reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

witam się z rana, u nas też pada, szok, całą noc lało:-(
Piraniu pije soki tymbarka pomrańczowe, one są bez dodatku cukru, 100%, a z dwa razy w tygodniu też robię sok z sokowirówki z marchewką, jabłkiem, pomarańczami, bananem, grejpfrutem.
zwiększę picie cytryny chociaż dwie dziennie też wyciskam do wody.
Vivienko moje śniadanie wygląda tak, kromka chleba orkiszowego(wiecej nie daję rady wcisnąć:)), wędlina często salami, 3 listki salaty, oliwki, 1-2 pomidory z pieprzem i solą morską, dwa razy w tygodniu np. tatar wołowy z cebulką i ogórkiem kiszonym na kanapkę.z tymi jajkami to może faktycznie jest tak że smażone mają niższe ph. wg tabel pokarmów całe jajko ma 6 ph. a po usmażeniu pewnie mniej, w ogóle smażenie nie jest zdrowe, obniża ph. a ja dosyć często jadłam jajka sadzone, jajecznicę. na początku diety tylko dwa razy w tygodniu a teraz prawie codziennie.wiec już ograniczam.
spróbuję dzisiaj z sodą na palec zobaczyć jak będzie się zachowywać śluz.
Kiraa odpoczywaj ile wlezie, nie myśl o monicie, udanego wypoczynku.
ależ się dzisiaj nie wyspałam, Zosia moja od 5tej co 15 minut przychodziła i mnie budziła ,że spac nie może, w końcu o 6tej zasnęła, a moja tempka dzisiaj przez te perypetie zakłócona, a szkoda, bo ciekawa byłam czy w dół pójdzie:wściekła/y:
jadę zaraz do mojej kumpeli do szpitala urodziła wczoraj córeczkę, swoją drugą:-)no i jeszcze podanie do przedszkola zawiozę, zobaczymy czy bedzie miejsce dla mojej Kasi od września.

pozdrawiam Was i życzę miłego dnia
 
Ostatnia edycja:
reklama
Matik czekam na odpowiedź z urzędu. Poza tym oki. Jestem sobie po owu. W tym cyklu maraton serduszkowy hehe.:-D Zaczynam odstawiać leki i suplementy. wiem, że mamy podobny problem.. zachodzimy ale fasolinka sie nie utrzymuje. Ponieważ miał to być ostatni cykl starań. Jednak biorę prezolon. Może nie olbrzymią dawkę bo 2,5 mg ale chciałam spróbować. :tak: A potem koniec ze wszystkim.
 
Hejka! Ja niestety w biegu bo muszę zaraz śniadanka dzieciom przygotować :-)

gdusia, dużo zdrówka kochana!

Nuuuśka, no to czekam na wieści i zdjęcia porównawcze :-)

gochaa, gratuluję, dbaj o siebie i dzidziusia no i nie odchodź z BB bo zabrzmiało to jakbyś się żegnała.

Kate, jak dobrze, że jesteś już po zabiegu, ostatnio często myślałam co tam u Ciebie i czy już jesteś po. Kaja buduje już proste zdania, Alanek pewnie już nieźle nawija :-) Co do wspólnych zabaw do Kaja bardzo ciągnie do Krzysia ale Krzyś w większości przypadków traktuje ją jak "przeszkadzacza" ;-), czasem się ganiają, pobawią obok, razem bajkę obejrzą, w większości przypadków jednak się kłócą ;-)ale byłam świadkiem buziaków i przytulanek między nimi :-) A co u Ciebie kochana? Kiedy ruszasz do boju o córcię? :-)

Vivienka
, zapewne prolaktyna jeszcze trochę mieszała w Twoim organizmie i obniżyła poziom progesteronu, stąd tak krótka FL, na pewno cykle będą coraz lepsze :tak:

Kiraa, w sumie USG nic już nie zmieni ale jeśli masz zadręczać się myślami to lepiej iść na nie (ale numer jeśli będą 2 lub 3 ciałka żółte :-p) żeby się już nie zamartwiać. Jestem myślami i kciukami z Tobą!

Matik, wykres wygląda owulacyjnie a ten spadek to normalne w FL :tak:, trzymam kochana kciuki!

ilaczek, a może na próbę zmniejsz dawki albo odstaw suplementy, które niedawno zwiększyłaś/dodałaś? Spróbuj faktycznie zmniejszyć ilość jajek, może zacznij od nich a zmiany w suplementach później jeśli odstawienie jajek nie pomoże. Po sodzie na pewno będzie mega skok :tak:, zobaczysz, daj znać.
 
