reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Elmo Ogromne Gratulacje!!!!
Sama się uryczałam przy tym opisie USG:-) Mój Kaci całe życie mówił, że chce siostrę, a jak zaszłam w ciążę, to mu się odmieniło, i jak doktor na USG powiedział, że dziewczynka to położył się wściekły na podłodze, i cały czas marudził. Na szczęście na drugi dzień sobie przypomniał, że jednak na urodziny życzył sobie siostrę i było ok:-D Na drugim zdjęciu Pitusia widać piękne!
A i dzięki za nie popsucie mi statystyk :-D
KasiaUK trochę czas leci:szok: Nie dawno czekałam tu na płeć, a młoda już lata po domu i pyskuje. W DE fajnie, zadowolonam. Jeszcze jak opanuje ten masakryczny język to będzie super. Kaci poszedł do szkoły, i jak na razie zadowolony. Uczy się, i myślę, że w końcu się nauczy, bo przedszkole to katastrofa była.
Ależ tu sytuacja napięta, dzieje się dzieje, tylko kciuki trzymać trzeba:-)
 
reklama
Ana to zalezy kiedy implantacja. Mi bladzioch wyszedł po poludniu 4 dni po implantacji, a 2 dni pózniej wyraźne krechy na 2 testach. Implantacja może być 5 dni po zapldnieniu a może być 11, u mnie ok 8 dni po zapłodnieniu. Obserwuj się, ja mialam wlaśnie 8 dni po zaplodnoeniu żywą krew na papierze, pare kropli- to była najprawdopodobniej implantacja.

Coś te suwaczki ciązowe szwankują, elmo i ewelin u was też chyba stoją w miejscu?
 
Elmo cieszyłam się Twoim szczęściem wczoraj jak głupia :) Bardzo ale to bardzo Ci się należało, chyba jesteś osobą na tym forum która zrobiła najwięcej naprawdę. Teraz szalej z niebieskim i nie stresuj się już niczym. Ty także zawsze dla wszystkich dobre słowo znajdziesz i pamiętasz. Na tym zdjęciu usg to są jaja jak malowane :)
Co u mnie, z mężem lepiej ale odczekam moze z miesiąc dwa poki relacje się nie naprawią a za ten czas lepiej się przygotuję, ale tak naprawdę to czekam jeszcze na @ bo trochę nas poniosło przy tym godzeniu się ;)
Piranho bez Ciebie to forum nie miało by sensu, zawsze każdemu doradzisz i znajdziesz czas dla wszystkich
Witam nowe staraczki :)
 
kurza stopa! napisalam post na tel i mi sie skasowalo wszystko.. grrrr
Elmo wzruszylam sie po raz kolejny czytajac Twoje sprawozdanie z wizyty! Smieszna ta Twoja Zuzia. Teraz tak mowi ale bedzie kochala mlodszego braciszka i nie zamienie go na zadna siostre!
Powiem Wam szczerze, ze odkad zaczelam plamic to wszystko mi jedno jaka plec byle tylko wszystko dobrze sie zakonczylo bo sie przestraszylam. Co do samopoczucia... Bez rewelacji. Wprawdze juz mnie tak nie mdli ale zero apetytu. Jem na sile i wszystko mi w gardele stoi. Do tego rano strasznie plecy mnie bola a piersi chyba ze 100 kg waza!
Ana87 ja zrobilam 9 dni po i wyszedl bladzioch ale ja mialam zagniezdzenie juz w 5 dniu po owulacji.
Kasia Uk tak, mieszkam w UK juz ponad 8 lat :)
 
Axa dzieci są fajne :D dobrze, że sobie przypomniał, że jednak siostra ok :D

Elmo już pisałam wczoraj, ale dzisiaj jak już przeczytałam opis to aż się wzruszyłam, rany, co za emocje!

Ana to zależy, mi 13dpo nie wyszło, ba dopiero bladioch w 15dpo, ale miałam późną implantację :) ale ogólnie sądzę, że najwcześniej 12 dni po ovu.

Mamawczesniaka a nadal plamisz?

Powiem Wam, że mam stresa, chcę już ten wtorek, chcę zobaczyć, że jest ok, czuję mdłości więc jestem spokojniejsza, ale czasem łapię paranoję.
Wczoraj byłam na zakupach, po raz pierwszy nie złapały mnie za serce ubranka dla dziewczynki, nie wiem, czy spokój że to pewnie chłopiec a może rozsądek, że i tak już nic nie zmienie, czy nierealność wszystkiego jeszcze. W każdym razie dziwnie się poczułam.
W każdym razie to teraz nieistotne, chcę już wtorek, czy ktoś potrafi przyspieszyć czas?
 
Polisia teraz tak mowiemy, ze na m przeszlo a jak przyjdzie co do czego i bedziemy jechac na USG zeby sie dowiedziec jak plec to pewnie nerwy nas zjedza :) To nie sa do konca plamienia - raczej sluz brazowy, zadnej swierzej krwi. Nadal troche jest ale tak jak pisalam wczesniej jak bylam na USg to babeczka powiedziala, ze widzie tak po gdzies krwi troche i pewnie jeszcze troche bede plamila, wiem poki nie mam boli ani zywej krwi to staram sie nie panikowac.
 
Airfix- wiesz, ja też chcę jakąś inną bransoletkę dokupić, niż tą co mam, ale ten drugi link co Ci podałam, Dlaczego wybrac QS - QS Quality Strength - Produkty jonowe, to próbowałam sie tam dodzwonić, nikt nie odpowiada na telefony, na facebooku tez już ich nie ma, a wczesniej byli, wiem bo kiedyś tam patrzyłam bo się zastanawiałam czy kupic u nich bransoletkę. Napisałam meila z pytaniem czy dalej prowadzą działalność, bo trochę sie boję wpłacić pieniądze. Z tego co czytałam wczesniej na forum to niektóre dziewczyny tam kupowały, ale teraz to trochę podejrzane dla mnie. Zobaczę co odpiszą na meila.

Dziewczyny "dziewczynkowe", no własnie jakie Wy używałyście bransoletki, wiem że juz to było podawane na wczęsniej na forum, ale mam tylko te dwa linki spisane.
 
polisia napewno bedzie wszystko w porzadku ja np żadnych obajwow w tej ciąży nie mam zero bolu czy czego kolwiek dopiero dzis pierwszy raz leko bolały mnie piersi no i zachcianki ;/
 
reklama
Lukaa i inne kobietki planujace dziewczynke ,a czy ten komplet moze byc z kwarcu turmalinowego? podoba mi sie to 52 PIĘKNY KOMPLET TURMALIN KWARC KAMIEŃ WYPRZEDAŻ (3498099946) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. :) i jeszcze te 3- jak bys mogła spojrzec czy cos sie nadaje ;) 1. OPASKA ENERGETYCZNA NA RĘKĘ! BALANCE POWER ENERGY (3503923889) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. 2.OPASKA ENERGETYCZNA VITAL MAXX BALANCE (3509586940) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. 3.OPASKI BRANSOLETKA OPASKA ENERGETYCZNA iRenew 2012 (3479078613) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. . Chce cos nie drogiego bo wiem ze potem to bedzie lezało.

Maż mi się rozchorował, nie wiem czy cos wyjdzie z tego cyklu :/ Trudno zadac od faceta gotowosci do akcji jak ma cisnienie grozace wylewem, kazano mu sie oszczedzac do czasu uregulowania, tymbardziej ze u niego w rodzinie mlodo umieraja wlasnie na wylewy, udary
 
Do góry