reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
piranha ale po dzisiejszej tempce nie mozna jej jeszcze potwierdzic prawda ? bo powinna wzrosnac o okolo 0,2stopnia najmniej :cool: no chyba ze to znowu estrofem spowodowal ze bedzie w pierwszych dniach slabiej rosla ? :blink: poprawilismy dzis rano, teraz bedziemy pilnowac 4-5dniowego odstepu bo 14-go kwietnia Ł. idzie na badanko i trzeba pilnowac :tak:

wlasnie...musze tam zadzwonic i dopytac o samo badanie.
 
Nuuuśka, niby tempka jeszcze nie potwierdza ale owulka na pewno już była a tempka jeszcze podskoczy :tak:, nie minęły przecież jeszcze nawet 24 godziny od owulki do pomiaru tempki, przy niskim poziomie progesteronu (a zaraz po owulacji nie jest on jeszcze zbyt wysoki) łykanie Estrofemu może dodatkowo to zaburzać. Często pierwsze tempki są jeszcze nijakie, sama zobacz, że w tamtym cyklu wyraźny skok był dopiero w 4 dpo.
 
masakra dopiero siadłam, dzis sprzatanie generalne z Maja zaliczyłam, zupa sie gotuje - krupnik z grzybami, zakupy zrobiłam I za 40 minut po Ale jedziemy, ale dzis u nas wiosenny dzien wiec I moc miałam na to wszystko ;-)
ja zauważyła, ze jak u mnie owulacja jest taka bolesna to mam bardziej czytelny skok po owulacji... jakby "lepsza" wówczas jest hehehe ;)

Nuska &&& za to Twoje jajo by je jakis plamnior dopadl I skutecznie zapłodnił
 
Proszę moje testy tylko wyjaśniały
Widać że jest fala od jasnego do ciemnego znowu jasne prawie nic i od wczoraj i dziś znowu ImageUploadedByForum BabyBoom1396523303.076359.jpg.
Od dołu są najwcześniejsze
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1396523303.076359.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1396523303.076359.jpg
    21,6 KB · Wyświetleń: 65
Matik, choć życzę Ci kochana jak najlepiej to jednak bym się nie nastawiała :-(, nawet przyjmując wariant z dwoma zarodkami i obumarciem jednego z nich to ten żywy zarodek w 10 dniu od zagnieżdżenia (a prawdopodobnie jest tych dni więcej bo owulka mogła być wcześniej) powinien produkować betę dającą intensywniejsze zabarwienie testu (w rejonie 14 dnia FL beta powinna wynosić 50-100 mIU/ml (średnio 75 mIU/ml), sprawdzałam nawet na forach jakie dziewczyny miały poziomy bety na tym etapie i zazwyczaj były to wartości trochę i znacznie powyżej 100. Tak więc trzymam kciuki ale lepiej nie nastawiaj się :-(
 
Coś cichutko tu nas dzisiaj.
Czy coś wiadomo co u Zakręconej? strasznie żem ciekawa jestem :) Jestem dobrej myśli!

Matik - co by nie było, głowa do góry! tule mocno!!! Dzielna babeczka z Ciebie!

Ja cały czas zasmarkana, nie wiem już sama, czy to alergia czy jakiś wirus... Jak już wydaje mi się, że jest lepiej to znowu gorzej się czuję... i tak w kółko.
 
reklama
Do góry