reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
tylko ja nie mogę w ogóle patrzeć na mięso i jajka. od wczoraj mam mega mdłości cały dzień. dziś ledwo funkcjonuje, jestem głodna ale cokolwiek chcę zjeśc to mnie mdli jeszcze bardziej. jem tylko owoce i warzywa. z synem aż takich mdłości nie miałam i nie cały dzień. koszmar. płakać normalnie mi już się chcę.
 
Iweet mam podobnie z mdlosciami. Z synkiem mnie meczylo ale to co mam teraz to jest istny koszmar. Co zjem to mi niedobrze. Nie wspomne ze dom zagruzowany bo nie mam sily sprzatac. Mi troszke pomagaja jablka.
 
jeszcze mi się przypomniało co jest na mdłości, ja straszne mdłości
miałam w 2 ciąży od 6 tc chyba do 6 miesiąca ciąży albo jeszcze dłużej,
korzeń imbiru, można go dac do wody, albo do herbaty,
zawsze zanim rano wstałam miałam we woreczku albo pudełeczku przy łóżku sucharka albo chcleb
i zanim głowę podniosłam zjadałam to bo inaczej była tragedia, ale Toredcan też brałam,
jadłam tez małymi porcajami a starałam się dosyć częto, mi to troszeczkę pomagało
moja kuzynka jadła rodzynki i migdały, podobni pomagają
 
kate dzięki za rady. nie wiedziałem że migdały pomagają na mdłości. w ciąży z synkiem jadłam jak miałam zgagę i pomagały.

maggie ja też po jabłku dziś poczułam się lepiej. jeszcze na mdłości pomagają mi mandarynki ;)
 
iwet możesz tez spróbowac rodzynek bo podobno też bardzo pomagają, aa i wszytsko zimne,
zimna woda, zimne lody, ciepłe napoje potęgują mdłości, cola i pepsi tez w małych ilościach pomaga
 
iweet84 Biedulko ale Cię mordują te mdłości...mnie mordowały ale mdłosci i wymioty gdzies od 4 miesiaca do końca- tragedia była, a najbardziej mi sie chciało rzeczy po których jeszcze bardziej wymiotowałam. Kolezanka w ciazy z córcią miała takie mdłosci na poczatku jak Ty, a smak na mandarynki i pomarancze zwiastował u kilku dziewczynki :) Spełnienia marzeń &&&&

ania_g_21 Aniu masz rację, ja po prostu czekam na Ciebie i nie ma innej opcji :) Najgorzej że mój cykl czerwcowy się zacznie dopiero 27-29 czerwca, chyba sie nie doczekam ;)

Ja dziś po badaniu TSH, zobaczymy jaki wynik będzie w środę, reka mnie boli jak nie wiem bo nawet nie miała gdzie się wbić tak mam już pokłute żyły , szukała miejsca żeby zrobic tak aby nie bolało za bardzo, ale nie dało rady i mówi- niestety, dzis bedzie bolało...I bolało tak ze myslałam że wrzasnę zaraz, bo ja panicznie się boję pobierania krwi hahah I jak pomysle ze znów w marcu kolejne kłucie, w maju kłucie ,a ciekawe ile jeszcze razy po drodze przez te miesiace, oo i jeszcze hormony trzeba zbadac w maju to az przerażona jestem
 
Kurcze a ja sie dzis czuje tak zmeczona, ze nqwet sie zdrzemnelam 20 minut... i (.)(.) Zacsely bolec.... dzis bylam tez u GP - potwiedzil ciaze aptecznym testem i dal list do szpitala, wiec od razu zawiozlam i wypelnilam formularze i maja przyslac termin pierwszej wizyty...
Kochane wspolczuje mdlosci, z dziewczynkami nie mialam, a teraz to sie okaze... poki co mam straszny kaszel a syrop cebulowy nie dziala, tylko powoduje zgage... no to sie zaczelo...
 
reklama
kate to już wiem dlaczego wcinam tak lody. w sobotę kupiłam litr to zjadłam prawie wszystko jednego dnia na niedzielę zostało mi trochę. dziś mi mąż kupił następna pudełko i już 1/3 opakowania zjadłam.

airfix ogólnie smaki mam różne. troszkę dziewczynkowe, troszkę chłopczykowe. wcinam mandarynki ale też ogórki kiszone ;)
 
Do góry