reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Ilaczek - milo, ze sie odezwałaś :-) cieszę się, że u Ciebie wszystko dobrze i jeszcze tyle radości bije z Twojego posta - aż uśmiech na twarzy się pojawia :-) wszystkiego najlepszego dla córeczki!

Ania - mój synuś w czerwcu też kończy 6 lat :-)
 
Ilaczek fajnie, ze sie odezwzlas :) ucaluj dziewczynki i duzo zdrowka i radosci dla nich z okazji urodzin, u nas tez Maja miala urodziny 13 lutego a Ala bedzie miala 03 marca . Bedzie teraz Ania - ladne imie na pewnobedzie kolejna Wasza radością. U mnie ciaza podobna do 2 pierwszych z ta roznica ze czasem miewam delikatne mdlosci, ale dosc rzadko, glownie jak poczuje głód no i jestem stale senna... po za tym nic nowego... pierwsze usg za miesiac wiec cierpliwie czekam... a u Ciebie ten czss tak szybko zlecial.. normalnie w szoku jestem, ze to juz ten tydzien... pisz czasem... pozdrawiam :*
 
Marzycielka - ja jeszcze nie mogę starać , ale będę trzymać kciuki i właśnie obserwacje dluugo prowadzić, i czerpać wiedzę jeszcze przez najbliższy rok, ale chętnie będę się tu udzielać ;)

A starasz się o pierwszego maluszka?
Ja już mam synka i marzy mi się córcia tylko trochę wszystko się skomplikowało ;)
Ale właśnie jestem zainteresowana metoda O+12 wiec cokolwiek się przyda na przyszłość do staranek podczytuje ;)
 
Ostatnia edycja:
Hejka! Nie dość, że czasu mi brakuje to jeszcze nadal mam znikomy dostęp do komputera, wiedzcie, że nawet gdy nie piszę na BB to w sercu i myślach stale Wam kibicuję.

Matik, ja też się strasznie bałam komplikacji przy porodzie, tym bardziej, że w mojej rodzinie i najbliższym otoczeniu były one bardzo częste. Śliczne ubranka, takie delikatne i bardzo dziewczęce :-)

natka
, nuba na tym zdjęciu nie widać, dzidzia jest pod lekkim kątem i zasłoniła strategiczne miejsce nóżką.

Katriina, niestety metodą O+12 trudno zajść w ciążę, ja próbowałam 2 razy O+10 i nie udało się, udało się za to w pierwszym cyklu, kiedy zadziałaliśmy w najpłodniejszym momencie - 24h przed owulacją. Niektórzy podają, że pomimo, że komórka jajowa żyje do 24h (niektóre źródła podają, że żyje krócej) to zdolna do zapłodnienia jest tylko przez kilka godzin, pamiętajmy też, że plemniki zanim dotrą do jajowodów to spędzają do kilku godzin w szyjce macicy podlegając procesowi kapacytacji (dojrzewania), mogło zatem być tak, że plemniki wpuszczone 12h po owulce po prostu nie zdążyły. Gdzie można podejrzeć Twój wykres bo te z ovufriend nie działają? W grudniu FL wydłużyła Ci się o 4 dni? Ile trwała? Jaki masz poziom progesteronu w FL? Mogę Ci podać listę preparatów polepszających jakość komórki jajowej.

Madzii25, córcia na 100% :tak:

ilaczek, jak miło czytać, że u Was wszystko w porządku, śliczne imię dla córeczki wybrałaś. Dużo zdrówka, szczęścia i samych uśmiechów dla Twoich solenizantek :-)
 
reklama
Piranha- to z 24 h przed owu masz córcie? Czy możesz jeszcze coś polecić co ważne żeby przestrzegać ?w staraniach o córkę ? Wiem że się znasz na tym bardzo wiec chętnie posłucham twoich rad, jak to było u ciebie itp.
 
Do góry