reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Matik- dziękuję Ci bardzo, ale do Poznania mam ponad 300km i to nie da rady, ale dziękuję Ci bardzo za chęci. Wiesz tu problem był u mnie z intubacją i tak teraz z M rozmawiam po co im ta cholerna intubacja do tej laparoskopii i mi uświadomił, że to dlatego że wpuszczają gaz do jamy brzusznej, aby wszystko lepiej widzieć przez laparoskop i wtedy mogą wystąpić problemy z oddychaniem i na wszelki wypadek pacjent musi być zaintubowany. Przy zwykłej operacji gazu się nie wpuszcza, stąd nie intubuje się pacjenta. Najgorsze jest to, że ja pełną narkozę dostałam, kiepsko się po niej czuję, bo bolą mnie wszystkie mięśnie przy poruszaniu się i to wszystko nadaremno.
 
reklama
Macy ja wiem ze wszystko bedzie ok zobaczycie :) ja sie tym jakos jeszcze nie przejmuje bo narazie nic takiego powaznego nie stwierdzono powiedzili ze mam tylko troche se oszczędzać :)

lukaa a ten zabieg to na co nie bardzo wiem nie znam sie na tym ;/
 
Witam wieczorowa pora.
Przepraszam zaczelam tu okolo dwa miesiace temu pisac ,potem niestety brakowalo czasu.
Jak juz znalazłam to staralam sie nadrobic zawsze bylo tego zaduzo i zabrakło czsu zeby cos napisac.
Po odlozeniu tabletek anty cykl byl bezowulacyjny niebylo jajeczka dodatkowo na lewym jajniku pelno cyst.
W 18 dc plamienia ktore jak dlamnie przeszly w okres.I ja liczelam ten 18 dc jako pierwszy kolejnego cyklu.
28 dc cien cienia na tescie ciazowym i niestety okres na drugi dzien.
Od tego cyklu od 3 dnia bralam clom przez 5 dni
dzis moj 13 dc i bylam monitoringu piekne jajeczko 19 mm z lewego jajnika
Lekarz stwierdzil ze jutro lub z piatku na sobote bedzie owulacja i kochac sie w sobote.
Ostatni sex byl we wtorek noc.
Na pytanie czy nielepiej np poprzytulac sie dzis i w sobote powtórzyć powiedzial ze nie zeby plemniki dojrzaly.
Dziewczyny poradzcie mi prosze co robic.
Dodam ze lykam suplementy zeby sie zakwasic ph dzis 4,3
No i staram sie o dziewczyke
Poradzcie prosze jesli jeszcze ktos tu sidzi co mam zrobic zeby bylo dobrze.

Pozatym gratuluje kolejnym zafasolkowanym i trzymam kciuki za starajace sie.

Pozdrawiam
 
hej
lukaa tak mi przykro, tak jak i Ty wiązałam olbrzymie nadzieje z Twoim zabiegiem, bo przeciez mnie to też moze czekać, ale po tym co napisałaś to boję sie jeszcze bardziej. Mam nadzieje, że jakos sie uda. Ściskam Cię bardzo mocno. Trzymaj się
Matik ​&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Witam kochane...nie pisze bo w sumie narazie nie ma o czym...starania jak juz wczesniej pisałam odłożone do odwołania...ale...ale...marzenia sa i to z dwóch stron wiec mysle ze jeszcze nie jesteśmy wszyscy...najwcześniej zacznę tak sobie po ciuchutku mysle w przyszłym roku na poczatku juz z obserwacja, dieta i suplementami i tymi wszystkimi wskazówkami na dziewczynke...zeby tak jak elmo móc powiedziec zrobiłam wszytsko a nawet przesadziłam:-)(elmo oczywiscie ze sliczny chłopczyk...imie juz masz?) ...poza tym gratuluje zaciązonym i oczywiscie wiem ze bedą to wasze wymarzone płci...jestem pewna:tak::tak::tak:...trzymam kciuki mocno...i wierze ze uda sie starajacym...powodzenia...:blink:
...ps... co sie dzieje z eden77
 
cześć dziewczyny
Luka tak mi przykro, no dosłownie nie mogę uwierzyć czytając to. Byłam pewna ze już po laparo, dojdziesz do siebie i rozpoczniesz starania. Kochana przytulam mocno. Tak do końca nie zrozumiałam ale teraz to ten drugi zabieg Ci zrobią-tak? Przesyłam całusy.

