reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Hej kochane. ..dzisiaj zaczynam nowy cykl...wreszcie starankowy chociaz M wyjezdza 10 stycznia a to moj 15 dc...owu mam zazwyczaj 16...a oststnio przez agnus castus to wogole 22...co bedzie teraz nie wiem ale pliss trzymajcie kciuki bo juz wiem ze ciężko bedzie mi zniesc porażkę. ..
 
Gorgusiasliczna masz rodzinke A Tu super wyglądasz a maluchu do zacalowania :-* a co Cie tak zzestresowalo w wigilię?

Anianam swieta minęły dobrze choc nie podjadlam w tym roku;-)a jak u Ciebie?

Kate dzięki :-) u nas wczoraj spadlo troszkę sniegu u moglismy wczoraj i dzisiaj isc na spacerek z mlodym bo tak to ostatnio lalo i wialo Kciuki za ten cykl

Anufifi kciuki zaciskam :-)

A zapomnialabym Wsm powiedziec... W pierwszy dzień swiat zalalo nam kuchnie i troche przedpokój i pokoj Dach gdzieś przeciekl Bylu ze spółdzielni ale nie bulo dokarza i padalo i maja w poniedziałek przyjsc W kuchni mocno Naszczescie tam nie było jeszcze remontu ale w pokoju i przedpokoju sa na suficie zacieki Modlilismy sie zeby przestalo padac i sypbelo śniegiem

Miłego wieczoru
 
Lenka Skoro synuś ma 2,5 roczku i urodzi się jednak drugi chłopiec to zobaczysz że nie mogło być inaczej :) Będą mieli chłopcy super kontakt ze sobą. Odpoczeniesz sobie od - " Mamo, nudzi mi się, w co się pobawimy? " :)) Ja zauwazyłam że wsrod moich znajomych Ci którzy mają synków to są zadowoleni jeśli się urodzi drugi synuś, właśnie ze względu na to- że chłopak z chłopakiem zawsze znajdą wspólny język. No i u mnie u większości znajomych jeśli brat jest starszy to nie za bardzo chce pomagać w zajmowaniu ani bawić się z młodszą siostrą-oczywiście to nie reguła. Głównie kończy się na buncie, zazdrości :) Choć to nie jest regułą wcale i u każdego sytuacja może byc inna. A ja Ci tylko chcę pokazać plusy jednak posiadania dwóch synków:) Mam nadzieję że smutek Cie opuści szybciutko Lenkaa


Ilaczek Kochana, lekarz powiedział że skłania się co do dziewczynki, ale nie powiedział że na 100% będzie to dziewczynka, wiem że ciężko myśleć pozytywnie po takiej informacji, ale wsłuchaj się sama w siebie, tak bez emocji- to często się sprawdza- czułaś że nosisz w brzuszku chłopca czy dziewczynkę?:) U nas w kilku gabinetach lekarze nie informują co do przypuszczeń płci, a jedynie jak wiedzą na 100% ( sama w 26tyg się dowiedziałam dopiero ) - własnie ze względu na to że jeśli na wczesnym etapie kobieta dowie się że nosi dziecko nie tej płci o której marzyła to może zrobic głupote, a lekarz mi tłumaczył - że nie może pozwolić żeby pacjentka czuła smutek czy rozżalenie, bo to może wpłynać na ciąże, a potem na kolejnym USG okaże się że jednak pomyłka :) także ja wierze bardzo mocno w Twojego synka i trzymam kciuki najmocniej jak sie da &&&&&&


kate... Ja mam nadzieje że jednak nic nie będzie:/ Kurcze nie lubię jak coś jest nie tak jak zaplanowałam , a stary będzie na prawdę wisiał do góry nogami hahah kate.. U mnie musiałby być cud żeby z takiej małej "wpadki" była córka ;) Na pewno hormony mi nie sprzyjają, dieta na 65%, minerały pewnie też leżą, odstep chłopczykowy ( z takiego mam synka ;) ) , jony nie sprzyjają-ani faza, ani w domu bo chodzą 3 laptopy, tv i jeszcze dym z papierosów , fujj- także to musiałby być CUD ;) Mam nadzieję że jednak będzie mi dane podejść do starań na wiosnę :)


gorgusia Ale cudowności z chłopaczków !!!! Śliczne dzieciaki , do zacałowania , a Ty kwitniesz przy nich :)


Anufifi Kciuki zaciskam bardzo mocno &&&&& Teraz jesli nie zmienisz dawkowania Castagnusa to owulacje dostaniesz i tak pare dni wczesniej tak myslę ;) Bo pierwszy cykl jest taki zwariowany i przedłuzony :) A jesli odstawisz całkiem to owulacja wypadnie w dniu kiedy ja zazwyczaj miałaś :) Kciuki trzymam za ten cykl &&&&&&


Zakrecona A to nieszczęście Was spotkało :(


Pisałam że dostałam silnego bólu brzucha i szyjki w wigilie i że to było jeden raz, no to jak skonczyłam pisać tamtego posta to mineło pół godziny, a mnie znów zwinęło w pół- oczywiście znów no-spa i apap i godzine cierpiałam.... Jedno co się zmieniło w tym cyklu, to , to że od 3 miesiecy po owulacji bolały mnie do samej @ strasznie piersi, a w tym nie bolą...temperatura w drugiej fazie tez nie rewelacyjna- już tak piszę o wszystkim, bo chcę do czegoś ten ból brzucha przypisać- moze to progesteron za mały? Ciagle czuje jajnik prawy ( z lewego owulacja ) , czuje gniecenie w szyjce, zgage .... pierwszy raz coś takiego mam, ból podobny, ale nie tak silny miałam jak byłam w ciązy w dniu kiedys powinnam dostać @. Jesli to nie ciąża, to co to może być...
 
Airfix janmam prawie co kazdy cykl takie objawy jak piszesz a jak widzisz w ciazy nie jestem... ja mysle, ze to od psychiki, myslisz o tym to i objawy sa roznorakie...
Gorgusia zakrecona synkow macie cudownych :)
Pozdrawiam wszystkuch serdecznie...
 
Zamierzam zmniejszyc dawke ale nie odstawic ...bralam 3 razy dziennie ...bede brac 2 razy dziennie. Jedno jest pewne co do stosowania ...nic a nic nie bolaly mnie poersi w tym cyklu. ..normalnie mialam zawsze mega ból. Mam duzy biust i to bylo mega uciazliwe a jak sciagalam wieczór stanik to mialam lzy w oczach ...teraz nic. ..no ciekawa jestem jak ta owu mi wypadnie ...
 
Airfix przeczuć żadnych raczej nie miałam. Bardziej bałam się chyba pomyśleć, że mogło się udać. Z moja trzecią córką byłam pewna że będzie chłopiec dlatego teraz miałam tylko nadzieje. Zresztą złe samopoczucie, długie Mdłości, wymioty zupełnie inna ciąża niż trzy wcześniejsze dały mi nadzieje.
Lekarz powiedział jak od dołu nic nie widział ze skłania się ku dziewczynce. Od góry pływał duży wyrostek. Myślałam że to pempowina bo takie duże a potem wziął na nuba z profilu i powiedział ze nub jak dziewczynkowy.
Kurde całą noc mi się to dzisiaj śniło. Spałam 3 godziny. Niby ten nub nie był taki jak na in Gender oglądam. Bo tam są takie długie cienkie dwie kreski dziewczynkowe. U mnie były krótkie grube i wydaje mi się ze górna była grubsza ale w sumie kształt takiej muszelki dawały te dwie kreseczki i ten obraz mam przed oczami. Dziewczynka jak nic.
Kate my też przed zajściem w ciążę chcieliśmy dziecko. Ale nadzieja wzięła górę. Rozczarowanie jest okropne.
Piraniu od kiedy na usg można podglądać dzidzie od dołu? To tzw. Potty shot? Kolejne usg u mojej gin mam 20 stycznia. Będzie to 18 tydzień. Tak myślałam o pójściu na usg 3d za tydzień . Czy jest sens? Czy będzie juz konkretnie coś widać? Stres mnie wykańcza. I tak czuję że będzie dziewczynka ale chcę już to wiedzieć na 100%.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ilaczek tak bardzo chce by sie jednak mylili, zeby sie okazalo, ze to chlopiec ktory oszukal teorie nuba, taki wyjatek... tez myslalam o Was w swieta i chcialabym by ten stres juz minal i bys wiedziala na 100% zebys uslyszala na kolejnym usg, ze to syn, ten Wasz wymarzony chlopiec i bys sie poplakala z tej radosci, ze sie udalo.. zycze Ci tego z calego serca i nie trace nadziei, nie chce wierzyc, ze sie nie udalo dopoki nie bedzie przesadzone w 100%... sciskam Cie mocno i przytulam calym sercem
 
Do góry