reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Airfix napisz tylko jeszcze jakie masz czoło tzn wysokie niskie szerokie
I czy masz grzywkę jeżeli tak to jaką

Witam nową staraczkę wiesz mówi sie ze łatwiej o dziewczynke podczas karmienia ale ryzyk fizyk bo samo to nie wystarcza ale popatrz na maile pirani ona przesyłała tu cała listę starań o dziewczynke
No i życzę powodzenia
 
reklama
Matik Czyli jednak te moje miodowe, karmelowe blondy odpadają :) Na facebooku mam chyba większość zdjęć z różnymi kolorami włosów, ale tak jak patrze to najbardziej się sobie podobam w blondach , no i własnie w tych rudościach których nie polecasz :) Matik chyba mam czoło niskie :) Grzywke miała kiedys, juz nie mam :) Podrzucę Ci może moje fotki na PW co ? Bo ja to ciemna jestem w takich sprawach :)
 
Ostatnia edycja:
Hejka! Nie zaskoczę Was tym stwierdzeniem ale znów nie doczytałam :zawstydzona/y:

Magic
, stewia i truvia to słodzik naturalny i jedyny zalecany przy planowaniu synka gdyż podnosi pH.

Matik
, śliczna mała księżniczka :-)

ania, siostra też polecała mi tą bajkę dla dzieci, żeby tak tylko moje dzieci chciały w kinie wysiedzieć bo chętnie bym się z nimi wybrała, ostatni raz w kinie byłam 5 lat temu ;-)

Airfix
, przykro mi, że tak skończyła się Wasza wizyta w szpitalu :-(, mam nadzieję i trzymam za to mocno kciuki, że uda się szybko zdiagnozować przyczynę problemów zdrowotnych synka i że nareszcie zapanuje w Waszej rodzinie pełnia zdrowia. Co do tego progesteronu w kremie - ja używałam ale działanie to ma raczej delikatne. Kiedy będziesz sprawdzać raz jeszcze poziom progesteronu? Moje dzieci też są bardzo wybiórcze odnośnie menu, zwłaszcza Krzyś, który kiedyś poodrzucał niemal wszystko co lubił, na szczęście z wiekiem znów zaczyna rozszerzać swoje menu i zjadać potrawy, które jeszcze nie dawno odrzucał. Krzyś też już tyle waży :-)

lenka, z tym moczem to nie ma to żadnego znaczenia. Na tym etapie powinno być już widać płeć, ja bym chyba nie wytrzymała do połówkowego :-), trzymam mocno kciuki!

zakręcona, ale śliczny, uśmiechnięty blondynek, po prostu do zacałowania, ślicznego masz synka!

małe liski, no to za 4 dni zamieniam się w jedne wielkie kciuki! Nie wiedziałam, że Twój synuś ma ZA, Krzyś był diagnozowany w wieku 3 lat, powiedziano nam, że na diagnozę ZA za wcześnie ale mogą nam powiedzieć, że wg nich ZA nie ma, mówili, że przy ZA wychodzi zazwyczaj powyżej 30 punktów CARS a Krzyś miał 16 czyli wynik prawie idealny. Nadal jednak czuję, że synek jest inny jak większość dzieci ale wciąż nie wiem z czego to wynika, czasem nachodzi mnie myśl o ADD.

Justi, rewelacyjne wieści, bardzo się cieszę i z całego serca gratuluję! :-)

Mrowkaa, córeczkę masz prześliczną! Owulka w 8 dc rzeczywiście jest dość rzadkim zjawiskiem :-), jeśli jednak nie było piku LH w 7 dc to myślę, że ten wzrost tempki nie jest poowulacyjny.

iweet, piękny wykres, z działań na 12h przed owulką masz mega szanse na ciążę :-)

lewka, witaj, karmienie piersią podobno sprzyja poczęciu dziewczynki ale oczywiście najlepiej do starań a juz właszcza po zajściu w ciążę zrezygnować z karmienia. Prolaktyna obniża poziom testosteronu więc raczej wysokiego nie masz. Co do DHA - niektórzy twierdza, że sprzyja synkowi. Podobno jedyną zalecaną herbatą jest miętowa.

macy, jak ta ucho, nadal boli?

Ana
, będziesz przeszczęśliwa mając kolejnego synka, zresztą sama już dobrze o tym wiesz, gratuluję - Twój synek na pewno też bardzo się cieszy, że będzie miał braciszka, Krzyś już kilka razy wspominał, że chciałby brata :-)

Kiraa, mnóstwo dziewczyn z tego wątku starało się i stara się po prostu o dziecko, to jest jak najbardziej Twoje miejsce i jesteś jedną z nas a Twoje marzenie na pewno się spełni, z naszymi kciukami nie ma innej opcji.

aljul, u nas troszkę chorobowo ale już z górki. Oczywiście czekam na fotki Chakiego, wstawiam też fotki moich dwóch pluszaków :-)

Jeden kot o 2 głowach :-D:

Zobacz załącznik 656979

Nemo:

Zobacz załącznik 656980Zobacz załącznik 656981Zobacz załącznik 656982Zobacz załącznik 656985

Nono:

Zobacz załącznik 656983Zobacz załącznik 656984Zobacz załącznik 656988

Razem:

Zobacz załącznik 656986Zobacz załącznik 656987

Nuuuśka, hop, hop, gdzie jesteś?

Daria, ale na czym polega dokładnie problem tej kobiety bo nie do końca zrozumiałam? Skąd lekarze wiedza jak długo żyje jej komórka jajowa?

losiczka, gratuluję córeczki, jest śliczna!

anufifi, dobrze, że problem został zdiagnozowany, teraz całych sił trzymam kciuki by synuś szybko wyzdrowiał i bóle szybko minęły.
 
Piranhu Co ja mam zrobić z tym moim uwielbieniem dla Twoich kotów ? :) Ja bym mogła w nie patrzeć godzinami, a najchętniej bym poprzytulała:-D Progesteron i te inne hormony planuje zbadać w lutym przed przejsciem znów na dietę i suplementy. Czyli za bardzo bym sobie nie namieszała tym progesteronem w kremie, wiec moze spróbuje- zawsze dla mnie lepiej jak choćby delikatnie wzrósł progesteron. Zastanawiam się nad wroceniem do Clo, pomimo problemow z oczami, bo efekt był ten sam co po Femarze, no i sluzu nie ma tyyyle . Jeszcze druga opcję jaką planuję to żeby nie brac nic ze wspomagaczy :)
Z tym jedzeniem to u mnie jest tak samo, poodrzucał wszystko co jadł, ma wybiórcze pare rzeczy które je, ale co jakis czas mu sie to zmienia, czekam aż dojrzeje do pewnych smaków, potraw... choc takie jedzenie wybiorcze tez jest przypisywane dzieciom z ZA.
 
Kiraa ty przestań kobitkio sie zastanawiać ...przeciez tutaj jest wiele dziewczyn któe chcą porpstu zaciazyc jeszcze i urodzic zdrowego dzidziusia ...np ja ...a ze przy tej okazji postanowiłam spełnic czynniki na płec to tylko dlatego ze czekam na M i nic nie ryzukuje ...cieszyc sie bede napewno tak samo bo bardzo długo czekam na ten cud i wiele juz zniosłam zeby to jeszcze poczuć .
WIec nie mysl już tylko bądź tu ..dla mnie to forum i 28 dni to duze wsparcie w chwilach gdy podnosze sie po kolejnej porażce ...
buziaki kochana
 
reklama
piranha śliczne te twoje koty. moje wszystkie wykresy są mega ciążowe więc na razie się nie nastawiam. a 12 godzin przed owu to chyba idealny odstęp na chłopaka. no cóż zadziałaliśmy jeszcze po owu rano, ale jeśli owu była w niedziele rano (wtedy czułam ból) to starania były 12 godzin prze i 20 godzin po więc ze starań po owulce nic nie wyjdzie, jeśli owu była wieczorem to odstęp będzie bardziej dziewczynkowy

airfix te pierwsze okulary są śliczne. chyba też sobie takie sprawie :D

justi gratuluje :)

lenka ja bym nie wytrzymała do połowkowego
 
Ostatnia edycja:
Do góry