reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Nuska
kciuki zacisniete, daj znac

piranju
mnie tez bardzo dziwilo co gin mowil, bo 10mm w 7 dc pecherzyka to chyba nie tragedia... Ze musze miec insemke.... Nie wiem...

lilly
mierze tempke, ale jeszcze nie przenioslam jej do of:crazy:
 
reklama
Kiraa, Twoje endo i pęcherzyk jak na 7 dc są rewelacyjne! Nuuuśka w 9 dc nie ma jeszcze pęcherzyka dominującego (bo w 9 dc nie musi jeszcze być dominanta :-)) a endo nieco cieńsze (ale i tak bardzo ładne :-)) a i tak jestem spokojna o jej owulkę i wiem, że nadejdzie, nie wiem skąd te wzmianki o potrzebie IUI czy INV.
 
Katriina ta mąke z amarantusa to u nas np. w Stokrotce jest, chyba w jakichs hipermarketach tez powinna być , no i w sklepach ze zdrowa zywnoscia. Ja to kupie i sprobuje zrobic jakies placuszki.

lilly78 co do diety to chyba to bedzie dobre podejscie, skoro wyniki mam ok, to po co tak ma siłe odstawiać wszystko co ma potas, czy sód, skoro ja tego nie zjadam kilogramami hehe

Takze dziewczynkowe - badajmy Sód i Potas bez diety i moze wtedy rozwazmy jak radykalna dieta nam potrzebna ;) wszystko z umiarem, zeby nie zaszkodzic sobie :) potem dołozyc Magnez i Wapń i sie zobaczy jak efekty :)
 
Ostatnia edycja:
mamakaja...coś nas zaniedbujesz !!! Ja nie chcę się chwalić ale ja jestem zdrowa...dzisiaj zjadłam loda więc pewnie za kilka dni gardło mnie chwyci.
Moja córa całą zimę wcina lody i chorób gardła mi w ogóle nie łapie !!!

Zakręcia Twoje "nie mam mocy" jest w zupełności wytłumaczalne !!!
Trzymam kciuki...już niedługo będziesz się nam skarżyć że masz Powera jak nigdy !!!

Nuuśka
jestem z Tobą...czujesz moją obecność ???

Piranha telefon pod meblami...spoko...ja ostatnio znalazłam prostownicę w lodówce ... szukałam jej caluteńki dzień ...aż do kolacji !!!

Gorgusia, Maggie....co u Was ?
 
Dorcia .. hahah no niee.. prostownica w lodówce ..ja już się tyle usmiałam z historii dziewczyn dziś, a to kluczyki w doniczce, a do telefon w wc.. to dołozylas swoje 3 grosze :-D
 
Dorcia, hahaha, widzę, że Wasze dzieci w pomysłowości biją moje na głowę :-D

Airfix, bardzo słuszna uwaga, popieram! :tak: To zbyt ważne dla życia pierwiastki by np. fundować sobie niskopotasową dietę gdy potas jest w dolnej granicy normy.
 
dziewczyny pomóżcie:
czy Wasze dziecko miało może
wysypkę plackowatą na policzkach szyi i tułowiu, brak gorączki i dosyć częste luźne załatwianie się - nie wiem co mam z tym robić czy to jakiś wirus, czy podać wapno czy też może wezwać lekarza
 
Piranha Airfix moja córka bardzo często wkłada różne przedmioty w dziwne miejsca...ostatnio robi sobie kakao i zamiast mleka do lodówki ...chowa kakao w proszku !!! Albo do szafki z makaronem włożła piórnik !!!
 
Piranhu to ja chyba pogrubie swój post heheh bo rzeczywiscie nie mozemy tak na siłe rastrykcyjnej diety prowadzić zeby pozbawiac sie pierwiastkow bo planujemy płeć, a przecież na dobry rozum zadna z nas nie wie w jakiej ilosci zjada pierwiastki codzień i warto to posprawdzac przed bardziej radykalną dietą. A moze akurat tak jak u mnie się trafi - ze dieta nie jest zła :) skoro Sód i Potas jest w dolnych granicach. A robione miałam z uwagi właśnie na bardzo silne bóle serca, które budziły mnie aż ze snu, skierowanie do kardiologa dostałam, teraz zostały tylko skurcze nóg . Takze bez szaleństw dziewczyny
 
reklama
aljul a moze to teraz ten słynny rumień??? czerwone ma policzka jak ogień?? mozna dawac wapno na to jedynie i lek daja czasem na alergie o ile to , to
 
Do góry