reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Lilly kciuki za jutrzejszy teścik trzymam
Piranhu dziękuję zdrówka nam brakuje ostatnio. Mocno trzymam kciuki i będę się modlić za Antosia. U nas w szpitalu odratowali wcześniaczka z wagą 450 g więc mocno wierzę że Antoś wszystko nadrobi. Dzisiaj było u endo z tym moim wynikiem, powiedziała że nie ma powodu do niepokoju zrobiła też usg tarczycy. Mówiła że najbezpieczniej jest mieć poniżej 2,5 więc jeszcze nie ma źle. Jeżeli bym zaszła w ciąże to mam to od razu zbadać i do niej dzwonić. Jeżeli nie to kontrola za 3 miesiące
Justi a odczuwasz bóle przy owulacji ? Jeżeli chcesz spróbować po to może pokieruj się troche bólem. Po owulacji zmienia się także śluz
Małe liski jak Ty nie będziesz mieć dziewczynki to kto ją może mieć
Koleżanka w ciąży z synkiem nie wymiotowała, a teraz ma dziewczynkę własnie miała okropne wymioty na początku
 
reklama
Małe liski ja nie wymiotowalam ani nie mialam mdłosci w zadnej ciazy a moja przyjaciólka ma pierwszego syna a druga córke I w obu ciazach czuła sie okropnie, wymiotowała do samego porodu, wiec to chyba nie od płci zalezy a od hormonów, jedne znosza to dobrze a inne cierpia katusze... moja mama ma 3 synów I 1 corke I nie miała zadnych wyniotów ani mdlosci w zadnej ciazy...
Lilly Kiraa && trzymam za pozytywne testy
Justi gdybym ja miala dzialac to bym pewnie zadziałała jutro pod wieczór, ale to Twoja decyzja :)
Piranha zycze byscie kune dorwali co by szkod wiecej nie poczyniala &&&
 
maggie bardzo się cieszę z 6 punktów które mam, ale jak od tylu osób słyszałam i słyszę, na wiadomość o ciąży, że będę miała chłopca, bo staraliśmy się w owu, albo że w rodzinie m. są sami chłopcy więc szansa marna, to zaczynam im wierzyć :) powtarzam się pewnie już dziesiąty raz - jesteście jedynymi osobami które "wierzą" że mogę mieć też i córcie. Sorry, że męczę was tym tematem. Mimo że wiem, że będę się cieszyła z trzeciego synka, i przygotowuję się też na tą wiadomość, ta myśl, ta niepewność nie odstępuje mnie - każdego dnia myślę o tym czy rośnie mała dziewczynka czy chłopiec. Zaczynam smęcić...
 
Małe liski nie smecisz, poprostu my kobiety tak juz mamy, ze chcemy wiedziec I analizujemy wszystko co zrobiłysmy, bo chcemy poprostu wiedziec...Dziecko I tak kochamy całym sercem niezaleznie od plci... a potrzebujemy tylko jak najszybciej... zaspokoic ciekawosc, przekonac sie kto ma racje... ja czuje, ze TY masz dziewczynke tym razem, jesli planowanie działa to TY musisz ja nosic pod sercem I nie ma inaczej :* Trzymam za to kciuki && I całym sercem zycze Ci tej małej krolewny co byscie przełamali meską passé Waszej rodziny :)
 
male liski A ja Cie rozumiem doskonale, bo tez tak jak Ty mam powtarzane-ze ja nie moge miec corki, ze napewno bedziemy miec synka, ze mam nie cudować z diata bo to i tak mi nic nie da itp itp....Staram sie tego nie słuchac i wierzyc ze spełnienie marzen jest mozliwe, wiec i Ty staraj się w to wierzyć :) Jesli Ty nie bedziesz miała z takim przygotowaniem córci to kto? :) Ja tam wierze w Twoję córcię i trzymam kciuki żeby marzenie sie spełniło, a wszystkim opadły szczęki &&&&&&&&
 
Małe liski, zrobiłaś co było w Twojej i nie tylko w Twojej mocy. Teraz zostało czekać:tak:
Piraniu, estradiol z 3 dc, napisałam PW, zerknij proszę :(
Powodzenia wszystkim Staraczkom
 
Maran atha chyba wlasnie tak zrobie ;-) dla swietego spokoju poczekam jeszcze te 24 h niech pecherzyk ciut urosnie, mi cisnienie opadnie i sprobujemy...

Piraniu w poprzednich cyklach robilam testy owu ale nie mialam pidgladu do pecherzyka niestety bolu owu nie czuje a w tym cyklu wyjatkowo od 2 dni ciagna mnie jajniki... pewnie to zasluga costagnusa ...
Dzis pierwszy dzien sluzu przezroczystego ciagnacego ehhh skomplikowane to wszystko :-D


Maggie hmm boli nie czuje :-( a jakie zmiany w sluzie po owu zaobserwowalas ? Dluuga droga przede mna jeszcze zeby to wszystko pojac i zapiac na ostatni guzik ....

Male liski
do myslalam sie ze najblizsi nie ujatwiaja ci mysli.ze mozesz miec Agniesie , ale my tutaj mocno w to wierzymy w koncu same dazymy by jak najwiecej czynnikow spełnienic
Tobie udalo sie az 6.5 wynik idealny

Airfix
Zobaczysz mi.prosze co tam slychac w ksiezycu dzis i jutro skoro wg ginka owu byla dzis :O ??
 
