reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Losiczka gratuluje prześlicznej córeczki! Jednak marzenia się spełniają:-) chłopaki pewnie wpatrzeni w siostrzyczkę jak w obrazek.
 
reklama
cocinella Dobrze rozszyfrowałaś jonasa:D Ej ja rozumiem zjedzenie słodkiego, tej czekolady , cukierków...ale zelki mogłaś juz sobie darować hahah juz nie ze względu na cukier ale żelatyne która jest chłopięca :-D Udana jesteś ;)
 
Airfix ja juz cała jestem chłopięca :-) minerały, hormony pewnie też..to co se żelka będę odmawiać ha :-D a tak na serio to niedobre były, fuj!

w ogóle zgłupiałam, bo zawsze ph mierzyłam, w środku że tak powiem...blisko szyjki i troche dalej i ph 4-4,5,, a wczoraj zmierzyłam poprzez nabranie śluzu i potem na pasek i pH 5,5... :szok: to teraz co jest bardziej miarodajne? masakra! :angry:
 
cocienella A na co nabrałaś śluz, na patyczek czy palec?? I srodku wyszedł Ci wynik niższy niż poprzez nabranie sluzu? Mierzyłaś dwa razy ,w tym samym czasie?
 
Dziewczyny powiedzcie mi gdzie moge zamowic wit. b-100?

Airfix to ph mierzone w srodku bedzie sie rozniło od ph sluzu?

U nas jest tak piekna pogoda ze calymi dniami spaceruje z moimi urwiskami :-)
 
Arfix pH mierzyłam w środku dwa razy i było niskie. A jak najpierw na palec potem na pasek to nagle 5,5 :/


ovufriend mi wyznaczyło owulacje, wychodzi na to, ze dzień po zaczęłam brać duphaston i po 10 tabletkach mam testować i najwyEj odstawię ... Mam nadzieje ze to nie za wcEsnie na test ?:/ mogłam poczekać z 2 dni z tym dupkiem ..
 
czesc kochane :-)

oczywiscie pare slow wytlumaczenia...;-) teraz juz rozumiem co to znaczy brsk czasu hehe kiedys to chyba sama sobie wmawialam ze nie mam czasu Ale jestem szczesliwa nawet bez minuty dla siebie :-D choc wlasnie mija godzina jak siedz z kubeczkiem kawusi oczywiscie ineczki i ciut rozpuszczalnej i delektuje sie cisza Ooooo moja cisza sie skonczyla Igorek pozdrawia cioteczki :)
boziu jak mi Was brakuje kazdego dnia obiecuje sibie ze bede czesciej zagladac ahh zeby dobra miala 48 h :)

male liski, matik
kiedy Wy witacie sie ze swoimi ksiezniczkami?:) jak sie czujecie ? stresik jest?

Ilaczek , maran, kate, magie ( kogos jeszcze mi brakuje z zaciazonych?!)mjak sie macie?

oczywiscie witam serdecznie nowe staraczki:) nie wymienie kazdej gdyz pamiec juz nie ta i niechce poprzekrecac :) zycze Wam owocnych staranek i spelnienia marzen :)

Airfix kochana jak budowa? jak synus? juz niedlugo zaczynasz staranka Jupii oby szybko poszlo i zebys spelnila swoje najwieksze marzenie :*

kurcze... i pustka cos jeszcze mialam napisac :)

hmm.. to pare slow co u nas Mamy sie dobrze Pogoda dopisuje to spacerujemy po 12 km :) niedlugo bede mogla wziasc udzial w maratonie z wozkiem :-D a dzisiaj idziemy z mlodym na basen Oczywiscie z instruktorem :-) bedziemy mieli 10 zajec Ciekawe czy mlodemu sie spodoba?! :)
nie czytam na bierzaco wiec nie wiem.. nasza Piranha odzywala sie ??! jestem ciekawa co u niej i jej szkrabow:)

oczywiscie Nuske, Dorcie, Kirusie, Gorgusie, Vivienke i Lily uda mi sie wywolac??! Co u Was kochane? hmm.. chyba za cicho krzycze :-)
buziole dla Was i milego dnia
 
Zakręcona :* u nas ok. Kacperka tylko męczą alergię teraz :( Antek to już kawał spryciarza :)

Pozdrawiam :*
 

Załączniki

  • 1430112186520.jpg
    1430112186520.jpg
    25,5 KB · Wyświetleń: 52
reklama
Gorgusia :* huraa umiem krzyczec ;) a na co Kacperek ma alergie? buedaczek maly Ale Antos juz chlop :) do zacalowania Mamusia jak zawsze sliczna :) widac ze szczesliwi jestescie? a jak Kacperek do Antosia? nie jest juz zazdrosny? a ty jak kochana sie czujesz?
 
Do góry