reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Witam wszystkie dziewczyny :)
Pewnie nikt mnie juz nie pamieta ale ja podczytuje Was chwilami tylko ze sie nic nie udzielam.
Airfix trzymam mocno &&& zeby malenstwo rosło zdrowe i aby twoje marzenie sie spełniło :tak:

Trzymam oczywiście też &&& za wszystkie dziewczyny ktore sie staraja i za te ktore juz sa w ciazy aby ich marzenia takze sie spełniły;)
 
reklama
Witajcie, mam pytanie do starających się o płeć piękną - czy wiecie jak zbić wysoki potas i sód?
Mam prawie w wysokich widełkach :(

Gratulacje na wszystkich zafasolkowanych, trzymam kciuki za wymarzoną płeć.

Mam juz wszystkie wyniki zrobione w 4 dc, może któraś z Was się pokusi o interpretację czy są one dziewczynkowe, czy coś do poprawy ( oprócz sodu i potasu).

potas 5,3 norma 3,5-5,1 mmol
sód 143 norma 136-145 mmol
wapń 10,09 norma 8,8 - 10,2 mg/dl
magnez 2,09 norma 1,58-2,55 mg/dl

estradiol 159,5 norma w fazie folikularnej 98-571
prolaktyna 199,6 norma 102-496
progesteron 0,453 norma w fazie folikularnej 0,18-2,84
testosteron 0,38 norma 0,29-1,42

dodam, że jeszcze nie zaczęłam brać suplementów, ale miesiąc temu przestałam karmić piersią może to ma wpływ na niektóre parametry.
 
Ostatnia edycja:
Marzycielka I na Ciebie przyjdzie kolej Kochana :*

Ajlak Napisze Ci tak....można ograniczyć po prostu sód i potas, moze to cos pomoc, choc nie koniecznie....ja ograniczałam, a tu potas ponad normę, nawet lekarz nie umiał pomoc, a bardzo mi przez to serce zaczęło wariować. Kazał mi pic. Mówił ze można zastosować leki moczopędne, wiec łykałam neoFuragine bo tylko to mi w aptece dali, nie wiem czy to cos pomogło, bo juz nie badałam . Wyniki jak najbardziej pod córcię mogą byc. Miałam chyba duzo podobne w tym cyklu....łącznie z tym sodem i potasem ;)
 
Airfix chyba rzadko kiedy można mieć każdy hormon i minerał sprzyjający :(
myślałam, że jest może jakiś specyfik który pomoże obniżyć, a nie sama dieta
 
Dziewczyny fakt ze mi się udało więc jest mi to obojętne co by teraz było. Na pewno są pewne czynniki na które nie mamy wpływu, zawsze się zastanawiwlam jaki.jest wpływ czynnika męskiego i niestety nie ma na forum korelacji ze im.ktoś więcej zrobi to ma tą wymarzoną płeć. Ja zrobiłam mniej niż inni a się jakoś udało więc z pewnością Bóg też ma dla nas jakiś plan ...
 
Airfix nie zrobilam wczoraj bo mam tylko 3 jeszcze a nie wiem kiedy mi dojda z neta:p Dzisiaj zrobie po 17 i zobaczymy co tam wychodzi z nich:p Co tutaj tak cicho:)?
 
reklama
Do góry