reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Daria mialam Ci pisac ze ja jechalabym prosto do szpitala ale juz nie chcialam Ci gledzic. Trzymaj sie, dasz rade.
Axarai dzieki aczkolwiek wiesz ile watpliwosci w mojej glowie :baffled: sliczna masz tą wymarzona :tak:
Ewelin mi tez dlugo to haslo szlo a mam konto na wp. Porannakawa obstawia u Ciebie dziewczynke wiec sie ciesz, mi niestety tez obstawia dziewczynke :-( ale doceniam szczerosc.
Agulek gratuluje z calego serca!
 
reklama
witam
porannakawa mówisz, ze bedziesz planowac? ty masz samuch chłopców tak jak ja?
Daria jedz do szptala, oby to nie było nic groznego
i pamietaj wszytsko sie da jakos poukładac, ja majac 17 miesieczne dziecko, lezałam palckiem 2 miesiace,
M był tylko w weekend, daria wszystko się da zorganizowac, uwierz mi
Axarii Ada sliczna, co u Ciebie?
Agulek moje gratulacje !!!!!!!
Dziewczyny w tej tabelce o skutecznosci możecie jeszce dopisac Ann jak dobrze pamiętam nick,
wiem, ze planowała dziewczynke i potwierziła sie dziewczynka
 
maz zadzwonil do tego szpitala i poloznej wiecie co nam powiedzieli;/ ze to przy lozysku przodującym normalne z to bedzie tak czesto ale jesli bardzo chce no to moge przyjechac na badania . ale szpital wysyla mnie do mojej ginekolog a ginekolog do szpitala;/
 
Axarai cudo. Pamiętam twoje staranka ,pierwsze usg, a tu taka wielka panna już. Ucaluj córe:-):-)
Dziewczymy ja to jeszcze nie wierze sama i co idę do toalety to boje się że @ się pojawi. Ja walczyłam od stycznia 2012, no ale było troche przerw bo się poddawałam. Teraz to wogóle nie liczyłam bo sex był tylko jeden i to po 3 tyg. przerwie, diete w miare pilnowana , gorzej suplementy bo wcześniej je odstawiłam i tylko magnez. Ponieważ były akurat wielkie upały to piliśmy codziennie mleko, kefiry i mleko zsiadłe i sery. Sex był 3 dni po nowiu a owulacja 1 lub póltora do 2 dni po i jest szansa że pokryła się z Jonasem na dziewczynke. Ogień podobno sprzyja jonom ujemnym a tego wieczoru było ognisko u nas. Po okresie 2 razy vitagyn c 11-12 dc. , 13 irygacja a 14 dc godz przed irygacja z 2,5 ml z 10 min. przez z 1ml. i przed SYLK ale jakoś dużo mi się nałożyło. Seks klasyczny bez orgazmu. Ph przed ładne, ślużu też plodnego nie miałam te irygacje tak zapobiegawczo. Po ok.10 min, ph już wysokie pasek fioletowy więc sylk- po 10 min. sprawdziłam i ładnie spadło do ok 4,5. Po 3,5 godz. Vitagyn c zaaplikowałam. A i laktacyd ph 3,5 po starankach i do codziennej higieny. Takie to oto moje starania. Myślicie że jest szansa. Chodź kocham to dziecko obojętnie od płci, tak czy inaczej poproszę o trochę różowych fluidów.
Klementynka nie mogę coś wysłać ci wiadomości. Pozdrawiam i pamiętam oczywiście:-)
 
Ostatnia edycja:
ale aż mnie ukuło jak zobaczyłam ze napisałaś że elmo twoim zdaniem ma mieć dziołchę, nie wierzę
Elmo a ty wklejałaś swoje zdjęcia na in gender??
mój dzisiejszy test owu jest słabszy niż przedwczorajszy czyli owu była prawda tylko teraz tempka żeby mi potwierdziła?
oki trzymam kciuki dziewczyny

Ewelin ale super gratuluję rewelacja przez chwilę pomyślałam i znowu poczułam jaka była bym szczęśliwa jak bym takie coś usłyszała(przeczytała)
 
Kurcze no nie moge tego znalezc takze jak cos Daria przepraszam byc moze pomylilam nika ;)
Ewlin ja Ci mowie a jak ja Ci mowie to tak bedzie na ingenderze na pewno potwierdza :)
Elmo ja juz Ci kochana pisalam nie bierz tego do siebie , bo sama dobrze wiesz co widzialas na ekranie usg !! Ja Ci bardzo kibicuje !! i bardzo chce zeby Ci sie udalo !!! Jesli moja ocena w jakis sposob Ci zepsula humor bardzo przepraszam :( ale ja tylko pisze co widze ze zdjecia :(

Kate 18 tak bede planowac :) musze na chwile obecna zrobic do konca porzadek ze swoim zdrowiem i domem ....i do dzieła :D Kate masz 2 synkow ?
 
Ostatnia edycja:
reklama
porannakawa, ja mam 3 , tylko najstarszy już pełnoletni 18 lat w tym roku skończył,
tak pytam, bo tez mam w planie planowanie, jak nic sie nie zmieni to kwiecien, maj
 
Do góry