reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Jestem:)))) Kropek też jest i bije mu serduszko 131 uderzeń na minutę :-)
Według usg jest dzisiaj 6 tyg. i 4 dni, termin porodu - 24 czerwiec.
Następna wizyta za 3 tygodnie.
Dzięki ze jesteście.
 
reklama
Ilaczek ......... aaaaaaaaaaaaaaaa.............SUPER !!! BB ciotka całuje w brzuś !!!

Witam wszystkie nowe koleżanki !!!
Stawiam


U mnie zaczął się okres "bez kija nie podchodź" ... mam wisielczy humor od kilku dni ( hormony ??? ) Jedyną rzeczą jaka przyprawia mi uśmiech to fakt że byłam na badaniu serca płodu i Kropek zostaje Kropkiem ( mam zdjęcie siusiaka :tak:) serduszko póki co wygląda zdrowo ! Jutro idę na test obciążenia glukozą bo mały jest duuuży ( 895 gram ) i Pani doktor boi się że może mam cukrzycę ?

Całuśniaki dla wszystkich !!!

Łapać
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Ostatnia edycja:
ilaczek, cudne wieści, GRATULUJĘ z całego serca! Miałam Ci odpisać ale późno zauważyłam smska i bałam się, że Ciebie obudzę. Ale się cieszę!

małe liski
, według mnie tricky nubs w 13 tc + zdarzają się bardzo rzadko, nie dziwię się jednak, że chcesz mieć już te 100% pewności :-), w skończonym 16 tc będzie już bardzo dobrze widać i o pomyłce nie będzie już raczej mowy, ja w 16+4 widziałam 3 białe kreski a ginka mówiła, że to dziewczynka na 100% (wcześniej nic nie chciała powiedzieć a na żadnym wydruku z USG nuba nie było widać ;-)).

Justi
, czyli wiesz, że nic nie wiesz, może ta komórka jajowa po prostu była złej jakości i stąd to wszystko, ja bym jednak wykluczyła jeszcze prolaktynemię czynnościową.

gdusia, zakwaszacz nie może być gęsty gdyż tak jak napisałaś - plemniki w nim utkną. Zakwaszać po należy niezbyt głęboko, w przypadku zakwaszaczy o pH tak niskim jak np. Replens należy to robić płytko by pH spadło drogą wyrównywania odczynu a Replens nie miał bezpośredniego kontaktu z plemnikami.

Elle, osłabienie organizmu w postaci przeziębienia zazwyczaj nie ma wpływu ..choć podobno mieć wpływ może gdyż organizm traktuje takie warunki jako niesprzyjające do zajścia w ciążę, jednak zapewne przy lekkim przeziębieniu wpływu to nie ma, przeziębienie (a zwłaszcza takie z gorączką i w okolicy owulacji) sprzyja poczęciu dziewczynki. Moim zdaniem warto brać progesteron, przecież nie masz nic do stracenia. W okolicy owulki może pojawić się krew w śluzie, poczekajmy na kolejne tempki. Trzymam mocno kciuki!

Dorcia
, również super wieści nam przynosisz :-), życzę Ci by od jutra dobry humor już Ciebie nie opuszczał.
 
reklama
Bardzo przepraszam za zaniedbywanie Was ostatnio, ale nie wyrabiam. Postarał się odpowiedzieć, chociaż nie wiem, czy czegos nie pokrece.

Maran-atha, magnezu jeszcze nie biorę. Umowie się na wizytę na przyszły tydzień i wtedy chcę zrobić badania krwi, moczu, USG połówkowe i popytac o wszystkie takie problemy. Jajeczko dojrzewa? ;-)
Elisse, mąż tym razem tylko na tydzień jedzie. :tak: Przykro mi, ze się nie udalo...
Aljul, pierniki świąteczne, ale ciasto trzeba wstawić wczesniej. Lezakowac powinno z 6 tygodni. :tak: chociaż takie na szybko tez się da. Na razie i tak muszę czekać na przyprawy.
Male liski, spokojnie. Troszkę odczekaj i wtedy na pewno juz będziesz miała potwierdzenie swoich trzech kreseczek. A ja czuje się dobrze, chociaż bardzo jestem zmęczona. Tu teraz święto się zbliża i codziennie od 3 do 4 odpalaja fajerwerki. A ja spać nie mogę... Mam nadzieję, ze wkrótce skończą bo oszaleje...
 
Do góry