reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Hej dziewczyny, nie wiem czy mnie ktoś tu jeszcze pamięta

Ale jak miło zajrzeć i czytać pozytywne wieści

Airfix jeszcze raz gratulacje, cudne wieści . Wróciły wspomnienia jak zobaczyłam zdjęcia Twoich testów . Ludzie ile ja ich zużyłam, lepiej nie liczyć ile kasy na to poszło.
Ściskam i trzymam kciuki, żeby Twoje kolejne marzenie się spełniło

Marantha buziaki dla dziewczynek,może jednak wrócisz do starań?

Dziewczyny zafasolkowane GRATULACJE
Dla starających się trzymam kciuki

Moja Olivia już za chwilę 14 miesięcy eh jak ten czas leci, ale każdy dzień z nią to wielka radość. Czasem tak patrze na nią i mam łzy w oczach. Mimo wielu problemów jakie nam życie przynosi to przy niej zapominam o wszystkim. Tak mały, wielki cud
Buziaki dziewczyny
 
Ostatnia edycja:
reklama
hejka u mnie 22dc zadnych oznak implantacji nie bylo, zadnych innych objawow tez nie ma jakos sie w ogole nie nastawiam.Jestem z tych które działają ale jakos "tego" wszystkiego nie przezywaja zobaczymy co bedzie to bedzie... nie mam jakies wielkiej presji... nie wiem moze tak na prawde niue chce jeszcze drugiego dziecka?? dziwne to wszystko

do tego jestem taka zla baba tydzien przed wakacjami odwolala nam termin!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!kurwica mnie trafi.
 
Matik to Twoja córeczka starsza o miesiąc od mojego synka :-)
A powiedz jak Wasze planowanie wyglądało? Był odstęp od owu czy nie?

Maziajka to za kilka dni możesz testować.
To można tak odwołać ? Mieliście nad jezioro jechać tak? I co teraz planujecie?
 
millo no odwolala.... musi nam zadatek oddac podwojnie ja jej tego nie popuszcze...jestem wsciekla teraz nam bedzie ciezko cos znalezc!!


a co do.mojego testowania to raczej nie bede chyba ze @ bedzie sie znacznie spozniac powinna byc sr lub czwartek. Jesli nie bedzie do nd to zatastuje ale wczesniej nie..nie chce jednych kresek...

Napisane na LG-P710 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mam nadzieję ze uda Wam się coś znaleźć.

Ale upał....chyba taka pogoda sprzyja dziewczynkom bo ileż to trzeba pić aby wyprodukowac sluz plodny ☺
 
Hejo:p my od czwartku bylismy pod namiotami.Wlasnie wrocilismy takze nie mialam jak pisac.
Elenna jeszcze nic nie robilismy.Dopiero od srody zaczniemy :)

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Maziajka - ale jaja z tymi odwołanymi wakacjami - masakra ! Znalezliscie coś ?

Elenaa- ja się czuje dobrze dziękuję :)
Jak tam już zaczelas staranka ?

Millo- a ty jak juz tez zaczelas :) ?

Ja miałam wizyte wczoraj dzidzia nam ładnie rączka machała, wszystko na miejscu rączki nóżki główka jest, serduszko ładnie biło, całe 1,57 cm :) hihi, wpadłam na wspaniały pomysł żeby W. Nagrywał usg I super można sobie zawsze obejrzeć juz z 10 razy oglądałam i rodzince wysłałam myślę że miałam świetny pomysł :) hih, najważniejsze jednak ze krwiak się wchłonął I po torbieli tez śladu nie ma :). Wiec uf! Nie musze brać leków następne usg 17.07

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry