reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

dzięki dziewczyny i za wiarę i za dobre słowa :-) a jeśli chodzi o samopoczucie, to naprawdę nie jest źle, wolę wymiotować, niż by miało mulić i nic z tego nie wynikało :tak:

Lilly właśnie, jak się czujesz? ja nie stosowałam tych czopków...ale próbuj dalej z suszonymi owocami, szczególnie morele mają dużo błonnika i powinny działać przeczyszczająco. Spróbuj może wcinać na śniadanie otręby z suszonymi owocami, jogurtem? I staraj się pić dużo wody

Piranhiu, Vivienka ja właśnie też widzę chłopięcego sterczącego krótkiego nuba pod warunkiem że to jest nub :-)
 
reklama
małe liski, no właśnie mi też się zdawało, że widzę ;-), chyba zdjęcie jest jednak dość problematyczne do oceny bo już żaden nowy post nie pojawił się na in-gender.
 
Hej kochane :*
Przepraszam ze tak malo sie udzielam ale mężu wyjeżdża czesto w delegacje i nie wiem kiedy dzien sie konczy :/ pewnie jak i u was ;)
Cały czas o was mysle i trzymam kciuki za staraczki, sle fluidki ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ niewiem jeszcze jakie ;)

dziekuje wszystkim serdecznie za wasze opinie mam nadzieje ze macie racje :* :*

piranho nastepne badanie będzie 15 października, czyli za dwa tygodnie. Fotke mam tylko ta.Zawsze dostaje /ze szczęściem/ jedna fotke .... :/
Lekarka podgladala tez od dolu ale fotki nie zrobila :/ mowila ze cos tam widzi ale nie wie co.Tzn czy to pepowina czy nub.
Mam nadzieję ze bede mogla tym razem obalic teorie czaszki ;)

male liski mam nadzieje ze mdłości niedlugo przejdą :*

lilly a moze bys sprobowala z siemie lniane?? Mi bardzo pomoglo na przeczyszczenie naturalne ;) na 1,5 lyzeczki do herbaty lejedz goracej wody 2/3 szklanki i przykrywasz talerzykiem na 15-20min a potem pijesz ;)

milej nocki ;)
 
Piranho zaczynam coraz bardziej wątpić i myśleć ze chyba lekarka sie pomyliła :-( :-( :-( :-( :-(
Kochana ja jestem laikiem i z tych fotek powyżej nawet nie umiem odróżnić chlopczyka od dziewczynki.Myslalam ze dziewczynką znika nub na tym etapie ciazy juz...

Juz wolalabym od początku wiedzieć ze to córcia aniżeli napawać sie nadzieją ze chlopczyk a później byc pozbawioną tego marzenia :-(
Juz widze miny tych "szczerych" ludzi.... z szyderczym uśmiechem :/

przepraszam za smęty ;-)
 
Ostatnia edycja:
Czesc dziewczyny. Dawno mnie nie bylo :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

Vivienka widzialam fotke. Moj Michaś miał wlasnie takiego grzybka/nuba wiec na moje oko to chlopczyk. Na ingender opinie byly podzielone a tu byla dziewczyna (nie pamietam nicku) ktora obstawiala dziewczynke w 100% i mowila ze od dawna odczytuje nuby i jeszcze nigdy sie nie pomylila. Troche mialam zalamke. Ciezko sie nie nastawiac kiedy pragnienie jest tak wielkie nie? Zycze Ci tego wymarzonego synka &&&& ale przeciez sama wiesz ze dziewczynki tez sa wspaniale! :tak:

Male liski mam nadzieje ze dolegliwosci szybko mina! Trzymaj sie :* &&&&

Maran Ilaczku &&&&&

Maggie Airfix Nusia Elle Kate Kiraa i wszystkie staraczki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Lilly chyba Ci jeszcze nie gratulowalam, gratulacje!

Piraniu pozdrawiam

Dorcia
liczylam na to ze zaspokoje swoja ciekawosc i doczytam wreszcie kto tam u Ciebie pomieszkuje ale cofnelam sie kilka stron i widze ze Ty tez nie wiesz :/ Jestes juz na polmetku kochana, teraz to juz z gorki ;)

Zakrętko powodzenia na finiszu! Trzymaj sie dzielnie :)

Macy mam nadzieje ze uda Ci sie wszystko zalatwic po Twojej mysli, rodzic sn, z mezem i miec dziecko przy sobie... &&&& :) Zdrowka i duzo sily zycze!


Ja dzis po kiepsko przespanej nocy padam na pysk. Mlody oczywiscie teraz odsypia a ja musze wypic kawe i moze jakos sie obudze. Pasuje cos porobic...
Przepraszam ze nie odniose sie do kazdego ale zupelnie wypadlam z obiegu. Tesknie za wami :-(
Buziaki dla kazdej z osobna :***

Milego dnia!
 