macy dzieki że pytasz, z nogami dalej źle. Kręcą, bolą, żyłki popękały, nogi takie spulchnione chyba naprawdę woda się w nich zatrzymuje. Byłam z dziećmi u rodzinnego ale one w gorączce, więc dałam spokój z opowiadaniem o moich dolegliwościach bo płakały.A jak tam u Ciebie, dalej tak Ciepło. Przypomnij mi gdzie mieszkasz teraz, (w Hiszpani - tak?). bo pamiętam to ze możesz do Etiopi się przeprowadzić. Dla mnie to egzotyczny kraj.

matik trzymam kciuki, również mocno przytulam.

maran naprawde ty moja dobra wróżko dodajesz wiary w te nasze planowania.;-)I pewna jestem że po takim przygotowaniu z naszego forum i U ciebie na 100% za jakiś czas będzie chłopczyk.

polisia odpoczywaj. ja też tak niecierpliwie czekałam na pierwsze USG i serduszku. Ale taka prawda będziemy czekać od wizyty do wizyty ( i tak całą ciąże).

niebieskie oczy ja jak odwiedziłam się ze starania były pod kontrola elmo i piranhy to jestem pewna ze zrobiłaś wszystko na synka i będziesz go mieć.

elmo kochana ja tez juz tracę siły, ciągle myślę o tym czy się udało. Wiem że to już nie ma znaczenia ale to silniejsze ode mnie. Wogóle płaczki mam od wczoraj, napewno sie stresuję tą wizytą w poniedziałek a z drugiej strony ciesze się że już za kilka dni będzie. Mam nadzieję że spełnią się nasze marzenia, trzymam za to kciuki. dzisiaj powiedzialm szefowi o ciąży, przyjął to ze spokojem - az jestem w szoku. ciężar z serca spadł, a czaiłam się tydzień aby mu powiedzieć.
 
Ewelin, mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku z nogami. A co chłopcom dolega? Coś poważnego? Poniedziałek już za rogiem. Będzie dobrze. Mieszkam w IT. Teraz jest trochę chłodniej i da się oddychać, bo to co było w lipcu, ciężko było znieść. A Etiopia - zobaczymy. Każdy kraj jest możliwy, więc na nic się nie nastawiam. Wolałabym żyć w czymś bardziej cywilizowanym, ale na to wpływu dużego nie mam.
Lukaa, poważne decyzje przed Tobą. Trzymam mocno kciuki i nie poddawaj się kochana. Na spokojnie wszystko przemyśl, a przede wszystkim mam nadzieję, że masz dobrego lekarza, który dobrze Ciebie pokieruje przez ten cały proces.
 
Hej! Przeczytałam w biegu i to co kilka postów, coś czasu brakuje :-( Czuję się wypompowana przez brak snu.

Lukaa, miałam chyba sen proroczy wczoraj bo bardzo pasował do tego co Ciebie spotkało, to okropne kiedy człowiek się przygotuje, na coś nastawi i nie ma nagrody za te wszystkie stresy, przygotowania, oczekiwania i nadzieje, rozumiem doskonale Twój ból i faktycznie jest to jakiś nieziemski pech. Z tego co czytałam to np. laparoskopowe usunięcie torbieli z jajnika może się odbyć przy znieczuleniu przewodowym, może dowiedz się czy jest szansa na takie znieczulenie? Mnie czeka narkoza przy usuwaniu przepukliny i trzęsę się na samą myśl, narkoza mnie strasznie przeraża.

Kevinka
, a czemu plemniki miałyby nie dojrzeć, działaliście z M w dniu USG? Ja bym działała w piątek a poprawiła w sobotę, działania po owulacji to już dużo mniejsze szanse na zajście w ciążę, najlepiej (gdy się chce przede wszystkim zajść w ciążę) zadziałać od kilku do 24 godzin przed owulacją. Jeśli jednak zależy Ci strasznie na córeczce to zadziałaj 8-12h po owulacji, a masz jakiś charakterystyczny ból owulacyjny? Co do cienia kreski to była to prawdopodobnie ciąża biochemiczna.

Ewelin, wow, to już w poniedziałek być może poznasz płeć dzidziusia, oj popłyną łzy szczęścia :-), będziemy z Tobą!
 
reklama
no więc zrobiłam test 25ml elektroniczny ten który mówi że jesteś w ciąży 1-2 2-3 albo 3+ tygodniu no mi powiedział no embaraza czyli nie ma ciąży
ale ja oczywiście go rozebrałam na części 1 i zastanawiam się jak ten test działa czy któraś wie? tzn w środku ma 2 paski i tak one wyglądają , na zdjęciu też test ovu

P8160385.jpgP8160386.jpg
 

Załączniki

  • P8160385.jpg
    P8160385.jpg
    6,8 KB · Wyświetleń: 38
  • P8160386.jpg
    P8160386.jpg
    6,9 KB · Wyświetleń: 37
Do góry