reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Ależ tu cisza
Ja dzis na powtórce z glukozy 100mg przez 3 godz co godz kłucie i na dzien dobry miałam podstawowa 107 :( resztę wyników za kilka dni

Ale ten czas leci to niesamowite

Buziaki
 
Matik glukozy nie zazdroszcze dodatkowej. Wyniki napewno beda ok.
Airfix juz sie nie moge doczekac :)
Dziewczyny gdzie jestescie? Nuska, Dorcia, Macy, Kate,Vivienka,Iweet,iliaczek,maran,lily,Pirania,Maleliski,Katrin,zakrecona,justi,ljul i wszystkie kochane babeczki ktrórych nie wymieniłam bo mózg nie spamitał :-p GDZIE JESTEŚCIE!!! Pisac mi tu szybko !!!
 
Ania ja jestem ale nie mam co pisac.... u mnie Ala chora, ma wysoka temp. Kaszle i lezy caly dzien ja tez kaszle, Maja miala goraczke jednodniowa w czwartek... hakis wirus grasuje.... jem czosnek, pije syrop z cebuli, ale nic mi nie pomaga... dobrze ze chociaz goraczki nie mam... ale ten kaszel mnie wykancza... a co u Ciebie ?
 
ania ja cały dzień wcinam na zmianę lody i mandarynki, bo tylko to mi pomaga na mdłości hehe a tak na serio to dziś miałam drugą wizytę u dentysty, oj bolało, ale teraz już mam ponownie zęba zatrutego i powinien się zatruć do końca, więc nastepna wizyta mam nadzieje będzie bezbolesna

dziewczyny w jakim wieku udało wam sie odpieluchować wasze dzieciaki. bo ja już nie mam pomysłów. jak się go posadzi na nocniku to siku zrobi (jak mu się chce akurat), ale sam nie zawoła. :/
 
Iweet oj jak ja bym lodów zjadła... A co do odpieluchowania to o ile pamietam to Oliś miał ze 2,5 roku jak w ciagu dnia już bez pieluchy był ale bardzo dlugo jeszcze na noc miał zakładana. Nawet z pół roku temu jak go w nocy na spiocha nie
wysadziłam to potrafił posikac. Teraz już jest ok.
Maran ja to do roboty caly czas chodze. Teraz za kolezanke na drugim punkcie to mam lepsze godziny bo codziennie od 9 do 16 pracuje i mam czas malego z przedszkola zabrac i poogarniac. m calymi dniami na domu robi bo chcemy na koniec marca sie wyniesc. a roboty tyle ze szok jeszcze. Ja tez byla chora w zeszłym tygodniu , Olis mnie zarazil chociaz on tylko katar i troche kaszlu mial. teraz m przez 2 dni mial po mnie.Zdrowka dla dziewczynek.
 
Ostatnia edycja:
Maran, moze drosetux albo stodal?
Ania, a na jakim etapie jesteście z budową?
Iweet, wysadzaj go często, cieszył sie z każdego siusiu czy kupy wylapanej. Teraz zima więc ciężko, ale synek latał w rajstopach i gaciach tylko, bez pieluchy, żeby sie nauczyć. Miał półtora roku, córka bardzo szybko zalapala - 14-15 miesięcy.
 
Macy maz teraz szpachluje.wczoraj pierwszy raz pomalowal olinka pokoj.i tak sie zastanawiamy czy na bialo ostatnia warstwe czy jakis kolor.nie mam pomyslu. Niebiesko zielony ma teraz. Cala lazienka do zrobienia. Duzo pracy a czasu malo.a robi wszystko sam.
 
Cześć laseczki :-)

Ale tu cisza u nas - chyba wszyscy wyjechali na ferie ;-)

Maran - zdrówka dla Ciebie i dziewczynek!!!

Iweet - oby mdłości szybko minęły! Co do odpieluchowania, to ja Miska puszczalam bez pieluchy w samych majtkach - jak się kilka razy posiakał, to zrozumiał sens nocnika ;-) ale to było lato, więc było nieco łatwiej niż teraz ....

Ania - ale masz zdolnego męża :-) sam wszystko robi na budowie - pozazdrościć! My niestety musimy zatrudnic "fachowców", bo mój mąż zupełnie nie ogarnia takich rzeczy :-( ale super, jakby udalo Wam się już w lutym wprowadzić :-)

Macy - wyprasowalas juz ubranka dla Maleństwa? Termin coraz bliżej :-)

Matik - nie cierpie tego badania - współczuję! Najważniejsze, żeby wyniki były dobre :-)

Udanego popołudnia!
 
reklama
Aniu dziękuję za wywołanie - jestem i ja - cały czas podczytuję ale weny brak. Zaradnego masz męża skoro wszystko sam potrafi zrobić - mój to wszystko robi sam - szkoda tylko że w gadce;-). My teraz jesteśmy na etapie ocieplenia poddasza.

Maran
zdrówka dla Was - ja zawsze robiłam miksturę i piłam ją 3 razy dziennie po 1-2 łyżki stołowe - miód, cytryna, czosnek i cebula - cebulę i czosnek wycisnąć (ja przecedzałam jeszcze ale niektóre moje koleżanki nie przecedzały) wycisnąć cytrynę i dodać miód. Piłam też ciepłe mleko z miodem i masłem, herbatę z dzikiej róży i z kwiatu lipy (to są zdaje się rozgrzewające). Spróbuj a nóż widelec pomoże.

Iweet mój starszy synek był odpieluchowany około 2 r.ż. bo bał się nocnika - cudowałam z nim nie z tej ziemi - usadzaliśmy zabawki na kibelku i co tylko a któregoś dnia nadszedł chyba jego czas i sam z siebie przyniósł nocnik i zrobił siku a później oznajmił że zrobi jeszcze kupę i się udało - od tamtej pory nie było z załatwianiem problemu. Obu chłopców puszczałam po domu w majtkach i spodenkach i na noc też już nie zakładałam pieluch po około 7 dniach od chodzenia w majtkach w ciągu dnia - kładłam tylko na noc prześcieradło dodatkowe z ceratką i miałam w rezerwie pościel dodatkową dla nich. Młodszy synek szybciej załapał bo około 1,5 r.ż.

Macy jak u Ciebie - jest chociaż troszkę poprawy? Cały czas mam nadzieję że jednak wszystko się poukłada i uda się za niedługi czas wykorzystać te sukieneczki po córci. Ja kompletnie odpływam jak widzę te małe ubranka dla dziewczynki - a dziś mój starszy synek mówi do mnie - Ciekawe czy jeszcze będzie nas więcej? A ja do niego zdziwiona - tzn? Czy będę miał jeszcze siostrę - bo bardzo bym chciał. Ja się uśmiechnęłam tylko, a on dalej ciągnie...i nazwałbym ją Agatka:-) (skąd mu się wzięło to imię - nie znamy nikogo o takim imieniu, on też nie zna nikogo takiego).

Matik jak Ty przeżyłaś ten test glukozowy? Twój wynik jest ok? Bo u mnie jak było po obciążeniu ponad 100 to lekarzowi się to nie podobało

Piranhiu co u Was?

Nuuusiu gdzie Ty się znowu podziewasz?

Katriina podjęliście już decyzję co do podłogówki? Robicie ja na górze?

Małe liski kiedy Twoi panowie maja ten zabieg na migdałki? Jak się czujesz? Ślicznie wyglądasz i masz bardzo fajny, zgrabny brzuszek

Miłego dnia życzę Wszystkim
 
Ostatnia edycja:
Do góry