Ostatnia edycja:
hej dziewczynki :)))

Dzis u Nas pochmurno i brzydko, na badanka jedziemy na 11.10,zaraz po dam Wam znac jak wyszly !! Alez mam stresa !!!! :no::no:

liluś ja wiem kochana ze kiedys ten dzien nadejdzie...:) ale czasem juz trace nadzieje, kazda z Nas to dotyka badz dotykalo pewnie raz na czas. Trzeba sie wtedy szybko naprostowac :-)

piranha nooo to jesli Ty bez cwiczen i diety schudlas 8kg to pelny szacun kochana !!! :-) u mnie by to na pewno nie przeszlo :-p
Straszne to co napisalas, moge sobie tylko wyobrazac co czuje Twoja kolezanka, i jak straszna tragedia jest to dla Nich :-:)-( W takich sytuacjach czlowiek sam juz chyba nie wie czy lepiej zeby to dzieciatko odeszlo i juz nie cierpialo czy walczylo...choc nie wiem czy powinno sie wierzyc w cud w takiej sytuacji myslac i wiedzac jak Antos cierpi :-( Czy masz jakies nowe wiesci o Nim ??

Airfix u Nas odpukac zapalenia nie bylo juz od dawna, ale po takim bylo bardzo ciezko, bo wyniki za kazdym razem sie pogarszaly.Teraz boje sie, bo w czasie urlopu kiedy mielismy wiecej czasu zeby Ole poobserwowac, niestety zdarzalo sie bardzo czesto ze prosila o powtorzenie tego co sie mowilo..no i bardzo glosno mowi :zawstydzona/y: eh, zobaczymy, jeszcze 2h i dowiemy sie czy zabieg bedzie musial sie odbyc :zawstydzona/y:

attachment.php


Starających się : 14
Oczekujących na staranka : 2


PAŹDZIERNIK 2014 :


elisse - termin @ 09.10 ( 1 cykl starań )
Roszpunka - termin @ 11.10 ( 5 cykl starań )
Justi - termin @ 11.10 ( 4 cykl starań )
Airfix - termin @ 12.10 ( 14 cykl starań )
Elle87- termin @ 12.10 ( 6 cykl starań )
Nuuuśka - termin @ 12.10 ( 17 cykl starań )
maggie2205 - termin @ 18.10 ( 4 cykl starań )
iweet84 - termin @ 19 .10 ( 3 cykl starań )
ilaczek - termin @ 20.10 ( 2 cykl starań )
Kiraa - termin @ 26.10 ( 2 cykl starań )
Verita - termin @ 28.10 ( 2 cykl starań )
Katriina - termin @ .10 ( 2 cykl starań )

kate.. - termin @ .10 ( 3 cykl starań )
gdusia_- termin @ .10 ( 2 cykl starań )

W OCZEKIWANIU NA STARANKA :

magda1609 ( listopad 2014 )
ania_g21 ( wiosna 2015 )
 
Ostatnia edycja:
Elmo, dobrze Ciebie widzieć. Dorcia będzie miała synka. :-) Jakieś zdjęcia Michałka wrzucisz? Dziękuje za mile słowa.
Vivienka, nie wolno Tobie się załamywać. Jeszcze troszkę i będziesz wiedziała na pewno. Ja tez juz bym chciała cos wiedzieć. Ale moja wizyta za trzy tygodnie dopiero.
 
Hello!

Vivienka, podbiłam właśnie wątek bo utonął już w innych aż na 3 stronie. W 14 tygodniu wciąż obie płcie mają wyrostek płciowy i to właśnie w 13-14 tygodniu ciąży (a więc 11-12 tygodniu życia zarodka) najlepiej jest oceniać kąt ułożenia nuba. Na tamtych 4 zdjęciach chłopczyk jest na pierwszych dwóch (nub sterczy w górę) a dziewczynka na dwóch ostatnich (nub jest płasko ułożony). Mi się wydawało, że na zdjęciu Twojego dzieciątka ten nub jakby sterczy w górę, zdjęcie nie jest jednak bardzo wyraźne do oceny kąta. Ja mocno wierzę, że masz synusia i z całych sił trzymam za to kciuki!

Elmo
, jak fajnie, że się odezwałaś, przesyłam Tobie, córci i Małemu Słodziakowi mnóstwo buziaków!

Nuuuśka, dziś na wadze zmieniła mi się znów druga cyferka (a nie tylko ta wartość za przecinkiem ;-)) co mnie znów podbudowało, może do -9 kg dojdę niebawem ;-) Co do Antosia, strasznie mnie to przygnębia, okropna tragedia, biedne dzieciątko tak mocno walczy i tak cierpi straszliwie umierając :-(, lekarze mówią, że nie ma już dla niego szans, koleżanka mówiła wczoraj, że już tak spuchł, że uszek mu nie było widać :-:)-:)-(
 
reklama
vivienka nie smęcisz kochana. mi się wydaje, że doskonale cię rozumiem. U mnie jeszcze 4 tygodnie do podglądania nuba, chciałabym pójść na usg na samym początku 13 tc i z każdym tygodniem zaczynam czuć większy stres :/ wiem, co jest najważniejsze i cieszę się bardzo i dziękuję Temu na górze, że po raz trzeci jest mi dane być w ciąży, ale z drugiej strony tyle zrobiłyśmy by dopomóc spełnić swoje marzenia i chciałybyśmy usłyszeć na usg to wymarzone słowo. Ja cały czas wierzę, że to maleństwo na zdjęciach to chłopczyk, trzymaj się kochana. A nie masz możliwości pójść jutro albo za parę dni prywatnie na usg?

Piranhiu straszne to wszystko :( bardzo im współczuję i czuję wielką złość do tych pseudo lekarzy, że tak "zadbali" o dziewczynę w ciąży, która już tyle dzieci pożegnała...a z tego co czytam, co nam opowiadałaś, można było temu zapobiec
 
Ostatnia edycja:
Do góry