Matik czekam na odpowiedź z urzędu. Poza tym oki. Jestem sobie po owu. W tym cyklu maraton serduszkowy hehe.:-D Zaczynam odstawiać leki i suplementy. wiem, że mamy podobny problem.. zachodzimy ale fasolinka sie nie utrzymuje. Ponieważ miał to być ostatni cykl starań. Jednak biorę prezolon. Może nie olbrzymią dawkę bo 2,5 mg ale chciałam spróbować. :tak: A potem koniec ze wszystkim.

Km. To cieszy mnie to bardzo ze wszystko ok ;) też mówiłam koniec ale jakoś mi przechodzi i dalej się staramy choć teraz bez nerwów
Oby się w końcu udało
To jak mogę z tel wejść na forum zamknięte ?
 
Ilaczek głowa do góry - ph najwyżej podbijesz sodą dodatkowo w trakcie starań i będzie chłopczyk - musi się udać :). Robisz tak dużo w tym kierunku - twoja dieta jest bardzo dobra, chłopczykowa - wyrabiasz 100% jak nie więcej :). Ja mam dwóch chłopców i odkąd jestem na tym forum, analizuję, czytam starania nawet chłopczykowe, to naprawdę też się nie dziwię, że mam chłopaków. Jadłam zawsze bardzo dużo owoców - po kilka jabłek dziennie, do tego zawsze jeszcze jakiś inny owoc, pomarańcze, banany, winogrona...Uwielbiam ziemniaki, nabiału prawie w ogóle nie jadałam. Bardzo rzadko żółty ser lub biały (o mleku kefirze, maślankach nie wspominam, bo tych produktów w ogóle u mnie w diecie nie było :)) i bardzo rzadko jadałam jajka.

Gocha pamiętam cię :) GRATULACJE!!!! jak super, że się udało przy pierwszym podejściu. Zostań z nami!

Nusiu jestem za twoim pomysłem! Tutaj generalnie piszemy, a na prywatnym dzielimy się zdjęciami, tam mamy zebrane w pigułce wszystkie najważniejsze informacje a propos starań dziewczynkowych i chłopczykowych..Zaraz zaakceptuję zaproszenie

Kiraa odpoczywaj i płódźcie te dziewczyny wasze nad morzem :)) Mogłabyś dołączyć do Matik jako mama bliźniakowa, z dwiem dziewczynami - co ty na to :)?

Zakręcona placki ziemniaczane, matko, jakiego mi smaka narobiłaś, ja na samych maślankach i budyniach teraz jadę ;) dzięki za pomysł z kurczakiem, serem i żurawiną. Mam dziś wszystkie te produkty w lodówce i chyba upichcę sobie właśnie taki obiad.

Maran-atha napisałaś jakiś czas temu, że marzyłaś zawsze o chłopcach, a urodziłaś dziewczyny - u mnie dokładnie odwrotnie :) mam chłopców, a w sercu chyba zawsze była dziewczynka. Może uda nam się spełnić te marzenia już niedługo

Airfix chyba ty poruszyłaś ten temat - wiem, że to twoje znajome, ale uważam że takie dziewczyny nie powinny zostać w ogóle matkami - jak można mówić takie rzeczy, że chłopczyka odda się do adopcji albo usunie ciąże, bo musi być tylko dziewczynka?!! Mam nadzieję, że te dziewczyny trochę zagalopowały się w tym co mówiły. U mnie też wszyscy będą dopytywać się czy trzecie dziecko to będzie dziewczynka, już parę osób wie, że będziemy starać się o trzecie dziecko, bąkają o dziewczynce, albo mówią że my na pewno nie będziemy mieli córki i czy chcemy na pewno starać się o trzeciego chłopca i ja już czuję jakąś dziwną presję..
 
Male liski no to mozemy sobie reke podac :) ja nikomu nie mowie o staraniach, po co maja mi doope truc i glupoty gadac... jak zajde w ciazr tez nikomu nie powiem, dopiero jak widac bedzie powiem dopiero po polowie cizy jak juz plec poznam itp. Nie pozwole by mi ludzie zycie uprzykrzali bo ja nerwowa jestem i odpowiem to co w takiej sytuacj nalezy sie odpowiedziec... mi nie zalezy na udawanych przyjazniach wiec mam to gdzies co kto sobie pomysli i jak sareaguje
Matik wchodz przez przegladarke nie przez aplikacja, pelna wersja strony niech bedzie a nie na telefon itp.
 
reklama
Do góry