reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Akuku SUPER WIADOMOŚĆ GRATULACJE :) Czy po wizycie masz jakieś zdjęcia córci?
Cocinella jak najbardziej to co robisz jeszcze zwiększa prawdopodobieństwo poczęcia córci - i ograniczenie kalorii (jest dieta LE low energy, low fat...- dziewczynkowa dieta, trochę podobna trocha różna od diety Tamary), ćwiczenia, bieganie, a co za tym idzie utrata wagi. Jest takie forum o planowaniu płci, linka podrzucała nam kiedyś Piranha, Gender Dreaming - tam dziewczyny stosują dietę LE i dużo ćwiczą, pilnują kalorii, mają sporo sukcesów jeśli chodzi o planowanie dziewczynek :tak:

Low Everything Diet - Nutshell Version

trzymajcie trzymajcie kciuki :) dzięki
 
Male liski mam jakiws zdjecia ale slabe jakosciowo no i zadnego jesli chodzi o plec bo tu nie robia ;/;/
Ale m nagral troche.. tylko zanim pokazala plec powiedziala ze nie wolno.. moze vos sie przewinelo z plvia..musze wieczorkiem popatrzec. Aczkolwiek siusiaka nie widziala. Ani troche !
 
Takie mam zdjecie ;) niunia zakrywala buzke ;)
 

Załączniki

  • 1427817189605.jpg
    1427817189605.jpg
    21,5 KB · Wyświetleń: 53
reklama
Akuku gratulacje ! A ty chyba nawet nie starałas sie za specjalnie o dziewczynkę ? Szczęściara !!!:)


male liski jak zwykle dziekuje!:) właśnie wróciłam z siłowni, zrobiłam 40 min interwałowych ćwiczeń :) oby to pomogło :) zdziwiłam sie ze 3 kg schudłam bo szczerze to dość najedzona jestem, pomimo tego ze 1,500 kcal na pewno nie przekraczam
 
Do góry