reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Hejo,
No to ruszyło. Lekkie krwawienie dzis jest. W piatek pojde na badania i zobaczymy co sie dzieje.
Umowiłam sie tez na 17-go do gina ale to nowy bo chcialam zmienic ale 200 zl wizyta i niewiem czy nie szkoda mi kasy. A na nfz moge do swojej ale 16-go musze pojsc o 8 rano to beda na pazdzienik umawiac.
Buziaki kochane.
 
reklama
Ania ale terminy- październik ....nooo .... a cena 200 zł :szok: Ja płacę 80 lub 100 zł i myślałam że to dużo !!!

Piranha wiesz co mnie urzekło w tej fotce ... ład i porządek ... bo Kajunia to do zacałowania oczywiście !!! Ale moja Młoda jak maluje to kredki są wszędzie a tu proszę ... pięknie w pudełeczku !!! Duuuży słodki buziak dla K i K i K :-D
 
wieki mnie nie było .... ale poczytałam , i alescie narozrabiały babole
nie kłócić sie ! to za fajny wątek jest !

Matik , gratuluje i ogromnie sie ciesze bo Ci zawsze szczerze kibicowałam :)
Dorcia , jupi ! syneczek - rewelka :)
Kiraaa , &&&& za starania
Ilaczek i Maranta &&&&& również , ale konktetnie w kolorze blue
 
Dorcia tak u nas jest. Ten za 200 zł to podobno bardzo dobry specjalista i podobno ma super sprzet. Długo i dokładnie bada. Ale ta cena jest masakryczna. A do mojej na nfz w ciazy chodzilam prywatnie i mimo że sprzet miala taki sobie to 170 zł bierze.A na nfz taki sam. tylko chciałam wyprobowac jakiegos innego w razie ciazy jak juz prywatnie bo za taka kase chcialabym pozadne usg. ech mam nadzieje ze zrozumiesz mnie hehehe o co mi chodzi ;-)
Pirania ale cudna Kajunia.I jaka upożądkowana.
 
Przedstawiam Wam na gorąco tuż po wizycie mojego kropka kochanego jest piękny u okrągły i tan gdzie ma być :)
Termin na 06.05.2015

ImageUploadedByForum BabyBoom1409771332.655512.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1409771332.655512.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1409771332.655512.jpg
    30,1 KB · Wyświetleń: 62
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry