reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Hej dziewczyny ! Pisałam tu niedawno z Wami, ale odeszłam bo stwierdziłam, że wszystko mi jedno jaka będzie płeć byleby tylko zajść w ciąże i spokojnie donosić. Przy mojej tarczycy i hashimoto nie sądziłam, że się szybko uda i jakaś taka zrezygnowana byłam. Ale udało się w pierwszym cyklu. Teraz tylko się modlę, żeby wszystko było ok. Wizytę mam 2 kwietnia. dowiedzialam się 4 dni przed spodziewaną @ bo mleko zaczęło mi lecieć z piersi, zrobiłam test i był bladzioch, a teraz z dnia na dzień coraz ciemniejsza kreska. Pozdrawiam Was wszystkie, miło było gościć na Waszym wąku. Trzymam kciuki za staraczki, zaciążone i szczęśliwe mamusie :tak:
 
witam
ja jestem juz po zabiegu, dzisiaj powinnam wyjść ze szpitala,
już się w miarę dobrze czuje,
Vivienka ja mam różnice między chłopcami 19 miesięcy, nie było zazdrośći
jak młodszy się urodził, podzieliłam czas pomiedzy nimi,nie martw się
maran-athan, ilaczek, jak czytam co jest w diecie chłopczykowej to wiem dlaczego mam 3 chłopców,
uwielnia to wszystko i dokładnie tylko to jem
Nuśka dobrze ze choróbsko przeszło
Marchew GRATULUJE !!!!!!!!
Pirhaniu co u Ciebie? doczytałam, ze dzieci zdrowe, Kaja już pewno mówi całymi zdaniami,
a powiedz bawią się z Krzysiem czy nie bardzo?
Dorcia optymistyczna kobieto co u Ciebie?

wszystkie pozdrawiam i trzymam &&&&&&& za spełnienie marzeń
 
Witam z ranka i zycze slonecznego dzionka :-)
U mnie na termomatrze 0 Stopni brrrrrrrrr i to ma byc wiosna????

I na dodatek....... przyszla @@@@@@:szok::szok: nie za wczesnie???????To tylko 9 dni po pozytywnym tescie owu????
Dobra szykuje sie do okulisty reszte odpisze jak przyjde :tak:

Nie no mam nadzieje, ze tu pisac bedziemy a tam tylko sprawy intymne... ja bede tu pisac i koniec, tez mam takie doswiadczenia z tych grup zamknietych, ze ludzie sie wyizolowuja i watki umieraja, ale chce wierzyc ze tu bedzie inaczej bo to przeciez od ludzi zalezy, czyli od nas :)
)
Maran mozemy pisac i tutaj a kopie wklejac sobie na zamkniety watek,aby te informacje byly dla nas szybciej dostepne i zeby nie trzeba bylo szulac po calych 8tysiacach stron...;-);-)
 
Gochaa moje gratulacje. To wpadaj teraz i dawaj znac jak sie czujesz i jak maluszek rosnie.

A ja zaczynam nowy cykl. Wczoraj wieczorem sporo poleciało wiec od dziasiaj licze nowy cykl.Krótki był tylko 27 dni a zawsze mialam po ok 30 dni. Tylko to pierwszy po odstawieniu NuvaRingu.
Miłego dnia baeczki.
 
Dzien dberek, witam sie z bryza morska :-), ale wczoraj sie nalazlismy nad morzem, a potem popilismy winka :-) ale faaajnie bylo:cool2:

piranju jak myslisz pojsc gdzies na monit? Bo strasznie boli mnie jajnik, co jest normalne, bo bedzie owu. Ale ja sie boje ze jak mam tak silny bol, to moze mi nie peka.... Nie wiem sama
Ale mnie skreca z boluuuu:happy2:
milego tygodnia laseczki, i zdrowka

nuska
ciesze sie ze lepiej ze zdrowkiem, u. Mnie tez

gocha
gratulacje:)

ania g
kciuki za nowy cykl:))
 
Ostatnia edycja:
kiraa tak mysle, ze moze Ty masz silniejsze bole kiedy masz wiecej niz jeden pecherzyk co ? Bo teraz tez masz dwa prawda ? :happy2: ja bym odpuscila monit kochana, odpoczywaj ile sie da, i rob tak jak Ci serducho podpowiada :tak::**

vivienka czyli co Twoja FL trwala tylko 9 dni ??? :nerd: kurcze krotko jakos tak kochana :zawstydzona/y: u mnie tez zimno, deszcz leje od rana, wczoraj w ogole snieg z deszczem padal kosmos...wiosna na calego nie ma co :dry:

gochaa gratuluje Ci bardzo super ze udalo sie juz w pierwszym cyklu, szkoda nie ma na to recepty :blink:
 
Hejka:-D

Kiraa ja też wczoraj byłam nad morzem zasilić się jodem:tak:, mieliśmy złowić śledzia ae jakoś chyba są na wczasach:-D. Miłego odpoczynku. i wdychaj jodek pełnymi płucami.

Gochaa MEGA GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Spokojnej ciąży.:-)

Mar-chewka GRATULKI i &&&&&&&&&&&&&&&&:-D

Matik co tam u Ciebie?

Nuuuśka super że zdrówko się polepszyło:tak:

Dorcia już niedługo napiszesz, że beta 0. Tego Ci z całego serca życzę

Maranatha, Elle, Anias, Maggie cały czas Wam mocno kibicuję.

Miłego poniedziałku.
 
Dzień dobry
Mam nadzieję,że będzie ok
A ja faktycznie nie widzę swojego wpisu ale jaja ani na tel ani na kompie
Pirania jak uważasz mogła być już owi ? Czy jednak nie?
Bo dziś tempka spadła
Już szukam fotki żeby Wam wkleić :)
1 pytanie jak z tel wejść na forum zamknięte ?
 
reklama
Do góry