Ostatnia edycja:
dzięki dziewczyny, maran właśnie dlatego myślę sobie, że mdłości i wymioty u mnie równie dobrze mogą oznaczać synka. Moja mama ze mną nie miała żadnych wymiotów, mdłości za bardzo ją nie męczyły...muszę się skupić na tym, że zrobiłam prawie wszystko co mogłam zrobić i cieszyć się z tego. Airifx rozumiesz mnie - właśnie to mnie wkurza, co mówią inni, nie patrząc na to czy tak wypada czy nie i to sprawia że czekanie na wieści czy córcia czy synek są dwa razy bardziej stresujące, nie chce słyszeć "a nie mówiłam" albo widzieć głupich uśmieszków. Mi bardzo podoba się również taki obrazek (i piszę to szczerze) - ja mąż i trzech synków. Ale jak słyszę takie stanowcze "ty będziesz miała chłopca, czuję że to chłopiec" to obdziera mnie to z małej nadziei i odbiera taką radość oczekiwania na dowiedzenie się kto dołączy do naszej rodziny. Bo mimo tego, że dla kogoś to oczywiste. że nie możemy mieć dziewczynek, dla mnie to oczywiste nie jest, i chcę wierzyć chociaż trochę, że mam szanse, kto wie, może my właśnie będziemy pierwszą parą w rodzinie m. w której urodzi się córka? Zastanawiam się czy nie zachować informacji o płci tylko dla siebie. Wam bym powiedziała :) a reszta ta "wspierająca" niech sobie czeka do porodu.

Spróbuje już was nie męczyć tym tematem ;)

...tata aktorki, Kasi Zielińskiej zwykł mawiać "psy szczekają, a nasza rodzinna karawana jedzie dalej". Muszę to zapamiętać :)

Dorcia wracaj szybko do zdrowia - niech już objawy kolki nigdy nie wrócą
 
Dobry wieczor :) zwczynam czytac watek od pierwszej strony:D w pazdzierniku zaczynamy strania I mam cicha nadzieje na ucelowanie w synka :) coreczke juz mamy <3
Male listki ja w ciazy z corka nudnosci I wymioty mialam przez cale 9 miesiecy najgoraze byly pierwsze 25tyg :/
 
reklama
Dobry wieczor :))))

piranha no i cudnie ze Antos przybiera na wadze !!!!! Usg wyszlo w porzadku, wydaje mi sie ze drgawki moga byc wynikiem przedwczesnego porodu i tego ze wiekszosc narzadow jak sama piszesz nie byla jeszcze gotowa/dojrzala, oby dal rade !! Mocno w to wierze i kibicuje !! :*

liluś hahaha nieeee no co TY ! :p ja swietowalam tylko w sobote, urodzin jako tako w ogole nie obchodze, ale w tym roku Ł. powiedzial ze moze w koncu cos zrobie bo za rok to bede mowila ze za stara jestem juz ( nooo ja staro sie czulam juz w tym roku :p ). Ale bylo bardzo fajnie, sympatycznie, w tej chwili ogarniamy plany na Sylwestra, myslimy nad balem :blink: A jak u Was kochana staranka ???

Dorcia jak sie czujesz ??? wyszliscie juz kochana do domku ?

macy przepraszam, ale ja na prawde opatrznie czytam :-Dpiszesz do zakreci ze te pierwsze male skurcze juz moze odczuwac, ze organizm cwiczy do porodu a ja czytam i mysle - Jaki kurde orgazm sie cwiczy do porodu ???? a po co orgazm przy rodzeniu dziecka potrzebny ??? :eek::-D choc w sumie swoja droga moze i z Nim byloby przyjemniej :wściekła/y::-p

kiruś nooo urodzinki kochana to skonczyly sie o 5 rano xD wiec tak jakby bylam juz po czasie mierzenia :wściekła/y: a Twoj wykres na prawde byl bardzo napawajacy nadzieja, te trzy "gorki" az smialy sie z I I u boku :) licze po cichu ze moze jednak jutro tempka podskoczy ? :)
U Nas strasznie licho, ja to dopiero jestem zla na DZIADA. Na mojego dziada zreszta ! wiedzal ze chcemy zaczac staranka na nowo od wrzesnia, a tu zapisal sie na nocki, i teraz praktycznie nie ma kiedy...:no: w dzien spi, wstaje po poludniu kiedy wracam z pracy, a kiedy mam na popoludnie to w sumie prawie w ogole sie nie widzimy...Ola w domu i pozostaja tylko weekendy, ale nie da sie wcelowac tak dokladnie niestety...eh.

attachment.php


Starających się : 15
Oczekujących na staranka : 2



WRZESIEŃ 2014 :

lilly78 - termin @ 25.09 ( 4 cykl starań )
Kiraa - termin @ 27.09 ( 1 cykl starań )
kate.. - termin @ 30.09 ( 2 cykl starań )
gdusia_- termin @ 30.09 ( 1 cykl starań )

PAŹDZIERNIK 2014 :

elisse - termin @ 09.10 ( 1 cykl starań )
Roszpunka - termin @ 11.10 ( 5 cykl starań )
Justi - termin @ 11.10 ( 4 cykl starań )
Airfix - termin @ 12.10 ( 14 cykl starań )
Elle87- termin @ 12.10 ( 6 cykl starań )
Nuuuśka - termin @ 14.10 ( 17 cykl starań )
maggie2205 - termin @ 18.10 ( 4 cykl starań )
iweet84 - termin @ 19 .10 ( 3 cykl starań )
ilaczek - termin @ 20.10 ( 2 cykl starań )
Verita - termin @ 28.10 ( 2 cykl starań )
Katriina - termin @ .10 ( 2 cykl starań )


W OCZEKIWANIU NA STARANKA :

magda1609 ( listopad 2014 )
ania_g21 ( wiosna 2015 )
 
Ostatnia edycja:
Do góry