedz sie nie liczy? ;)
b100 bierzemy od ok 4-5 tyg, ale nieregularnie tzn tylko do owu. Duphaston mam, bralam w poprzednim cyklu w tym nie biore..
a te leki na obniz test i podwyzsz estrogenow u EMA to jaki preparat.. Saw palmetto?:nerd:
 
Nuuuska, hahaha, nie wiem jak to się stało z tymi nickami, źle ze mną ostatnio bo przecież Twojego nicka to pamiętam nawet obudzona w środku nocy :-D Co do przytulanek to myślałam raczej tak o godz. 16-18 no ale skoro już zadziałaliście to pozostaje mi tylko kciuki zacisnąć :-) Chyba bym nie poprawiała, idealny jest jeden złoty strzał kilka do 12h przed owulką po mniej więcej 4-dniowej wstrzemięźliwości, jeśli zadziałasz 2 raz wieczorem to do jajowodu trafi druga partia już bardziej osłabionych plemników, będzie to jednak bardziej chłopczykowy odstęp prawdopodobnie, w żadnym wypadku nie działałabym jednak jutro rano bo możesz trafić w O+12 jeśli pik był w nocy. W skrócie, jeśli silniejsza jest potrzeba zajścia w ciążę to poprawiajcie dziś bo dziś najpłodniejszy dzień, jeśli chcesz zawalczyć o synka to już bym nie poprawiała tylko pilnowała dzień i noc wysokiego pH, potasu i glukozy :-)

Kiraa, łoo jejku, co się ze mną ostatnio dzieje, że tak mieszam, muszę znów zacząć łykać D3 :-D, niestety z braku czasu czytam i piszę w pośpiechu więc łatwo o gafy ;-) Faktycznie niski estradiol M nie jest Ci na rękę, gdy u M podniesie się estradiol to opadnie prawdopodobnie testosteron. Na obniżenie testosteronu a podniesienie estrogenu u mężczyzn polecany jest Licorice Root 450 mg 3 x dziennie http://allegro.pl/now-licorice-root-450mg-100kaps-korzen-lukrecji-i3520781746.html.
 
Ostatnia edycja:
Kiraa, Elmo stosowała miernik Hanna, chyba model HI98103, na pewno napisze Ci więcej :-)

Kaja śpi więc wyłączam kompa, będę później, miłego dzionka wszystkim życzę!
 
reklama
Dzień dobry!

Dziś 15dc, od wczoraj na teście tłuściutka krecha - o 14:00 pojawiła się jasna, o 16:00 już wyraźna, a koło 19:00 już mega:

Zobacz załącznik 591724

Starania były póki co:
[7dc], 9dc, 10dc, 11dc, 13dc, 14dc
PH 4-4,5 pięknie się utrzymuje (Sylk, Lactovaginal i Lactacyd na raz; aż się chwilami zastanawiam, czy aby w ten sposób wszystkich plemników nie powybijam... :p), więc działamy dalej ;)

Miłego łikendu i kciuki za wszystkie staraczki!!! :)
 
Do góry