reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Heyka dziewczyny forum ruszyło nareszcie :-) Co do odstępu to ja z pierwszym synkiem miałam wstrzemięźliwość 7 dni + przytulanko na 2 dni przed ovu, a teraz z drugim synkiem codzienne przytulanko do ovu i po ovu 12-18h, ponadto czytałam teraz niedawno publikację która wyraźnie wskazuje że przy częstym przytulanku częściej rodzą się chłopcy także na dwoje babka wróżyła. Mi ani jedna ani druga metoda się nie sprawdziła :-)
 
Magic - a ty wspomagalas się dieta suplementami i zakwaszałas się czy jak ? Bo ja nie pamiętam (wybacz skleroza ) :) , może jeśli będziesz chciała spróbować 3 raz to próbuj tylko na metodę O + 12, taki mój plan jak teraz wyjdzie drugi synuś , że jeszcze raz spróbujemy może z monitoringiem żeby wiedzieć dokładnie no i ta cała reszta suplementów itp.

Ale moim.zdaniem po prostu wygrywa najsilniejszy no i tyle ;) hihi , synek był waleczny i koniec :D

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
my z synkiem staraliśmy się co 2 dni, a w okolicach owulacji częściej, czyli codziennie. Ale moi znajomi z taką mniej więcej częstotliwością mają córkę, także nie ma reguły chyba :)
 
Do góry