reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Akuku - gratuluję córeczki!!! :-)

Małe liski - zaciskam mocno kciuki za nereczki Maleńkiej &&&& wszystko będzie dobrze! :-)

Cocinella - jedziesz po bandzie ;-) 3 kilo w 3 tygodnie, grota solna, siłownia - wow! A kiedy dokładnie zaczynasz? Tylko się nie rozpędzaj, bo miałyśmy razem się starać :-)
 
Katriina ja jakoś 20 kwietnia będę mieć owulacje wiec wtedy :D
chyba na początku wybiorę odstęp od owulki bo ja nie umiem wyłapać kiedy dokładnie mam owu.. Wiec chyba tak 3 dni przed .. :confused:

Najgorsze beda święta ale wraz z mężem stwierdziliśmy ze dietę ostro trzymamy dalej :)
tylko zastanawiam sie czy żurek mogę zjeść (mała miskę ) :confused: ciast nie dotykamy a najwyżej w domu zrobię jakis sernik light :p dukanowski ;p
 
Cocinella a Ty badałś może hormony i minerały? I jesteś już 3 tyg. na diecie-tak? czyli podczas pierwszej próby bedziesz miała 6 tyg.dietę?

Akuku pierwsze co mi się też rzuciło w oczy to te "bułeczki" hihi.jeszcze raz gratuluję :-)
 
Marzycielka tak, w dniu owulacji będę 6 tygodni na diecie. to absolutne minimum, ale czytałam na in gender ,że wielu kobietom się udało :-) magnez biorę już 3 miesiące a nie solę od ponad roku.
nie badałam hormonów i minerałów, bo to nic nie zmieni. tzn w kwestii hormonów za wielę nie zrobie, pije miete na zbicie testo, biore castangusa a on podnosi progesteron. boje sie, ze wyniki by mnie zdolowaly, a nie chce odkladac staran :-)
 
reklama
Akuku na tym etapie ciąży byłoby już widać siusiaka, tak więc przygotowuj się i oswajaj z myślą, że będziecie mieli małą Rodzyneczkę w rodzinie :-)

Dziewczyny dziękuję za kciuki - musiałyście mocno trzymać, bo wszystko jest w jak najlepszym porządku :-D Zmiany w nerkach zatrzymały się - jestem dobrej myśli!

A nasze 2,4 kilogramowe małe cudo, tak ładnie pozowało do zdjęć, że będziemy mieli piękną pamiątkę po dzisiejszym usg. Pozdrawiamy :-)


1.jpg
 

Załączniki

  • 1.jpg
    1.jpg
    15,4 KB · Wyświetleń: 60
  • 2.jpg
    2.jpg
    15,5 KB · Wyświetleń: 57
Ostatnia edycja:
Do góry